Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,
Geçen hafta sonunda ilk doktor görüşmemi yaptım, herşey çok iyi güzel derken. Doktor bey size sadece kas altı olabilir dedi, mentor marka kullandığını, öngördüğünün 325 cc olduğunu söyledi. Bu arada yüzüme de belimden yağ alarak yağ enjeksiyonu yapacak.
Ama kas altı yöntemiyle ilgili yaşananlar (yazılanlar ) çok korkutucu geldi . Bir de yüze yağ enjeksiyonuna baktım ki insanlar 3-4 hafta insan içine çıkamadıklarından bahsetmişler.
Gözüm fena halde korkmuş durumda.
Başka bir doktora daha gidip gerçekten sadece kas altı mı bana uygun diye duble check yapmaya gerek var mı diye düşünüyorum. Yüze yağ enjeksiyonunu hiç yaptırsam mı? Ben ne yapsam? Kafam da deli sorular.
Buraya kadar geldim, ameliyat günü için bile 5 ocak tarihini (işten izin ve annemden destek kısmında) ayarladım. Ama ne yapacağım, nasıl yapacağım bilemiyorum. Kas altı gerçekten bu kadar korkunç mu? yardım lütfen

Merhaba kızlar,
Geçen hafta sonunda ilk doktor görüşmemi yaptım, herşey çok iyi güzel derken. Doktor bey size sadece kas altı olabilir dedi, mentor marka kullandığını, öngördüğünün 325 cc olduğunu söyledi. Bu arada yüzüme de belimden yağ alarak yağ enjeksiyonu yapacak.
Ama kas altı yöntemiyle ilgili yaşananlar (yazılanlar ) çok korkutucu geldi . Bir de yüze yağ enjeksiyonuna baktım ki insanlar 3-4 hafta insan içine çıkamadıklarından bahsetmişler.
Başka bir doktora daha gidip gerçekten sadece kas altı mı bana uygun diye duble check yapmaya gerek var mı diye düşünüyorum. Yüze yağ enjeksiyonunu hiç yaptırsam mı? Ben ne yapsam? Kafam da deli sorular.
Buraya kadar geldim, ameliyat günü için bile 5 ocak tarihini (işten izin ve annemden destek kısmında) ayarladım. Ama ne yapacağım, nasıl yapacağım bilemiyorum. Kas altı gerçekten bu kadar korkunç mu? yardım lütfen
Merhaba...ben de kas altı oldum.ve 325cc. Zayıfım.dokum yok.olmasi gerekn kas altıydı. En iyi sonuç kas altı bence... hem doktoruna güveniyorsan endişe etmene gerek yok. Kas altı olmasından neden korktun anlamadım?

:cry:
Cuma gününü bekliyorum bakalım nası olucak memnun kalırsan bende yaptiricamm
Ameliyatı oldumm:KK54: kas altı olduğum İçin çok zorlu bir süreç geçiriyorum asla tek başıma yatıp kalkamıyorum yatıp kalkmak istediğim de iki kişi yardımcı oluyor. Tuvalete bile yalnız gidemiyorum o derece.
Onun dışında şimdiden Harika görünüyorlar. Benim meme dokum olduğu İçin 275 cc sana cuk diye oturur dedi doktorum bende fazla ısrar etmedim büyük olması İçin doktoruma bıraktım şimdilik memnunum.
Ameliyatı cuma günü oldum pazartesi yani bugün direnlerim çıkacak daha da rahatlayacağım inşallah, direnle hareket etmekte çok zormuş . :KK35: Güzellik için birşeyleri göze almak gerekiyormuş yani bir hafta bu ağrılarım azalarak devam edecekmiş

Merhaba kızlar,

Geçtiğimiz cuma günü kas altı oldum gerçekten zor bir süreç iki kişi yatırıp iki kişi kaldırıyor beni şuan. Dinlenmek için uzunca bir zamanınız varsa yaptırın Yoksa iyileşmek zaman alıyor

neredeyse 9. ayıma girmek üzereyim kızlar uzun zamandır buraya girmemiştim
altın değerinde öneride bulunmak istiyorum

çok memnunum gögüslerimden iyi ki yaptırdım dolgun ve doğal duruyorlar yumusacıklar hic belli olmuyor estetik oldugu

fakat sol gögsüm hersey iyi komple his var normalken sağ gögsüm hala iyilesmedi ve hissetmiyorum. bunun sebebi ise vitesli araba. 3.haftadan itibaren araba sürmeye basladım vites değiştir vitesi 2 ye 3 e tak cart curt.
sakın arkadaslar sakın.
taksiyle gidin 2 3 ay ya da otomatik araba ise bilemem.
tek pişmanlıgım araba sürmektir benim.

