Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

nerde bu doktor? siz özellikle mi bayan doktor istediniz? çok geniş olursa koltuk altından taşma yapar.bir de ameliyat anında bazı şeylere karar vermek daha sağlıklı olabiliyor aslına bakarsanız.bana da 250 takarız die konuşmuştuk ama 225 takmış ki iyi ki öyle yapmış yoksa ağzımda gezerdim :KK53:
Benim de 225 cc med plus yuvarlak,anca sığmış diğerleri içeride büzülmüş dokum da olduğu İçin gayet dolgun duruyor,aslında ne istediğini söyleyip işlemi cerraha bırakmak en doğrusu

Sizi bana Allah gönderdi. Bende mart Sonunda Haldun beye ameliyat oldum. Bugün 13. Günüm kas altı 375 cc damla protez takıldı. Hala kollarımda hafif ağrılar var ve kollarım eski gücünde değil sanki. Bu durum ne kadar sürede geçiyor acaba?
Elif aşağı yukarı aynı zamanlarda olduk,o hafif ağrılar ve güçsüzlük normal

doktoru bilenler için çok edici bir durum :)
Bende ameliyat sonrası odaya geldiğimde ilk kaç cc taktınız diye sordum gülerek 375cc dedi ama İnan’ın çokta büyük durmuyor derim çok esnekmiş birde emzirme sonrası içi çok boştu. Sanırım o nedenle 375 modarete taktı ilk atletle 330 cc denedik bu bence küçük dedi içi boş bir yapı var bu doldurmaz dedi 390 hp yada 375 modarete plus olur dedi ameliyat öncesi hepsini getirtmiş 20-25 dk çizim yaptı ameliyat öncesi herşeyi hesapladı ve ona göre taktı ben 165cm 57 kiloyum 34 yaşındayım belki bunlarda etkendir

Benim de 225 cc med plus yuvarlak,anca sığmış diğerleri içeride büzülmüş dokum da olduğu İçin gayet dolgun duruyor,aslında ne istediğini söyleyip işlemi cerraha bırakmak en doğrusu
Canım doktor banada 250 cc kasaltı mentor dedi.Küçük olur diye endişeliyim resmine bakabilirmiyim

benim sütyemden bir şikayetim olmadı :) ilk sütyenim penti flex modeli idi çok basit penye sütyen olmasına ragmen o bile dikiş yerlerimi rahatsız ediyordu. :) dikişlerin iyileşene kadar en rahatı ameliyat sütyeni :)
benim de dikişlerden yana şikayetim yoktu da resmen cendereye almış gibi geliodu sütyen.1 ay sonunda nasıl fırlattım sütyeni hatırlamıyorum :KK48:

kesinlikle katılıyorum ama bunun için de beklentinizi anlayabilecek doktora denk gelmiş olmak önemli

Kızlar ben ameliyattan çıktım. Aç susuz cıbıldak yatıyorum

Geçmişler olsun cnm bende ameliyat günü geceye kadar birşey yiyememistim ağridan akşama kadar uyumuştum kayınvalidem sağolsun aksam çorba alıp icirmisti yanındaki refakatçi kim ise kantinden çorba v.s. getirebilir cnm güzel günlerde kullanman dilegi ile ❤️❤️❤️

X