Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Meraklii Meraklii burada başka NAci Beye ameliyat olan hangi kullancılar var.
Bana soyle rmisin onlarla iletisime geceyim. Memnun olduguguna ve sureci guzel atlattıgına cok sevindim.

Inan bilmiyorum
Meraklii Meraklii burada başka NAci Beye ameliyat olan hangi kullancılar var.
Bana soyle rmisin onlarla iletisime geceyim. Memnun olduguguna ve sureci guzel atlattıgına cok sevindim.

Tesekkur ederim ama inan bilmiyorum baska kim amelyat oldu kendiisne. Ben sahsen cok memnun kaldim. 2009 da kendisine burun amelyati olmustum. Boyox dolgu hep onda yaptiririm. Arastir hatta gorus derim mutlaka

Arkadaslar merhaba yıllardır olmak istediğim ameliyatı bir gazla cuma doktorla görüşüp cumartesi oldum yani dün. Benim gögsümde tübüler deformasyonda mevcuttu toparlama ve büyütme yapıldı 350 cc mentor kullanıldı. 3.5 saat ameliyatım sürdü narkozdan cıkamadım dudaklarımı parcalamısım. Çektiğim acının tarifi yok tüm gece tabiri caizse anıra anıra agladım öldürün beni dayanamıyorum diye. Nefes dahi alamıyordum ben batma oluyordu. Bugün daha iyiyim yarım saatte bir igne vurdumdum narkotik agrı kesiciler.. bugün yürüyebiliyorum direnlerim var eve geldim. Yıllarca gögüslerimi kimseye acmadım öyle bir kompleksti bu bende ama simdi aynaya bakıyorum sargılı ancak cok yukarda füZe gibi doktorumada agladım cıkartalım bunları diye cok kötü diye bilmiyorum kızlar nasıl olcak ne olacak
Canım Yen'i okudum, şimdi nasılsın merak ettim :KK66:

Bu konuyu bende çok merak ediyorum. Ama sanırım forumdakiler tatile çıkmış. Pek yardimci olan yok
Hiç kimsecikler anlamaz :KK66: zaten ameliyat öncesinde kırlent gibi takoz sütyenler kullanıyorduk :KK66: ameliyat sonrasında sadece düzgün olmayan duruşun, eğik duran omurgan dikkat çekebilir. Onun İÇİN de boynum, belim tutuldu fln dersin. Bu arada eski kıyafetlerim de oldu, hiç bir sıkıntı yaşamadım :KK66:

Aynen oyle cnm burunda cok zor ameliyat goguste, ayri tarihler benim icin sikinti olur cocuklara annem bakacak esim refakatci olacak burnu oldum diyelim gogus icin nedicem millete hani nerden ameliyat oldun dicekler oyuzden ikisinin acisina katlanacagim inan umrumda degil 2 cocugumu normal dogum yaptim hemde oyle boyle degil 2 dogumum cok zordu , o acilara katlandiysam bunada katlanirim cunku yillardir yanip tutusuyorum oyle boyle degil yeni tatilden geldik sapik gibi goguslu kadinlara bakiyorsun esim bakmaz dusun ben kadin olarak ic geciriyorum bu tatil de dedim leyla ikisini birden ol kurtul tabiki cefasi olacak ama umrumdami ASLAAA:))) bende burda paylasirmiyim yeni cicislerim diye hayali bile heyecqnlandiriyor vallahi :KK70:
Normal Doğum yaptıysan bu ameliyat sinek vızıltısı gibi gelir :KK66:

Canım yaaa iltihap var işde ondan antibiyotik iyi gelir iltihapta kalmaz korkma

Canım ben amaliyat oldum hemen peşinde ramazan bayramı vardı köye gittim bütün aile ordaydı yani evde nerdeyse 30 kişi vardı.şişler ödemler olmasına rağmen hiç kimse birşey anlamadıbirazda bol giyindim özellikle
Cok sevindim yaaa. Ben de bol giyecem inşallah dedigin gibi olur. Anlaşılmaz cnm:super:

Hiç kimsecikler anlamaz :KK66: zaten ameliyat öncesinde kırlent gibi takoz sütyenler kullanıyorduk :KK66: ameliyat sonrasında sadece düzgün olmayan duruşun, eğik duran omurgan dikkat çekebilir. Onun İÇİN de boynum, belim tutuldu fln dersin. Bu arada eski kıyafetlerim de oldu, hiç bir sıkıntı yaşamadım :KK66:
:KK73::sus:

Artık acımıyo diyebileceğim kadar az canım yanıyo. Ama hala sıvı geliyo. Bitse de kurtulsam artık. Bütün yazım kilit oldu :KK43: antibiotikler de mahfetti.neredeyse 2 aydır düzenli antibiotik kullanıyorum. Bu arada burundan ameliyat olucak kişi için söylüyorum. Nefes alma dışında sıkıntın olmıcak. Ben göğsümden 10 gün önce de burundan olmuştum. Benim burnuma çok müdahele olmamıştı kırma falan gibi. Ama asıl meme zorluyacak seni. İkisini bir çıkartman da iyi olmuş.

Benim 8. Günüm bana cok yardımcı olmustu burada ki herkes :) bildiklerimi seve seve paylasırım tabiki ameliyat öncesi cok arastırma doktorunu arastır ve güven bu kafi cok arastırdıgında cok kafan karısacak öncelikli tavsiyem bu :) 4 saatlik bir ameliyat gecirmiş biri olarak bir memeye ne yapılabilecekse yapılmıs biri olarak cevaplarım merak ettiklerini cnm
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun
Benim size bir sorum olacak ameliyattan sonraki 2.3. günlerde ev işi yapmaya baslayabilirmiyim acaba toparlama fln gibi 6sinda ameliyat 16-17 gibi sünneti olacak çocukların ozamana bayaca toparlanır mi insan

Benim 8. Günüm bana cok yardımcı olmustu burada ki herkes :) bildiklerimi seve seve paylasırım tabiki ameliyat öncesi cok arastırma doktorunu arastır ve güven bu kafi cok arastırdıgında cok kafan karısacak öncelikli tavsiyem bu :) 4 saatlik bir ameliyat gecirmiş biri olarak bir memeye ne yapılabilecekse yapılmıs biri olarak cevaplarım merak ettiklerini cnm
Benim size bir sorum olacak ameliyattan sonraki 2.3. günlerde ev işi yapmaya baslayabilirmiyim acaba toparlama fln gibi 6sinda ameliyat 16-17 gibi sünneti olacak çocukların ozamana bayaca toparlanır mi insan

Valla 2. Ve 3. Gün cok zor ihtimal 5. Günden sonra cok hızlı vücut kendini toparlıyor

Valla 2. Ve 3. Gün cok zor ihtimal 5. Günden sonra cok hızlı vücut kendini toparlıyor
10 gün sonra toparlanıyorsun ama ev işi yapacak kadar bile olsan yapmaman gerek 1 ay dikkatli olmak zorundasın bence sünnetten sonra yaptırman cok daha iyi senin icin

X