Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Cnm sen atlattın bide ben atlatsaydım ocak sonundan bu yana gün sayıyorum patlayacağım mısır gibi artık. Tabi bide hayalini kurduğum yıllar var ki onları hiç sorma ah şu sütyen aşamasına bi geçseydim hoş daha şimdiden bakmaya başladım ben ama eskiden ah diyerek baktığım o cicili bicili içi boş sütyenleri şimdi hiçbir yerde göremiyorum her işim aksi herhalde
Hayırlısıyla ol canım. Buluruz artık sütyenleri :)

Kızlar çok önemli birşey soracağım benim göğüslerim ameliyat olmadan öncede bitişikti arada 1 parmak boşluk vardı. 5 cm dokuyla bile çatalım oluyordu push up sütyenlerle. Şimdi 450 cc yuvarlak orotez var 1 ay oldu yaptıralı göğüs çatalım yok hala normal mi ? Tabiki ayrık değiller simetrikler ama dekoltem yok. Ameliyat korsesi ekstra bol olsun diye ek kopça taktı hemşire ben de onu çıkarmadım sonradan, sıkmıyor yani beni. Onun etkisi var mıdır birleşmemesinin ?

Kızlar çok önemli birşey soracağım benim göğüslerim ameliyat olmadan öncede bitişikti arada 1 parmak boşluk vardı. 5 cm dokuyla bile çatalım oluyordu push up sütyenlerle. Şimdi 450 cc yuvarlak orotez var 1 ay oldu yaptıralı göğüs çatalım yok hala normal mi ? Tabiki ayrık değiller simetrikler ama dekoltem yok. Ameliyat korsesi ekstra bol olsun diye ek kopça taktı hemşire ben de onu çıkarmadım sonradan, sıkmıyor yani beni. Onun etkisi var mıdır birleşmemesinin ?

İlk aylarda göğüsler birleşmez zaten. Zamanla yumuşadıkça o görüntü olur :KK66:
Neden sütyeni ekstra bol durumuna getirdilerki acaba?

İlk aylarda göğüsler birleşmez zaten. Zamanla yumuşadıkça o görüntü olur :KK66:
Neden sütyeni ekstra bol durumuna getirdilerki acaba?
Teşekkür ederim ben onu çıkarayım sıkı olsun bari, drenler varken yoktu drenleri sıkı tutması için drenlerden sonra bollaştırdılar

Korseyle ilgili yazılanları okuyodum da benim doktorumun yöntemi bayaa farklı. Ameliyattan çıktığımda spor sütyeni vardı. 3 hafta giydim. Sonra balensiz sıkmayan bir sütyene geçebilirsin dedi, ben de hafif süngerli bi sütyen aldım, ok dedi ona. Ve sütyen takmamak serbest.

Bana çok ilginç geldi. Doktoru benzer yöntem uygulayanlar var mı?

Korseyle ilgili yazılanları okuyodum da benim doktorumun yöntemi bayaa farklı. Ameliyattan çıktığımda spor sütyeni vardı. 3 hafta giydim. Sonra balensiz sıkmayan bir sütyene geçebilirsin dedi, ben de hafif süngerli bi sütyen aldım, ok dedi ona. Ve sütyen takmamak serbest.

Benim doktorumda balenli dışı sert ama içi desteksiz, süngersiz sütyen getir dedi ameliyat çıkışına. .sporcu sutyeni yada korse tarzi birsey istemiyor.

benim üstümde 15 gündür Ameliyat cıkısı takılan korse tarzı ama böyle sıkı sıkı korse olmayan üsten cırtcırtlı ( fotoda gorebilirsin sütyen var) bunu cırt cırtlı olarak 1 ay takacaksın dedi hatta ben siyahınıda aldım bu yüzden
1 ay sonra sanırım 1,5-2 ay boyunce sporcu sütyeni dedi marks&spensser vs olur dedi.
sonra ki dönem içinde balensiz sütyenler serbest dedi.
bende haftaya gittigimde 1 akşam davettte sütyensiz kalabilirmiyim diye soracağım
ben bu hafta eve dönünce bir 10 dk -15 dk korseyi cıkartıytorum bazen bunalıorm cunku

Sevgili meme severler nerdeyse bir buçuk ay olacak ama göğüslerimde ara ara iğnelenme, batma gibi şeyler hissediyorum normal mi?
Birde galiba biraz hissizlik var genel olarak mememde neden acaba?
ayyy bende aynılarını hissediyorum 3-4 gundur
ıgne batma gıbı bazen bır yere carpmısımda mor acısı gıbı
bazen kramp gıbı bu ıgne ve kramp dunden berı var
bırde dunden berı dıkıs yerlerımde sankı et sııkısması kaburgama sıkıstı gıbı hıs var ama anlık bunlar

ama bende hıssızlıkyok hatta ucları cok hassas
15.gun

X