Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Slm kızlar
Bugün Haldun bey ile görüştüm nihayet:) simulasyon yaptı. 295cc moderate damla dual plane'de karar kıldık. 330cc de olur dedi ama büyük olur diye korkuyorum. Lipo yapmam dedi yaptıracaksan karın germe olur ama 6 ay sonra yaparım dedi:KK43::mad:( çok heyecanlıyım artık gün sayıyorum:)) 20 nisan ameliyat:):21::KK9:
@jeologeda nerelerdesin?? Çok az kaldı senin ameliyatına:rolleyes: nasılsın??
Hazır mısın??

ay istediğim protez 295 moderate pluss, ismini gördükçe aşkımı kaybetmiş gibi hüzünleniyorum aahhaha işallah sana olur, sonucunu merakla bekliyorum, sürecini takip edicem, biliyorsun ben dolgunluğundan şikayetçiyim ya :))

Kızlar 12.günüm
Ödemlerin geçmesi gerekirken daha arttı
Özellikle sağ göğsüm daha da şiş şuan ve dokununca acıyor
Bugün doktora gittim birşey olmaz dedi..

Sizce de normal mi?
Buz koyuyorum
Bu buz koyma isini doktor tavsiyesiyle yapiyorsunuz degil mi, bir de odem hemen gecmiyor normaldir regl oncesi ise onu da dusunmek lazim

Dikişlerime krem sürerken iki uçtan tel gibi iplikler elime değmeye başladı eskiden yoktu... neden dışarı attı böyle dokununca kendimi garip hissediyorum.

sagol canim
aynen bende de 2 çocuk sonrası biraz sarkma oldu gerçi 53 kiloyum ama karında sarkma var işte biraz
benim doktor 2 sini yaparız dedi ama germe değil lipo
hatta ordan alıp dudaga koyarız diyo :)))
İyi düşün canım
Benim gittiğim diğer doktor da lipo yeterli olur demişti ama sarkma varsa lipo çözüm değil daha kötü bir sonuç olabilir dedi doktorum. Ki benim gerçekten fazla bir sıkıntım yok ona rağmen böyle dedi düşün..

sagol canim
aynen bende de 2 çocuk sonrası biraz sarkma oldu gerçi 53 kiloyum ama karında sarkma var işte biraz
benim doktor 2 sini yaparız dedi ama germe değil lipo
hatta ordan alıp dudaga koyarız diyo :)))
İyi düşün canım
Benim gittiğim diğer doktor da lipo yeterli olur demişti ama sarkma varsa lipo çözüm değil daha kötü bir sonuç olabilir dedi doktorum. Ki benim gerçekten fazla bir sıkıntım yok ona rağmen böyle dedi düşün..

Ölüyorum korkuyorum patlıyorum önce bir an önce gelse diyordum şimdi çok az kaldı diye panik yapıyorum karman çorman duygular bunlar işler yoğun buraya girip desteğinizi de alamıyorum ayyyy anlatırken panik oldum yaa :))
Herşey çok güzel olacak merak etme:) sonucunu ben de sabırsızlıkla bekliyorum cnm.. hadi bakalım son 3 gün:)

ay istediğim protez 295 moderate pluss, ismini gördükçe aşkımı kaybetmiş gibi hüzünleniyorum aahhaha işallah sana olur, sonucunu merakla bekliyorum, sürecini takip edicem, biliyorsun ben dolgunluğundan şikayetçiyim ya :))
İnş canım ben de çok merak ediyorum sonuç nasıl olacak diye.. gerçi 330 cc de olur sana sonra pişman olma küçük oldu diye dedi doktor biraz kafam karıştı ama bakalım 19'unda tekrar gideceğim bir daha sorarım..

