Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

B Birbulutolsam1 doktorum beni unuttu kontrol günü bile vermedi :/ kontrol sonucunu bekliyorum . Memelere baktın mi begendin mi benimkiler cok yukarıda duruyor sanki
Yarin kontrolden cikar cikmaz yazarim sana valla hic bakmadim bakamiyorum bi 3. Gün bakmistim sonra hic acmadim duş almak da yasak bana ancak pazar alabilecegim duş şuan doktorun taktigi sutyen var ustunde de akletim var suan iyi gibi duruyor ama fazlasiyla gerginler masaj nasil yapacagim bilmiyorum dokunmaya korkuyorum çünkü

Benim sağ taraf ok ama solda var hissizlik mi diyim aşırı his mi diyim garip bişey var .. 6 ay oldu benim de :/
M Memontil Tiramisu35 Tiramisu35 benim de göğüsümün biri tamamen hissiz, uyuşuk gibi ama ben takmıyorum:) 1 sene zaman verdim kendime tamamen iyileşmesi için:cool: Yoğunluktan pek giremiyorum artık buraya, girince de aradan atlayıp yazıyorum:KK36:
:KK36:

Bilemiyorum ama fake fotolar kullanmış. Erkek de olabilir,farklı amaçlarla fotolara bakmak isteyen biri de olabilir . Günahı boynuna olsun..
Ben birkaç gündür takip edemiyordum ama ben de o üyenin sayfasında kapak fotosu olarak buradaki başka bi arkadaşın fotosunu görmüştüm şaşırdım önce sonra tanışıyorlar mı acaba dedim bi iki gün sonra kaldırmıştı ben de takipten çıkarmıştım kendini

Bilemiyorum ama fake fotolar kullanmış. Erkek de olabilir,farklı amaçlarla fotolara bakmak isteyen biri de olabilir . Günahı boynuna olsun..
Ben birkaç gündür takip edemiyordum ama ben de o üyenin sayfasında kapak fotosu olarak buradaki başka bi arkadaşın fotosunu görmüştüm şaşırdım önce sonra tanışıyorlar mı acaba dedim bi iki gün sonra kaldırmıştı ben de takipten çıkarmıştım kendini

aslize, hesabı pasife alındı. Sonra herşeye ince ince baktım, farklı kişiler, çünkü bütün veriler farklı. CharmAddict CharmAddict
Şimdi fotolarında ki yorumları okudum normalde bir bayan gibi görünüyor ameliyat olmuş biri gayet normal yorumlar yazmış... anlamadım kadınsa ve gerçekten ameliyat olduysa neden böyle bir şey yaptı erkekse de üyeliği 2014 görünüyor...
belki kadın ama başkalarının fotolarını mı kullandı acaba?

Şimdi fotolarında ki yorumları okudum normalde bir bayan gibi görünüyor ameliyat olmuş biri gayet normal yorumlar yazmış... anlamadım kadınsa ve gerçekten ameliyat olduysa neden böyle bir şey yaptı erkekse de üyeliği 2014 görünüyor...
belki kadın ama başkalarının fotolarını mı kullandı acaba?

sırrı çözemedik:))

Ay gercekten mi, bu cok daha kolay farkedilebilecek bir sey degil mi, nasil yapar ki bunu zaten niye yapar orasi ayri da, baskasinin fotografini kullanmak cok adi bir sey bence ya ne olursa olsun nerede olursa olsun

X