Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hiç sorma, burda sormaya çekindim ben abartıyorum diye düşündüm ama hala bi sızı var orda. Sol taraftaki güzel iyileşti ama sağ taraftaki simsiyah duruyor, sanki kabuk bağlamış gibi. Pek dokunmadım, kendi haline bıraktım. Sende Nasıl?
Dışındaki iz değil de sanırım içinden acıyor ya o bölge çünkü benimde bi sızı var hala öksürürken falan ağrı yapıyr.

@limette yillarca memesiz gezince belkide buyuk geldi bana:) bi tık daha küçük olsa daha iyi olurdu sanki, böylede güzelde, bikini falan giydiğimde rahatsız olmak istemiyorum:KK43: daha 4. Günüm gözüm alışıcaktır mutlaka bekleyip görücez:) çok teşekkür ederim bu arada, sevgiler❤️
Canim oncelikle gecmis olsun valla super duruyor bence daha sis onlar 40 gune sislikler tam inmis ve oturmus oluyor gozun kucuge alisdigi icin sana oyle geliyor

Ay kızlar,yarın ameliyata girecekmişim gibi hissettirdiniz bir an beni :rolleyes: İnşallah diğer örnekler gibi iyi bir örnek olurum size ve peşimden gelirsiniz :KK4::KK70:
Çok çok güzel haberlerle birlikte olmak dileği ile :KK36: Bilgilendireceğim sizi,çok teşekkür ederim hepinizi öpüyorum canlarım:KK68:
Aaaaaa arzummmmm!!!!!!! Ay ne desem bilemedim? Resim koyacak mısın???? Çok merak ediyorum. Dr un kim olacak????? Çok şaşırdım. Hadi geçmiş olsun şimdiden!!!! Nasıl bi ameliyat, süreç nasılmış??? Kız popoya da masaj veriyorlar mı???? Çok merak ediyorum!!!!!

Valla taaa karın germe ameliyatımda vardı bu hayalim. Hatta lipo da yapılacaktıya bana,alınan yağları popoya koyalım demiştim doktoruma ama zaten popon var,sırta Ve yanlara lipo oldurtursa daha bir büyük Ve dik duracak demişti Hasan bey :) Evet öylede olmuştu gerçekten ama zamanla sanki fısladı yine :)) Aslında yok değil ama üst kısmı biraz bışaldı ve altta gevşeklik var. Doktorda şimdi onayladı,daha dik ve diri görünmesi açısından proteze karar verdik,bakalım :KK66:
İnşallah tatlım,güzelinin sonuç alırım bundada. Sizinle güzel şeyler paylaşırım :KK66: Teşekkür ediyprum ve kocaman öpüyorum :KK15:
Örnek resim var mı??? Bi link paylaşsana?? Protez silikon mu??? Yoksa başka bi madde mi????? Aydınlanmak istiyorum!!!!!! Aydınlat benio_O:KK59:

Örnek resim var mı??? Bi link paylaşsana?? Protez silikon mu??? Yoksa başka bi madde mi????? Aydınlanmak istiyorum!!!!!! Aydınlat benio_O:KK59:
hayırdır hocam popo mu lazım:KK66: aslına bakarsanız bana lazım değil ama ne yalan söyliyim bende çok merak ediyorum nasıl bir süreç ne oluyor nasıl oluyor neyse şanslıyız arzum güzel sonuçlarıyla aydınlatıcak inşllh bizi yakında:KK9:

Merhabalar herkese, ben forumda yeniyim ve de esas olarak bu konu için üye oldum, ben buradaki yazılanları okuyup cok bilgilendim tecrübelerini paylaşanlar sayesinde, hepinize cok tesekkürler, inşallah ben de ameliyat olup burada günlüğümü paylaşırım. Gecen hafta doktora gittim, yakup karabağlı eskişehir, ban 275 3000 gibi dedi 250 olabilir dedi, 300ü yapmak bile istemedi. Ben küçük olur mu diye endişeleniyorum o yüzden sormak istedim, kendim hakkında bilgi vereyim öncelikle, 159 cm boyunda 48 kiloyum, minyon bir insanım göğüslerim gayet düz cok hafif kabartı var, yürürken hareket edcek kadar doku bile yok yani kossam bile oyle bir sey hissetmiyorum, düşünün o derece küçük, bu durumda ne diyorsunuz kac cc olsa iyi olur, buradaki bazı arkadaslar (özellikle arzum memetor :) baya bilgili o yüzden sormak istedim, bir de bu silikonların bir ömrü var mı, yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Ayrıca mesajlaştığım bana bilgi veren arkadaslara cok tesekkür ederim.
Merhaba canım :) Tıpkı bende senin gibi buradaki tecrübeli, bilgili arkadaşlar sayesinde cesaretlendim ve yıllardır düşündüğüm şeyi gerçekleştirmeme yalnızca 5 gün kaldı :) bende oldukça minyonum aynı boydayız ve 46 kiloyum. Dokum ise yok denecek kadar az. Banada doktorum 250 275 cc dedi. Bende küçük olur mu endişesi taşıyorum. Yani 275cc nasıl bi sonuç olur görmediğimiz için belki de. Ama doktorlarımıza da güvenmekten başka çaremiz yok sonuçta en iyisi için uğraşıcaklardır diye düşünüyorum. Umarım 275cc küçük olmayacaktır :dua:

