Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar.. nerdeyse dümdüz göğüslü biri olarak genç kizligimdan beri kafama koyduğum ama bebegin olmadığı icin rafa kaldırdığım ameliyati artik olmak istiyorum.. cok sukut bi aşılamadan birde tüp ten 2 çocuğum oldu..ufak olmalarına rağmen ikisinide 2 yaşına yakın emzirdi..emzirme olayım biteli 3 ay oldu..simdi sorularımı sorayim..formu karistirdim biraz ama tecrubelilerden yardim istiyorum..oncelikle büyük şehirde değilim.. ama ankara yakın ankarayi düşünüyorum..ogretmenim ve 15 tatilde yaptırmak istiyorum..doktora gidince hemen yarin ameliyat demiyor tabiki..ne kadar önce gitmeliyim?En onemli soru ankarada hangi doktoru tavsiye edersiniz?
Canım ben Ankara'da dr Volkan Tayfur'a oldum. KoltUkaltı kesisi tercih etttiğim için bu doğrultuda araştırma yapmıştım. Dümdüz olduğum İÇİN memealtı kesisi istemedim. Bu kesi yerinde başarılı olan Ankara'da 2,3 isimden biriydi. 2 seneyi tamamladım, çok memnun kaldım. Ama yine Ankara'da çok başarılı isimler var. İstersen bir konu aç, oradan yardım iste :KK66: bu arada ben de öğretmenim, şubat tatili çok uygun olur. 10 güne toparlanırsın.

Ameliyat olmadan once silikona alerjimiz olup olmadigini bi testle falan gorebiliyo muyuz. Hic boyle bi sey duydunuz muuuu

Doktor adi vermek istemiyorum canim. Öyle istanbul ankara izmir merkezli taninan doktorlardan deil.[/
Merhaba kızlar.. nerdeyse dümdüz göğüslü biri olarak genç kizligimdan beri kafama koyduğum ama bebegin olmadığı icin rafa kaldırdığım ameliyati artik olmak istiyorum.. cok sukut bi aşılamadan birde tüp ten 2 çocuğum oldu..ufak olmalarına rağmen ikisinide 2 yaşına yakın emzirdi..emzirme olayım biteli 3 ay oldu..simdi sorularımı sorayim..formu karistirdim biraz ama tecrubelilerden yardim istiyorum..oncelikle büyük şehirde değilim.. ama ankara yakın ankarayi düşünüyorum..ogretmenim ve 15 tatilde yaptırmak istiyorum..doktora gidince hemen yarin ameliyat demiyor tabiki..ne kadar önce gitmeliyim?En onemli soru ankarada hangi doktoru tavsiye edersiniz?
ben de şubat tatilinde yaptırdım dönem başında rahatça tahtayı kullanıyordum hiç merak etme toparlarsın ha ara ara ağrı oluyo tabi ilk haftalar sonra hiçbir şey kalmıyo

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun
Benim size bir sorum olacak ameliyattan sonraki 2.3. günlerde ev işi yapmaya baslayabilirmiyim acaba toparlama fln gibi 6sinda ameliyat 16-17 gibi sünneti olacak çocukların ozamana bayaca toparlanır mi insan
Canım yaa keşke ikisini aynı zamana getirmeseydin

Kızlar herkese merhabalar.uzun zamandır düşünüp merak ettiğim bir konu var diyelimki silikon taktıran kişi memnun kalmadı bir sebepten dolayı geri çıkarttırdı.bu silikonların akibeti sizce ne oluyo acaba çıkarıp çöpemi atıyolar yoksa başka bir hastaya takıyolarmı.gerçi taksalarda söylemezler diye tahmin ediyorum.yada takılmasında sakınca varmı.sizin bu konuda düşünceleriniz nedir merak ediyorum

Kızlar herkese merhabalar.uzun zamandır düşünüp merak ettiğim bir konu var diyelimki silikon taktıran kişi memnun kalmadı bir sebepten dolayı geri çıkarttırdı.bu silikonların akibeti sizce ne oluyo acaba çıkarıp çöpemi atıyolar yoksa başka bir hastaya takıyolarmı.gerçi taksalarda söylemezler diye tahmin ediyorum.yada takılmasında sakınca varmı.sizin bu konuda düşünceleriniz nedir merak ediyorum
Atılıyor

Itina ile Cikartilan silikon ele alinir ve kararli adimlarla cop kutusuna dogru yonelinir. Ardindan hemsiresen cop kutusunun kapaginin acilmasi istenir ve silikon son yolculuguna gonderilir gibi uzunca yazmaliydiniz
Hahahahah revizyona gidilen operasyon için öncelikli olarak hastaya genel anestezi uygulanarak önceki dikiş yerlerinden tekrar diye başlamalıydın rica edecegim :)))))))))))) hemen atılıma yöneliyorsun asdssssssgaffas

Itina ile Cikartilan silikon ele alinir ve kararli adimlarla cop kutusuna dogru yonelinir. Ardindan hemsiresen cop kutusunun kapaginin acilmasi istenir ve silikon son yolculuguna gonderilir gibi uzunca yazmaliydiniz
Hadi gözün aydınnn musmutlu günler dilerim yeni memelerle :)

geçmiş olsun darısı bana inşallah ben de bu ay sonu olucam en çok şu ağrılardan korkuyorum
Hiç korkma 4 5 gün çekeceksin sadece.. ben cok zor bir ameliyat oldum 4 saat sürdü öldürün beni diye bagırdım sabaha kadar hastanede düşün ki senin öyle asla olmayacak sonucu unutturacak unutuyorsun vücut kendini inanılmaz hızlı ve cabuk toparlıyor burdan bir arkadasımız haftası oldu araba falan kullandı.. sonucu düşün hepsi gecici

X