Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar hastane çantanıza neler koymuştunuz siz ben de hazırlıklara başladım ufaktan yarın son gün :KK49:
Ben dün ameliyat oldum. Yanına terlik, çorap, önden düğmeli pijama, bi de kalın fermuarlı kapişon al canım. Ben ameliyattan çıkınca çok üşüdüm ayağıma hem çorap hem patik giydim. Geçmiş olsun şimdiden

Çok geçmiş olsun canimm. Kiminin agri eşiği yüksek oluyor kiminin düşük. Bikaç gun icinde hersey güzel olacak
Sen oldun mu cnm kaç gün sonra ağrıların geçti? Çok fenayım ben ya iki göğsümün arası gerim gerim geriliyor. Kollarımdan destek alamıyorum çok ağrıyor:KK43: Sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyor:KK17:

Ben dün oldum cnm ve çoookkk ağrım var, nasıl dayandınız :kızgın:
Hayirli ugurlu olsun canim cok sevindim saglicakla buyut kizlarini :) gecicek gecicek bende oyleydim fenaydim. 2.3 gunden sonra rahatlarsin ins. Cok gecmis olsunn

Larimar Larimar @miraculous bitsedegitsekya bitsedegitsekya Tiramisu35 Tiramisu35 @Aleph87 @findukser @cancanan2738 kızlaaarrrr dün ameliyat oldum ben. İnanılmaz ağrılarım var dayanmak çok zor:bicak:
Ayy hadi g.olsun kuzum.. hastanedesin sanırım neden o kadar ağrın var ki hastane gecesi en rahat gece.. evdeysen de ilaçlarını saatli al sabah akşam olan ağrı kesicini gece yatmadan önce almaya çalış ki geceyi rahat geçiresin.. en büyük kısmı bitmiş şimdi hızlı bir iyileşme süreci seni bekliyor canım.. hergün bir önceki günden çok daha iyi olacaksın..

Sen oldun mu cnm kaç gün sonra ağrıların geçti? Çok fenayım ben ya iki göğsümün arası gerim gerim geriliyor. Kollarımdan destek alamıyorum çok ağrıyor:KK43: Sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyor:KK17:
hangimiz öyle kaldık tatlım hepimizin acı eşiği farklı ama değişmeyen bir gerçek var en kötü 4.5. gün hepsi büyük ölçüde geçmiş olacak 10.gün hayat normale dönmüş olcak.. bunaltma kendini öldürmez güzelleştirir ancak o acılar..

Olduk canim 2 sene oldu hatta ☺ agri 2 3 gün içinde azalıyor gitgide. gerginlik hissi de çok normal canim. Zamanla o gerginlik de gidecek sadece biraz sabret .inanki bu acılara dediğini göreceksin

hangimiz öyle kaldık tatlım hepimizin acı eşiği farklı ama değişmeyen bir gerçek var en kötü 4.5. gün hepsi büyük ölçüde geçmiş olacak 10.gün hayat normale dönmüş olcak.. bunaltma kendini öldürmez güzelleştirir ancak o acılar..
Kesinlikle öldürmez katılıyorum. Sonunda güzelliklere kavusuyorsun bunu düşün

Hahahaha ayy ne güldüm ne güzel hazırlanmışsın bülent ersoyun hastane kombini gibi :halay: özenmiş hatun resmen:21: çarşamba iyice soğuyacakmış burası ben de içi polarlı eşofman altı ve erkek arkadaşımdan önü fermuarlı kalın erkek hırkası istedim hastane kombinim bu haha haa bide evden pofidik terlik alıcam sanırım :KK68:
Walla bende çok yakın bir erkek arkımdan sanırım 2-3 tane fermuarlı sweat isteyeceğim o dönemde :) hoş tabii annem ne gerek var gider alırsın diyor : bir daha giymeyeceğim seyi neden alayım ki ?

X