Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Memelerin düze yakınsa 400 üstü kullanmanı tavsiye ederim. 420 hiçbirşey.. Korkma yani doğal duruyor hatta küçük memeli kafınlar gbiyim yani. Hala o koca memeli arkadaslarımla yarısamam :KK70: doğal olsun istedgm için 420 seçtk biz. 485cc gayethoş olureger göğüs kafesin uygunsa.. Doktorunla bir görüşün ama kesinlikle 390ccden küçük taktırma. Sonra üzülürsün.
aynen tatlım ya 420 çok abartı durmuyor. ama güzel olmuş. bana gidermi işte onu doktorla bir konuşalım. olanın en büyüğü buda abartımı oluyor :))

Selam kızlar,
Ameliyatının üstünden 3-5 ay geçmişlere bir sorum olavaktı. Hangi kremi kullandınız dikişlerin kaybolması için? Scarex kullanıp memnun kalanlar var mı? Bu silikonlu kremlerden en etkilisi hangisi?

Teşekkürler,sevgiler :)
Doktorum bana dermatixsi ultra gel verdi. Ama henuz kullanmaya baslamadim. Kabuklarin bitmesi gerek dedi. Suan sadece bacoderm sürüyorum. O da antibiyotik.

Ya benim bugun besinci gunum sabahtan beri bi sislil var ki sormayin agri kesici aldim gecmedi, davul gibi sisler, bir de iki gogsumun arasi aciyor ara ara bu sislikler nasil gececek bi fikriniz var mi ben sutyeni de hc cikarmiyorum

Ya benim bugun besinci gunum sabahtan beri bi sislil var ki sormayin agri kesici aldim gecmedi, davul gibi sisler, bir de iki gogsumun arasi aciyor ara ara bu sislikler nasil gececek bi fikriniz var mi ben sutyeni de hc cikarmiyorum
Adet tarihin yakin mı.. Ben bugün onu farkettim.. Adetim bitmek üzere ve şişlikler biraz daha indi gibi.. Sanırım adet tarihi yaklaşınca bir de onun hassasiyeti ekleniyor.

O zaman normal süreç.. :KK43: Ben ilk defa bugun kendimi cok iyi hissettim. Uc haftam bitti. O şişlikler agrilar icin ilk bir hafta normal bence. Doktorum normal de içtiğim agri kesici yanina parol ekledi.digerinden iki saat sonra parol ic dedi. O da iyi gelmişti bana.

O zaman normal süreç.. :KK43: Ben ilk defa bugun kendimi cok iyi hissettim. Uc haftam bitti. O şişlikler agrilar icin ilk bir hafta normal bence. Doktorum normal de içtiğim agri kesici yanina parol ekledi.digerinden iki saat sonra parol ic dedi. O da iyi gelmişti bana.
Bana sadece parol verdi ya bi tane de antibiyotik diger agri kesici neydi senin

kızlar yeni albüm yaptım, 1 ay 3 gün. Değişimi görmek isteyen, meme başı dikiş izlerini merak eden bakabilir.

3 ay doluncaya kadar balenli sütyen yasak
Ne pentide ne H&M de balensiz model bulamadım (yada sadece çirkin şeyler)
Balensiz yok mu ya güzel sütyenler ??

@mutluluk2015 arzum77 arzum77 @silaboz @Cyndyrella @Esmerim233 L limette
Koltukaltı tarafından balenin baş tarafından biraz makasla delip balenleri çıkartabilirsin :KK66: Sonra dik orayı,ben öyle yapıyordum. Balenli giyindigimde memede iz yapar,şeklini değiştiriyor ne kadarda olsa..
Çok değişmiş,daha güzelleşmiş memelerin maşallah canım :nazar:

Koltukaltı tarafından balenin baş tarafından biraz makasla delip balenleri çıkartabilirsin :KK66: Sonra dik orayı,ben öyle yapıyordum. Balenli giyindigimde memede iz yapar,şeklini değiştiriyor ne kadarda olsa..
Çok değişmiş,daha güzelleşmiş memelerin maşallah canım :nazar:
Kızlar , bu balen dediğiniz şey nedir . Anlayamadım ben bir türlü ?

çok güzel olmuş cnm. oturmuş biraz daha. kaç cc takılmıştı maşallah :nazar:. bende büyükçe dolgun yaptırıcam. uyku tutmuyor. bir saattir uyumaya çalışıyorum. sabah oldu deyip kalktım. boş yere uğraşmanın anlamı yok. ameliyata kadar 7 gün daha böyle. :uykucu: sonra uyuruz artık rahat rahat inşallah. :KK6:
Sağol canım, 350 ve 325 cc.
Bu kadar heyecan yapacak ne var :KK66: ameliyat korkusu mu yoksa istediğim gibi olmaz düşüncesi mi?
Ameliyattan önce uykusuz kalma bol bol dinlen

Arzum canım bilmiyorum ki ne olduğunu. Bugün kontrole gittim. korkacak bir şey yok bu beklediğimiz bir şişlik inecek dedi. Eğer için rahat etmiyorsa istersen amelyathanede orayı tekrar açar temizlerim dedi ama gerek görmüyorum sakin ol içini rahat tut dedi.ben dinlenemedim bi türlü masaj yapıyorum zeytinyagiyla yatıyorum sabah kalktigimda ağrım azalmış şişlik inmiş oluyor. Ama sabah 1saat yolda ise gidiyorum. akşam tekrar 1saat yolda.sogugu zaten soylemiyim.is yerinde sandalyede oturmak kalkıp yürümek işkence oluyor ve aksama kadar şişiyor iyilesmiyor.rapor vercek 1hafta yatcam inşallah duzelcek.
Canım cok gecmiş olsun..

X