doktorumdan asırı asırı memnunum. cunku sol gogsum muazzam zerre acım yok.
ben dinlemedim doktorumu bana araba sürmesen daha iyi demişti bişey olmaz dedim sürdüm ama suan görüyorum gec iyileşiyor.

belki ileride yine doktoruma daha buyugunu taktırırım gerci o zaman bidaha arabaya tövbe derim :KK70:

Merhabalar bende ameliyat olmayı düşünüyorum ama Ankara’da işini iyi yapan güvenilir doktor arayışındayım. Maddi durumum biraz sıkışık olduğu için devlet hastanesinde ameliyat olman gerekiyor. Ankara’da bir doktor öneriniz var mı? Bir de ücret hakkında bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

Merhaba kızlar,
Yağ enjeksiyonunda 15 gün aynaya bakmak YOK. Acayip oluyor, şişiyorsun.
Memeye gelince, kasaltı oldum, çok sıkıntı yaşamadım. Kol hareketleri sınırlanıyor. Bu DA kısa süreliğine yaşam kaliteni düşürüyor tabi.

Canım nası bakıyoruz resme çok merak ediyorum morluk iz ağrı falan var mı nası hissediyosun bende olucam ama çok korkuyorum

Benim göğüs dokum hic yok denecek kadar az dogallik icin kas alti olmasini istiyorum ama doktorum o kisiden kisiye degisir belki ustte olursa daha dogal olacak onu ameliyatta belirlerim diyor kizlar..Sizce ne yapmaliyim?

Canım nası bakıyoruz resme çok merak ediyorum morluk iz ağrı falan var mı nası hissediyosun bende olucam ama çok korkuyorum
Yok öyle derin acılar. Şimdiki ilaçlarla kimseye bişey olmaz güçlü ağrı kesiciler veriyorlar. Kalkermen zorlanıyor sun. Ikı ameliyatı imi çok iyi atlattım. Istediğim bir şey di ve naz caz yapmadım kimseye ben. Eve geldim trenle yolculuk yaptım. Çorba pirsiryorum. Ilk gün ağrısı yok yanı .korkma.

Geçmiş olsun canım,oldun kurtuldun şükür :KK19:
Nerde kime ameliyat oldun? Protez,yöntem bilgilerim nedir?
Teşekkür ederim . Hayallerim gerçek oldu . Sincan devlet hastanesi nde Esabil eker e oldum. Diklestirme yaptırmadım. 37 yaşımda yim az bir aşağıda olması normal . Önceki hali gibi asla olyacakmis. Dr toparlar protez dedi. Ve su an bile çok güzel . 350-400 yuvarlak dual plan. Herşey şimdilik yolunda. Eskişehir'de oturuyorum yht bir saat git Gel yaptım .o kadr bir eziyeti oldu. Dr â içim ısındı iyi birisi riskleri olabilecek şekli net anlattı. Az konuşan işini yapan biri. Simetri olayı 50CC fark varmış memelerimde. Bakalım gün gün güzelleşir inşaallah :halay:

Teşekkür ederim . Hayallerim gerçek oldu . Sincan devlet hastanesi nde Esabil eker e oldum. Diklestirme yaptırmadım. 37 yaşımda yim az bir aşağıda olması normal . Önceki hali gibi asla olyacakmis. Dr toparlar protez dedi. Ve su an bile çok güzel . 350-400 yuvarlak dual plan. Herşey şimdilik yolunda. Eskişehir'de oturuyorum yht bir saat git Gel yaptım .o kadr bir eziyeti oldu. Dr â içim ısındı iyi birisi riskleri olabilecek şekli net anlattı. Az konuşan işini yapan biri. Simetri olayı 50CC fark varmış memelerimde. Bakalım gün gün güzelleşir inşaallah :halay:
İnşallah canım,tekrar geçmiş olsun. Sorunsuz süreçlerin olsun inşallah ❤️

Merhabalar bende ameliyat olmayı düşünüyorum ama Ankara’da işini iyi yapan güvenilir doktor arayışındayım. Maddi durumum biraz sıkışık olduğu için devlet hastanesinde ameliyat olman gerekiyor. Ankara’da bir doktor öneriniz var mı? Bir de ücret hakkında bilgilendirirseniz çok mutlu olurum
Canım Sincan dev. Has. Esabil eker ile görüş Bence. Dev has. Fiyatlar uygun.

X