Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ayşegül Sivriyi instagramdan takip ediyorum, iyi bi doktora benziyor ama hiç kendisiyle görüşmedim. Sizin onu tercih etme sebebiniz nedir? Bi de ne kadar fiyat verdi?
Ben 3 doktor gezdim. Aysegul hanımla gorusmemde enerjisi bana çok iyi geldi direk muayenede spor sudyeni içinde cc deniyor nasıl durabilceği hakkında fikriniz oluyor. Ameliyatı yapacağı hastaneyide sevdim. 6.500 tl ye anlaştım

Ben 3 doktor gezdim. Aysegul hanımla gorusmemde enerjisi bana çok iyi geldi direk muayenede spor sudyeni içinde cc deniyor nasıl durabilceği hakkında fikriniz oluyor. Ameliyatı yapacağı hastaneyide sevdim. 6.500 tl ye anlaştım
Bende izliyorum Ayşegül hanımı ve o kadar güzel işler yapıyor ki istanbul da olsam kesinlikle onu tercih ederdim

Evet bende yaptığı resimleri çok inceledim beğendiklerim çok var instagram hesabından paylaşıyor
Evet ve cok ilgili bir doktora benziyor hatta tam istediğim gibi bir göğüs yapmış şimdi izmir deki doktoruma p fotoğrafı gostericem bundan istiyorum diye :)

Perii7777 Perii7777 nasıl oldun. geçmiş olsun.
İyiyim demeyi çok isterdim canım ama dğn gece tekrar yatırdılar hastaneye çok ağrım var ve neden bilmiyorum drenlerim çok doluyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum kıpırdayamıyorum bile :KK43: kas ağrım var çok fena nefes aldırtmıyor dikişlerimde çok sızlıyor ne zaman iyileşicem ben yardım edin moral verin ne yapmam gerekiyor daha çabuk iyileşmek için..

İyiyim demeyi çok isterdim canım ama dğn gece tekrar yatırdılar hastaneye çok ağrım var ve neden bilmiyorum drenlerim çok doluyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum kıpırdayamıyorum bile :KK43: kas ağrım var çok fena nefes aldırtmıyor dikişlerimde çok sızlıyor ne zaman iyileşicem ben yardım edin moral verin ne yapmam gerekiyor daha çabuk iyileşmek için..
Geçmiş olsun cnm. Bana direnleri ertesi gün çıkarıcaz dedi doktor. Allah yardımcın olsun. Moralini bozma. Geçecek bunlar.

X