Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

5500 çok iyi canım ya bize buygun fiyatı vermezler değilmi
6000 TL dediğin yer bogazici tip merkezi mi orası kapanmış öyle demişlerdi randevu almak istediğim de
Ben geçen hafta aramıştım boğaziçini kapalı değildi sadece ekimin sonuna kadar 6000demişti. Muayene olup ameliyat tarihini öteleyebilirsiniz demişti hatta kasım aralık ya da ocak gibi. Kasım ayında indirim çeklerinden alabilirim ama 8000den 7000e düşerler o çekle fiyatta herhangi bir artış olmazsa.

Bugğn kredimde çıktı iş bitek gün almaya kaldı. Simülasyonda gösterdi nasıl duracağını ama sanki küçük gibi geldi bi büyüğüde çok büyük gibi kafam karışıyor kötü olacak diye korkuyrum

Yok canım 350 takmış diğer denedıkleri cok yapay olmuş.bende 420 deyince cok sevinmiştim. İnşallah ödemler geçince cok küçülmez
Bende bundan korkuyorum işte 385 dedi bana normal geldi gözüme küçük gibi bilemedim simülasyonda daha mı ayrıntısız görünüyor ondan mı küçük sanıyoruz. Tutupta daha küçük takmaz inşallah banada denicex yapay durursa küçültücex demişti bu büyük bir beden dedi ama emin olamıyorum.
Sizinki nasıldı similatörde gözünüze küçük görünüyrmuydu 350nin büyüklüğü tatmin edici mi sizce

Ben devlet hastanesınde oldugum için böle sistem yoktu orda göğüs çapımı olcüp en uygun olan cc leri söyledi bana ama kesin olarak şunu takarım demedi denemem lazım dedi. Ameliyata girdiğimde tam 6 tane değişik yükseklikte ve cc de silikon wardı Deneyip en uygununu yerleştirmiş damla takıldı bana ama şu an sekli o kadar tuhaf ki sabah aynaya baktığımda cok üzüldüm hep böylemi kalcak diye acayip şişler ve tuhaf bi görüntüsü war. 4. Günüm doktor normal daha cok şekil değiştircek 15 gün dıştaki kaba ödemin geçmesi için beklemen gerekir merak etme dedi bakalım bekliycez artık blue_suede blue_suede

F Ferdaege ya eşime gösterdim resmi. Küçük değil mi mağdem o kadar oara veriyorsun gözünü doldursun biraz dedi bana da büyük geldi anlayamadım çıkamadım içinden. Evet sürekli şekil değişiyormuş yavaş yavaş oturuyormuş yerine. Ödemler geçince biraz küçülüyorda tabi. Damla güzel duruyor eminim sizinkide şişlikten kaynaklıdır yoksa şekil olarak güzel durur damla ben beğeniyorum ama ben çok zayıf çım doku hiç yok et yok üstü bomboş bide damla taktırırsam altı şişkin üstü boş sarkıl gibi duracaktı keşke azıcık et olsaydı bemde damla isterdim.

:110::110:
F Ferdaege ya eşime gösterdim resmi. Küçük değil mi mağdem o kadar oara veriyorsun gözünü doldursun biraz dedi bana da büyük geldi anlayamadım çıkamadım içinden. Evet sürekli şekil değişiyormuş yavaş yavaş oturuyormuş yerine. Ödemler geçince biraz küçülüyorda tabi. Damla güzel duruyor eminim sizinkide şişlikten kaynaklıdır yoksa şekil olarak güzel durur damla ben beğeniyorum ama ben çok zayıf çım doku hiç yok et yok üstü bomboş bide damla taktırırsam altı şişkin üstü boş sarkıl gibi duracaktı keşke azıcık et olsaydı bemde damla isterdim.
İnanki hiç üstler boş durmuyo benimde hiç dokum yoktu kas altı oldum ama tabi ödemden de öle dolu duruyo olabilir hiç bilemiyorum şu an inşallah gönlünün istediğine göre bi ölçü olur tatmin olursun