Merhaba canım :) Tıpkı bende senin gibi buradaki tecrübeli, bilgili arkadaşlar sayesinde cesaretlendim ve yıllardır düşündüğüm şeyi gerçekleştirmeme yalnızca 5 gün kaldı :) bende oldukça minyonum aynı boydayız ve 46 kiloyum. Dokum ise yok denecek kadar az. Banada doktorum 250 275 cc dedi. Bende küçük olur mu endişesi taşıyorum. Yani 275cc nasıl bi sonuç olur görmediğimiz için belki de. Ama doktorlarımıza da güvenmekten başka çaremiz yok sonuçta en iyisi için uğraşıcaklardır diye düşünüyorum. Umarım 275cc küçük olmayacaktır :dua:

Benim boyum 161 kilom 46 idi ameliyat olduğumda 78 cm göğüs altı 79 cm meme ile birlikte ölçüm vardı göğüs kafesim geniş ama göğüslerim dümdüzdü anlayacağın 325 cc hp yuvarlak silikon takıldı ama benim gözüme küçük geliyor. Sanırım biraz da beklentiyle alakalı yanı küçük demeyeyim de normal bi görüntü oldu ama omuzlarıma vs bakınca çerçeve olarak küçük durdu . Ama her ccnin duruşu farklıdır bikaç saat önce realself de 500 cc gördüm ama çok şaşırdım benim göğsümle bir duruyor nasıl o kadar ufak duruyor onu anlamadım

merhaba bende buraya yeni üye oldum sırf bu kanu için. malatya dan yazıyorum size. tam bir ay sonra ya gün aldım çok heyecanlıyım 1.68 boy 55 kilo ama doktorum sana en fazla 300cc olur dedi acaba küçük mü olur çok tedirginim yardımcı olur musunuz bana çok ihtiyacım var. ha bi de unutmadan ameliyattan da çok korkuyorum anestezi korkutucu geliyor bana ameliyat sonra ağrı çok oluyor mu :KK43: bu konudada bilginize ihtiyacım var :)

Merhabalar, boyumuz kilomuz hemen hemen ayn. Bende 1.60 boy 49 kiloyum.
Bugün 6. Günüm ameliyat olalı. Banada 300 cc high profil damla takıldı. Şu an gözüme bi büyük bi küçük geliyolar, ama dr um dolu dolu c cup olduğumu söyledi bekleyip görücem:)
Cc ler birazda olan meme dokunuzla alakalı, benim 10 cm meme dokum vardı mesela, 1 cm meme dokusu olana 300 cc takılmasıyla oluşan büyüklükle, bana takılan 300 cc nin büyüklüğü aynı olmuyor tabi.
Eğer 1-3 cm meme dokunuz varsa 250-270 cc ile b cup olursunuz, c cup olmazsınız.

Benim boyum 161 kilom 46 idi ameliyat olduğumda 78 cm göğüs altı 79 cm meme ile birlikte ölçüm vardı göğüs kafesim geniş ama göğüslerim dümdüzdü anlayacağın 325 cc hp yuvarlak silikon takıldı ama benim gözüme küçük geliyor. Sanırım biraz da beklentiyle alakalı yanı küçük demeyeyim de normal bi görüntü oldu ama omuzlarıma vs bakınca çerçeve olarak küçük durdu . Ama her ccnin duruşu farklıdır bikaç saat önce realself de 500 cc gördüm ama çok şaşırdım benim göğsümle bir duruyor nasıl o kadar ufak duruyor onu anlamadım
Benimde göğüs altı 73, göğüs üstü 78cm. Çok az bi dokum olduğu için 275 küçük olur diye düşünüyorum fakat doktorum 275te ısrarcı neden bilmiyorum ama 275 diyyor başka bişey demiyor. Benimde hp yuvarlak olucak. Realselfte ben de karşılaştım dediğiniz gibi ama insan tedirgin oluyor çünkü ben kendimce 300cc 325cc olur bana diyordum doktorumun ısrarı kafamı çok karıştırdı

Merhabalar, boyumuz kilomuz hemen hemen ayn. Bende 1.60 boy 49 kiloyum.
Bugün 6. Günüm ameliyat olalı. Banada 300 cc high profil damla takıldı. Şu an gözüme bi büyük bi küçük geliyolar, ama dr um dolu dolu c cup olduğumu söyledi bekleyip görücem:)
Cc ler birazda olan meme dokunuzla alakalı, benim 10 cm meme dokum vardı mesela, 1 cm meme dokusu olana 300 cc takılmasıyla oluşan büyüklükle, bana takılan 300 cc nin büyüklüğü aynı olmuyor tabi.
Eğer 1-3 cm meme dokunuz varsa 250-270 cc ile b cup olursunuz, c cup olmazsınız.
Sizin 10cmlik bi dokunuz varmış 300cc gayet dolgun duruyordur. Benim göğüs altı 73cm, göğüs üstü 78cm. 5cmlik bi dokum var. Ama doktorum 275cc de ısrarcı anlayamadım o yüzden endişeleniyorum küçük olmasından

X