Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

merhaba yaklaşık bir yıldır yazılanları okuyorum sonunda bende artık karar verdim paramı biriktirdim.. baya baya adoktor arayısına gittim. gonlum kadın doktordan yana ilk olarak dr evren helvacıyla goruştum ataşehirde/ istanbul muayenesi 240 250 cc kas altı damla dedi. ama başka doktorlardanda fikir almak oyle karar ermek istıyorum. hazır karar vermişkende cok zaman gecmeden bu ay içinde olmak istıyorum...

birde doktorların gosterdiği fotolar harıc forumdan kimsenin ameliyatlı fotosunu gormedim .. bana yakın olculerde olan yada kesi izleri vs için sizlerin albumlerine bakabilir miyim.arada bazı arkadaşları izlemye alıyorum. yardım olursanız cok sevinirim...
arkadaşım ben ankardayım.eğer istanbulda olsaydım kesin Ayşegül Sivriye olurdum.bu sitede olup çok memnun kalan arkadaşlarımız var.olumsuz hiçbir şey duymadım.instagramdan da takibe aldım sonuçlar gerçekten çok güzel.iz konusunda da harika bence.bir araştır derim.hastanın isteklerini tamamen yerine getiren bir doktor.

Gençler koskoca istanbul'da benim gibi tahta göğüslü olup da damla protez taktıran ve sonucundan memnun olan kimse yok mu, neden herkes yuvarlak tercih ediyor bilemedim de ben damla istiyorum bir damla sonucu görmeye hasretim.. albümüm var.
bu arada bir doktor bana sana diren takılmayacak dedi, gördüğüm herkes direnli, diren takılmayan oldu mu hiç burdan?
Bana da diren takılmadı doktorum bana ben ameliyat esnasında gerektirecek bi durum olmadıgı sürece diren takmıyorum demişti doktordan doktora degişiyor canım:KK66:

Ameliyatım sorunsuz geçti maşallah gulenaygul gulenaygul çok teşekkür ederim ,hemen ayıldım mide bulantısı ve ağrı da olmadı nazar değmesin hiç ameliyat olmuş gibi hissetmiyorum :) bu gece hastanede yatıp yarın çıkıyorum. Bandajlar olduğu için pek göremedim ama fena durmuyor sanki :) 300 cc takılmış.
merhaba çok geçmiş olsun.. insan 3- 5 ayı geride bırakınca hiç ameliyat olmamış gibi hatırlıyor o günler.. ay benım gerçekten çok zor geçmişti. ilk hafta.. umarım gayet acısı zve rahatsındır. güle güle kullan

Çıktım çıktım sabah,annemle avm deyiz hatta şimdi ağrı kesiciler sağolsun hafif baskı var o kadar :) ama küçük oldular sanki ya :KK43:(
bi süre sonra insanın gözü alışıyor.. bende kabuslar görümüştüm dr 325 yada 350 takarım dediğinde. rüyamda hep inek memesi gibiydiler. 325 yaptırdım banada küçük geliyo şimdi. zaten ayrık olduğu için göğüslerim öyle çatak olayım yok.. ama ayrık göüğüsü çok büyük yapamıyor yapı gereği. çünkü yanlardan taşma oluyor.. iyice iyileşince ortada birleştiren model sutyenle çatal havası verenbiliyor insan. bu arada kızlar 1 sene falan geçmeden aman haa, telli sıkıştıran şeyler takmayın

merhaba çok geçmiş olsun.. insan 3- 5 ayı geride bırakınca hiç ameliyat olmamış gibi hatırlıyor o günler.. ay benım gerçekten çok zor geçmişti. ilk hafta.. umarım gayet acısı zve rahatsındır. güle güle kullan
gerçekmi yaaa gerçekten 3-5 ay geçince eskisi gibi olacakmı vücudumuz sanki hep hareket kısıklığı yaşıycakmışım gibi geliyor şuan

Dün oldum ameliyatımı cok ağrım war hiç geçmiycek gibi yataktan kalkarken cok acı cekiyom kas altı oldum kaç güne geçer bu ağrılar napmam gerekir nasıl durmam gerekir
geçmiş olsun. ölçülerini okumuştum. merak ettim gerçekten 420 taktımı

