Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ya kızlar şu ameliyat sonrası keşke daha büyük olsaymış yorumlarınız yüzünden inşallah kafam kadar memelerle çıkmam doktordan :KK70::KK70: forma yazdığım ilk yorumlarda doğal olsun desteksiz sütyen takayım abartı istemiyorum diye düşünürdüm oysa şimdi; hem doğal olsun hem elbisenin altından da farkedilsin yani giydiğim yakışsın hatlarım belirgin olsun, dantelli sütyenlerde sexi dursun, hem abartı olmasın vücuduma ama hemde normalin bir tık üstü olsun :KK70::KK70: ayy kafam bi dünya oldu bunlarla.. şaka bir yana hepinizden ayrı bir tecrübe edindim bakalım ortaya ne çıkacak c.tesi ameliyat günü alacağım, hayırlısı..

(not: ülkemiz bunca karmaşa içindeyken bazen kızıyorum kendime sırası mı diye söylentilere bakılırsa iç savaş kapımızda ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat verme Rabbim diye dua ediyorum kendimden çok gelecek nesillerimiz çocuklarımız için endişeleniyorum.. düşünebildiğim tek şey kolay kurmadı atalarımız bu toprakları kolay kolay da vermeyiz kimselere tek ihtiyacımız olan şey ayrımları bir kenara bırakıp birlik olmamız.. umarım en kısa sürede huzurlu günlerimiz geri gelir..)
Kafanı karıştırdık diye suçlu his ettim kendimi :)))) ama yine diyorum doğala hayır , doğaldan bir tık yukarıya evet , tabiki imkan varsa :))))

çok geçmiş olsun betüşüm.:KK200:bencede hiç ihmal etme git bi an önce .inşallah önemli bişey yoktur varsa da erken teşhisle çözülür.bozma moralini.bende de tiremisunun dediği gibi ara ara batma sızı oluyor ,his bi çoğu gelmedi meme altı ve ucu hissiz soğuk:KK43:bekliyoruz bakalım:işsiz:
Benim ara ara hic batma sızlamam olmadi ilkkez bu oldu 2gundür de kaldı :KK43: bekleyelim bekleyelimde hisleri 7aydir bekliyorum ben degisen hic biseyim yok Allah yardimcimiz olsun

Doktorların Ve hemşirelerin ayağa kaldırıp hastanın hareket etmemizi istemesinin nedeni ayrı bir mevzu Aslında . Hiçbir ameliyat sonrası hastanın sürekli yatıp hasta moduna girmesi iyi değil. Muhakkak yürüyüşler yapılmalı,bacaklar hareket ettirilmeli,bagırsaklar çalıştırılmalı . Ama normal hayata dönebilirsiniz yalannn :)) Bir hafta en azından sizi bakacak,yardımcı olacak biri olsa en güzeli :KK66: Yoksa yürümekte sıkıntı Yok .
Evet aynen öyle , yürümekte sıkıntı Yok . Hadda çok faydası var bence .

Rengarenk gök kuşağı gibi desene :))) ben ameliyat öncesi resmin olabilir en azından diye düşünmüştüm canım . İlerleyen günlerde sonrasını bekleriz
Hic sorma altlarinin morlugu biraz acilmis sanki bugun gordum, ameliyat oncesini koyacak ozguvenim yok dogrusu sonrasini koyarim diye dusunmustum hep, ya bir de benim acayip sizliyor ici bu sabah oturdugum yerde bile gerginlikten olecektim yarim konyrolum var insallah bi aksilik cikmaz

Hic sorma altlarinin morlugu biraz acilmis sanki bugun gordum, ameliyat oncesini koyacak ozguvenim yok dogrusu sonrasini koyarim diye dusunmustum hep, ya bir de benim acayip sizliyor ici bu sabah oturdugum yerde bile gerginlikten olecektim yarim konyrolum var insallah bi aksilik cikmaz
Ya kizlarciklar hic mi diklestirmeli protez olan yok? Ne dikmis herkesin memisi yaaa:))))

Evet aynen öyle , yürümekte sıkıntı Yok . Hadda çok faydası var bence .
Oyle diyorlar evet her ameliyatta yurusun kalksin tuvaletini yapsin da ya herkes mi boyle atlatiyor bunu ben bunu merak ediyorum, ben bu kadsr aci cekiyorum da bunu kac kez yaptran unluler falan var dayanilmaz buna ya, ya keske uyutularak atlatma sansimiz olsa isterdim ben valla on gun uyuyayim iyileseyim kalkayim

Oyle diyorlar evet her ameliyatta yurusun kalksin tuvaletini yapsin da ya herkes mi boyle atlatiyor bunu ben bunu merak ediyorum, ben bu kadsr aci cekiyorum da bunu kac kez yaptran unluler falan var dayanilmaz buna ya, ya keske uyutularak atlatma sansimiz olsa isterdim ben valla on gun uyuyayim iyileseyim kalkayim
Arkadasim senin surec baya sıkıntılı heralde ya, gozum korktu:KK43:

Arkadasim senin surec baya sıkıntılı heralde ya, gozum korktu:KK43:
Ya ben hic ameliyat gormemis disine dolgu yaptirmamis insandim, dogum da yapmadim bekarim, yani yasadigim ilk aci ondan herhalde biraz da bir de ben pek arastirmadim hemen karar verdim oldum gozum korkmasin caymayayim diye doktorun dedigime de inandim anneme sen uc doet gun dursan yeter diyordum, ama cidden fenaymis ya

Ya ben hic ameliyat gormemis disine dolgu yaptirmamis insandim, dogum da yapmadim bekarim, yani yasadigim ilk aci ondan herhalde biraz da bir de ben pek arastirmadim hemen karar verdim oldum gozum korkmasin caymayayim diye doktorun dedigime de inandim anneme sen uc doet gun dursan yeter diyordum, ama cidden fenaymis ya

Daha once ameliyat olduguma, dolgu yaptirdigima ve dogurduguma gore hic acimicak benim hahahahha

Kizlar birileri bahsetmis . 7 aydir his yok falan diye . Bu sikintiyi yasayan cok kisi var mi? Ozellikle bi seneyi gecmis bayanlar . ? Cevaplarmısiniz onemli bi konu sonuctaaa :)

Kizlar birileri bahsetmis . 7 aydir his yok falan diye . Bu sikintiyi yasayan cok kisi var mi? Ozellikle bi seneyi gecmis bayanlar . ? Cevaplarmısiniz onemli bi konu sonuctaaa :)
Cnm ben ameliyat oldum faklı bir bölgeden his olayı 1 sene olmadı ama dr çok normal demişti kesilen yer 1 senede anca tazeliyor kendini ve hemen hemen 3-4 sene her kış sızlıyordu üşüdükçe.. o sebepten ben meme ucu kesisi istemiyorum meme altı olsun diyeceğim ki zaten meme ucum müsait değilmiş en son görüştüğüm dr öyle dedi küçükmüş..

X