Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar benim 2 ay oldu ama sol göğsümde baya bir his kaybı var hala geri gelmedi sağda da var ama sol bana ait değil gibi. Uzun süreli olanlara soruyorum hisleriniz ne alemde? Geldi mi kısmi mi geldi yoksa hiç geri gelmedi mi

Kızlar balensiz sutyen ne zaman kullanılıyor benim34 gün oldu
Ne zaman kendini hazır hiss edersen o zaman kullanmalı bence. Buda bi üç ayı buluyor diyebilirim bana göre. Bu arada büyük oldu felan diyordun. Nedir tam durum şimdi. Bence ödemler gittikten sonra hiçde büyük gelmiyordur artık. Bizim doktorumuz aynıydı ya, resim eklersen yeni hali ile görmek isterim .

cok merak ediyorum sutyenli halini acımasa gidip alıcam :halay:

2 poşet destekli sutyen attım resmen :rapci: suan hiç sutyrnim yok:KK53:

bu arada, realselfe üye olmuşum mailler geliyor arada, geçen öylesine açtım baktım, burdan bir arkadaş oradaki kadının fotoğraflarını kendi fotoğrafları diye koymuş, neden yaparsınız böyle birşey anlamıyorum, kadın olduğunu düşünsem de açıkçası tedirgin ve rahatsız edici, dolayısıyla izleme listemden sildim.

Merhaba kizlar 5. Günüm benim ama cok sıkıldım gercekten hoplayip ziplayamamaktan rahat yatamamaktan duş da alamiyorum rahatca donememekten agrilar girmesinden mememe dokunamamaktan göğsümde olan baskıdan cok sıkıldım

Merhaba kizlar 5. Günüm benim ama cok sıkıldım gercekten hoplayip ziplayamamaktan rahat yatamamaktan duş da alamiyorum rahatca donememekten agrilar girmesinden mememe dokunamamaktan göğsümde olan baskıdan cok sıkıldım[/QUOTE

Bence canindan bezdiren acilarin yoksa bunlar evreler cok da aceleci olmayip sukretmek lazim diye dusunuyorum kara kara dusunuyorum o ilk haftayi nasil gecirebilecegimi

bu arada, realselfe üye olmuşum mailler geliyor arada, geçen öylesine açtım baktım, burdan bir arkadaş oradaki kadının fotoğraflarını kendi fotoğrafları diye koymuş, neden yaparsınız böyle birşey anlamıyorum, kadın olduğunu düşünsem de açıkçası tedirgin ve rahatsız edici, dolayısıyla izleme listemden sildim.

Canım ismini özelden verir misin takip ediyorsam ben de sileyim

Arkadasin ismini ozelden alabilir miyim :)

Yarın sabah 1 hafta olmuş olcak ağrım sızım çok meme altı kesileri çok acıyor Normal mi panik oluyorum bu şekilde..
baskı var ve sürekli sızlıyor kollarım göğüslerim :KK43:

300cc kas üstü zar altı meme altı kesisi ameliyat

sütyenin/korsenin lastiği dikişlerin tam üstünde filan değil di mi, dikişleri ezen bişey yok? 1 haftada biraz rahatlaman gerekti aslında ama ağrı çok göreceli, iyileşme süreci de çok kişisel. doktoruna sor istersen?

İnanmıyorum kim onlar bence bizimle paylaşmalısın bizim listemizde de olabilir

8. günüm dün işe başladım ağrılarım neredeyse bitti diyeblirim ama kızlar ben bu memeleri hala yadırgıyorum dokununca falan ölü bişeye dokunmuş gibi oluyorum memelerde hala his yok uçları da oyle oysa ki koltuk altı kesisi şekilleri de çok tuhaf böyle mi oluyor ilk zamanlar acaba

alışıyosun canım onların varlığına bikaç ay içinde :) meme başında hissizlik ya da sızı olması normal :) koltuk altı kesisi hakkında bi fikrim yok ama...

Kızlar balensiz sutyen ne zaman kullanılıyor benim34 gün oldu
bana doktor 3 hafta sonra balensiz sütyene geçebilirsin dedi ama ben hala uyurken sporcu sütyenini takıyorum ara ara. çünkü doktorlar şu sütyene geçme konusunda hep farklı görüşteler. 3 hafta bana erkenmiş gibi geldi.

kim o ya :sinirli:

X