İnş canım ben de çok merak ediyorum sonuç nasıl olacak diye.. gerçi 330 cc de olur sana sonra pişman olma küçük oldu diye dedi doktor biraz kafam karıştı ama bakalım 19'unda tekrar gideceğim bir daha sorarım..
CANIM vectra cihaziyla benim ameliyat öncesi bakıldığında 345 çok ideal olmultu 390 büyük gelmişti

fakat ameliyatta 345 boş kalmış doldurmayınca mecbur 390 koymuş. Bence çok da iyi oldu tam istediğim gibi. Ama bende küçük istememiştim zaten.

O Yüzden o aletin cc ölçülerine çok itibar etmiyorum sen büyüklük ve şekil olarak tarif et doktoruna cc lere takilma gönlüne göre olsun inşallah

Slm kızlar
Bugün Haldun bey ile görüştüm nihayet:) simulasyon yaptı. 295cc moderate damla dual plane'de karar kıldık. 330cc de olur dedi ama büyük olur diye korkuyorum. Lipo yapmam dedi yaptıracaksan karın germe olur ama 6 ay sonra yaparım dedi:KK43::mad:( çok heyecanlıyım artık gün sayıyorum:)) 20 nisan ameliyat:):21::KK9:
@jeologeda nerelerdesin?? Çok az kaldı senin ameliyatına:rolleyes: nasılsın??
Hazır mısın??

Merhaba, hayirli olsun ameliyat gununuz:) ben de haldun beyle gorusmeyi dusunuyorum ameliyat icin ama mayisa muayene randevusu verdiler cok yogun oldugu icin. Sizin bugun muayene gununuzdu di mi. Muayene ile ameliyat gununun arasi kisa olmus o zaman, iyi olmus:) insallah bana da oyle olur. Gelismelerinizi bekliyorum merakla o halde:)

CANIM vectra cihaziyla benim ameliyat öncesi bakıldığında 345 çok ideal olmultu 390 büyük gelmişti

fakat ameliyatta 345 boş kalmış doldurmayınca mecbur 390 koymuş. Bence çok da iyi oldu tam istediğim gibi. Ama bende küçük istememiştim zaten.

O Yüzden o aletin cc ölçülerine çok itibar etmiyorum sen büyüklük ve şekil olarak tarif et doktoruna cc lere takilma gönlüne göre olsun inşallah
Yazacaklarımı yazmışsın :KK66:
Vectra cihazı aynı sonucu vermiyor kesinlikle O ozzy7674 Yanılma!!!
Forumda ameliyat öncesi vectra sonucunu paylaşıp ameliyat olan ve sonraki sonucunu paylaşan üyeler gördük. Kesinlikle aynı görüntüyü vermiyor.
Bence o cihaza verilen ücrete bile yazık. Aynı cc takılmış hasta sonuçları bile nasıl farklı oluyorsa Buda aynı şey.

Öyle mi ne bilim alette çok güzel göründü gözüme 295 macellan da 330 taktır dedi 19'unda tekrar gideceğim zaten söyliim orada

Merhaba, hayirli olsun ameliyat gununuz:) ben de haldun beyle gorusmeyi dusunuyorum ameliyat icin ama mayisa muayene randevusu verdiler cok yogun oldugu icin. Sizin bugun muayene gununuzdu di mi. Muayene ile ameliyat gununun arasi kisa olmus o zaman, iyi olmus:) insallah bana da oyle olur. Gelismelerinizi bekliyorum merakla o halde:)
Canım ben ameliyat gününü de görüşme gününüde şubatta aldım. Çok yoğun çünkü. Ben daha görüşmeden karar vermiştim halduna ameliyat olmaya:)

Kizlar merhaba..ameliyat olduktan sonra doktor ne tarz ilaclar veriyor ayrica ilk kontrol ve 2.kontrol genelde kacinci gunler oluyor..

Kizlar merhaba..ameliyat olduktan sonra doktor ne tarz ilaclar veriyor ayrica ilk kontrol ve 2.kontrol genelde kacinci gunler oluyor..
Merhaba ağrı kesici aprolford ve antibiyotik 1000 mg 3. Gün gittim 2 hafta sonra tekrar gideceğim 3 hafta korse takicam üstten baskı yapan o çok canımi acıtıyor

X