Eşim çok istediğim için kredi çekecek bana. Ama şunu söyledi "- yaptırıyorsun ama bakalım sevecek miyim, sonuçta senin değil nekadar hoş dursada sana ait olmayan bişeyi seninmiş gibi sevemem-" dedi. Hakikatten böyle olur mu? Yaptrmamam için söylemiyor istiyorsan tabiki yaptırıcaksın bu senin özgüvenini zedeliyorsa enbaşta ben destek olurum diyerek krediye başvurdu. içten ve ciddi söylüyor. Yani eşim sağolsum kusurlarımı seven biridir. İçim tedirgin oldu. Eşinden böyle tepki alan oldu mı
ben aşırı memnun kaldım, herseyim değişti resmen.. sanki saçım başım bile bakışlarım duruşum.. erkek arkadaşım çöokta teşvik etmişti nerdeyse 2 senedir beraberiz. geçen hafta evlendik.. artık eşim diyebşilirim. çok memnun mutlu mesut.. heranlamda tavsiye ederim. ve hiiiç belli olmuyo ne elde ne de görüntüde

gerçekmi yaaa gerçekten 3-5 ay geçince eskisi gibi olacakmı vücudumuz sanki hep hareket kısıklığı yaşıycakmışım gibi geliyor şuan
hiç korkma.. gayet rahat üstüne yatıyorum.. 4 şubatta ameliyat olmuştum.. hiç unutmam 14 şubat sevgililer günnüde yan yatıp sevgilime sarılamadım diye ölmüştüm üzüntüden. hiçbiri,nden eser yok. unutuyosun. ama ilk 1- 2 zaten kollaman şart. şimdi varmı yok farkında değilim hem yumuşadılar hemde hertürlü harekete okler.. afedersin her türlü elle müdahale olayında gayet sağlam ve iyiler.. en çok böyle durumlarda iyiki yaptırmışım diyor insan. his kaybı sorunum benım 1 tanesinde olmuştu. biri ilk günden beri hissediyordu. sanırım diğeri de 2 ay geçti 3. ayda iyiydi.. yalan söylemeyim çok hatırlamıyorum .. ama sakın telli sutyen kullanma

hiç korkma.. gayet rahat üstüne yatıyorum.. 4 şubatta ameliyat olmuştum.. hiç unutmam 14 şubat sevgililer günnüde yan yatıp sevgilime sarılamadım diye ölmüştüm üzüntüden. hiçbiri,nden eser yok. unutuyosun. ama ilk 1- 2 zaten kollaman şart. şimdi varmı yok farkında değilim hem yumuşadılar hemde hertürlü harekete okler.. afedersin her türlü elle müdahale olayında gayet sağlam ve iyiler.. en çok böyle durumlarda iyiki yaptırmışım diyor insan. his kaybı sorunum benım 1 tanesinde olmuştu. biri ilk günden beri hissediyordu. sanırım diğeri de 2 ay geçti 3. ayda iyiydi.. yalan söylemeyim çok hatırlamıyorum .. ama sakın telli sutyen kullanma
Ben hep telli kullanıyorum. Dr um farketmez dedi. Ne zararı var tellinin anlayamıyorum. Biri de şundan dolayı telli zararlı desin?

Tanıdık vasitasıyla gitmiştim. Beni direk engin beye yönlendirdiler. Her türlü estetik konusunda en tecrübeli doktor kendisiymiş. Çok ilgili benim bilinçli araştırmış olarak gidişimin farkındaydı bi çok kez evet bravo doğru şeklinde teyit ederek detaylarını amlattı 385 yuvarlak kas altı dedi similasyondan gösterdi. Yuvarlağı ben tercih ettim dekolte için. Bana özel verilen fiyat dışında müşteri fiytı 8000lira. Bemce bu fiyat böyle biyer içi uygun. ben 5.500e olacağım doktor ve hastane kârından düşürecekler doktorun bilgisi dahilinde tabi artı çalışan indirimi ve çek indirimi ile birlikte 5500e kadar pazarlık ettik.kemdi çalışanlarına bu ameliyatı 6400e yapıyırlarmış lakin çek ve tanıdık olunca düştüler.

Eşimle konuşacağım şimdi yarında ameliyat tarihi için arayacağım inşallah işimiz maddi açıdan rastgiderse.
Bayan doktor isteyen için hemen hemen aynı tecrübede bayan doktorda mevcut ama ben eşimi erkek doktor konusunda ikna etmeye çalışıcam

Kısacası ben yeri çok beğendim temiz biyer. Bana güven verdi.gece konaklıyorsunuz artı muayeneler için ücret almıyorlar kontrollere düzenli gitmek gerekiyor.

Boğazinde 6000lira ekşm sonuna kadar ama orası eskiden kulak burun boğazcıymış bir arkadaşım orada oturuyormış anlattı. Muayene olmadan her türlü raporu alıyorduk güvenilir mi sence dedi. Daha sonradan estetiğe yönelmişler.
Şimdilik görüşmelerden aklımda kalan bunlar aklıma başka bir ayrıntı gelirse yazarım
5500 çok iyi canım ya bize buygun fiyatı vermezler değilmi
6000 TL dediğin yer bogazici tip merkezi mi orası kapanmış öyle demişlerdi randevu almak istediğim de

X