Kızlar neden bazı doktorla ameliyat sonrası sakın telli sutyen takmayin diyor? Benim memislerim 35 günlük baya baya yumusadilar beklediğimden daha hızlı salındilar.
Karşı çıkan annem bile kız ne kadar doğal güzel olmuş maşallah diyip tü tü yapıyor :KK70:
Eşim pesimi bırakmıyor :KK70:

Kızlar neden bazı doktorla ameliyat sonrası sakın telli sutyen takmayin diyor? Benim memislerim 35 günlük baya baya yumusadilar beklediğimden daha hızlı salındilar.
Karşı çıkan annem bile kız ne kadar doğal güzel olmuş maşallah diyip tü tü yapıyor :KK70:

Daha gün bile almadım aöa dikişler alttayda acaba sert geliyor olabilir mi ya da teli kenardan öıkabiliyor onun önlemi olabilir mi? Ne bileyim tel olmayan sütyende tutmazki sıkı lastikli mi giyicez:KK70:

Ay kızlarr bugun bi arkadasım için estetik doktoruna gittik tamamen baska bişey için, masada protezler vardı yuvarlak ve damla olarak nerdeyse 1 senedir görmemiştim onları görüp elleyince bi garip oldum ya hic ameliyat olduktan sonra karşılaşmamıştım onlarla:KK70:ilk ameliyattan once gorusmeye gittigim zamanlar geldi aklıma :KK16::KK55::KK55: zaman ne cabuk geçti darısı isteyen arkadasların basına:KK24:

:110::110:
İnanki hiç üstler boş durmuyo benimde hiç dokum yoktu kas altı oldum ama tabi ödemden de öle dolu duruyo olabilir hiç bilemiyorum şu an inşallah gönlünün istediğine göre bi ölçü olur tatmin olursun

İnşallah yani küçük olsa da ne kadar küçük olabilir ki diyorum fotoğrafıma bakıp bakıp duruyorum:KK70:

Şekli bozulmasın diye ve dikişler için diyolar canım .. Ben bikaç ay sonra bile telli nadirde olsa giydigimde dikişlerim kabarıyodu.. :KK64:

Resimde çok doğru çıkmıyo sen beğendiysen gerisini boşver

Canım çok saoll mutluyum daha tabi görmedim ama inş değicek yaptırdığımıza sen nasılsın ne kadar oldu ameliyat olalı
değicek inşllh değicek senin eski halini bilmiyorum ama ben dümdüz tahta gibiydim şuan çok memnunum ilk günler çok canım acımasına rağmen hiç pişman plmadım yaptırdığıma inşllh bundan sonrada olmayız sağlıkla sefasını süreriz. benim bugün onaltı gün oldu amlyt olalı şükür iyiyim ama yürürken memelerime örümcek adam ağ atmoşta beni yere doğru çekiyomuş gibi hissediyorum hala:KK70:batmalar var çok sertler uçları çok aşırı hassas niyeyse hiç dokunamıyorum bile. bunların dışında dün kontrolüm vardı sol göğsümdeki dikişlerde enfeksiyon varmış anyibiyotik ve krem verdi ona biraz öoralim bozuldu dr dediğine göre olabilcek nırmal bir komplikasyonmuş bakalım inşllh kötü birşey olmaz.

Ya bende yaptırdım ama benim göğsüm vardı zaten sadece uçlarım çıksın ve toparlansin diye 280 çcıkk taktırdım ama acayip rahatım sertlik kalmadı çok doğal markadan sanırım.Eşim bile bilmesem anlamazdım deyip beni daha da muylu etti.Yani kısacası tatlışlar herkese tavsiye ederim.:KK25:
Güle güle kullan. Tabi meme dokusu olunca daha güzel :nazar:

X