Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok şükür beklediğim kadar kötü değil ağrılarım. Sadece yatınca kalkamıyorum. Memişlerime şimdiden aşık oldum. Belki de ondan ağır gelmiyor ağrılarım. Doktorum çok iyi iş çıkarmış ameliyat 4,30 saat sürmüş. Alt dudağımı ısırmışım botokslu gibiyim:halay:

Çok şükür beklediğim kadar kötü değil ağrılarım. Sadece yatınca kalkamıyorum. Memişlerime şimdiden aşık oldum. Belki de ondan ağır gelmiyor ağrılarım. Doktorum çok iyi iş çıkarmış ameliyat 4,30 saat sürmüş. Alt dudağımı ısırmışım botokslu gibiyim:halay:

Cnm senin dokun çok güzeldi , daha önce yazdinmi bilmiyorum ama kaç CC takıldı ve hangi yöntemle dikkesmede oldumu

Benim memeler küçülüp eski boyutuna geçiş yapmaya başladı :KK61:

Resim yükledim 7. Gün fotosu yorum alabilirmiyim cidden çok üzüldüm ya , büyükmu oldu acaba kucugumu olsaydı diyordum bugün karşılaştırma yaptım ameliyat sonrası fotomla arada baya fark var daha küçülür mü ya boşa mı olduk bu ameliyatı şimdi :110:

Kızlar fotoğraf yüklemek istiyorum sürekli hata veriyor. Boyutu ne olmalı acaba fikir verin kızlar

Benim memeler küçülüp eski boyutuna geçiş yapmaya başladı :KK61:

Resim yükledim 7. Gün fotosu yorum alabilirmiyim cidden çok üzüldüm ya , büyükmu oldu acaba kucugumu olsaydı diyordum bugün karşılaştırma yaptım ameliyat sonrası fotomla arada baya fark var daha küçülür mü ya boşa mı olduk bu ameliyatı şimdi :110:
çıplakken küçük gibi görünür.o halini baz almayın.kıyafetle daha doğrusu yapışık bir body ile olan görüntüsü önemli bence.

Arkadaslar bu kasalti olanlar gogus alti yumusamasi ne zaman oldu? Hani buz posetleri vardir ya,yarisi erimis yarisi donuk dusunun,oyle bir tuhaf,ustler yumusadi alt tarafta silikon butun sertligiyle elle hissediliyor,sizde boyle oldu mu,olduysa ne zaman gecti? 3 ay ve ustu arkadaslarin yorumlarini bekliyorum,benim 2.5 ay...

Arkadaslar bu kasalti olanlar gogus alti yumusamasi ne zaman oldu? Hani buz posetleri vardir ya,yarisi erimis yarisi donuk dusunun,oyle bir tuhaf,ustler yumusadi alt tarafta silikon butun sertligiyle elle hissediliyor,sizde boyle oldu mu,olduysa ne zaman gecti? 3 ay ve ustu arkadaslarin yorumlarini bekliyorum,benim 2.5 ay...
Canim ben 3.5 ay oldu ve gayet yumusadi. Yag enjeksiyonuda yapilmisti diye belkide ondanmi bilemiycem Ama her yani ayni .beni rahatsiz eden peu birsey yok birde izlerim siliklesse super olucak.

Aslinda bende cok yumusamasindan endiseliyim desem dogrudur.Sanki protez yok gibi.Boyle daha ne kadar yumusar bilmem Ama fazlasini istemiyorum. Tekrar sarkma olur diye korkarim yani.Ben biraz daha sabit duran pek dalgalanma olmayan,daha siki gogusleri begeniyorum.Umarim daha fazla yumusamaz

meliSSAnil meliSSAnil peki canim tam yumusayana kadar boyle bir asama gecirdin mi? Sanki silikon alta dusmus gibi,ben tam yumusamasini sabirsizlikla bekliyorum sanki az sarksa daha dogal olacak :)

meliSSAnil meliSSAnil peki canim tam yumusayana kadar boyle bir asama gecirdin mi? Sanki silikon alta dusmus gibi,ben tam yumusamasini sabirsizlikla bekliyorum sanki az sarksa daha dogal olacak :)
Evet aynen silikon sanki asagiya dusmus gibi oldu.ust kisimlar daha yumusakti .Dr zaten soylemisti olacaklari .Birazda benim deri yapimdan kaynaklaniyor saniyorum. Yumusak bir deriye sahibim. Keske diyorum az sert olsaydi

Kızlar ben ameliyat sütyenini hala kullanıyorum. Önden fermuarlı olduğundan emzirirken çok işe yarıyor :) ilk gün ile karşılaştırmalı fotoğraf koydum, isteyenler bakabilir : j

Slm kızlar. Operasyon sonrası sağ göğsüm sol göğsüme oranla hep daha fazla sancıdı. Şuan rasgele yaptığım bir hareket sonucu fark ettim ki sağ kolumu kaldıŕıp indirdiğimdr sağ göğsümün üst lobunda hava kabarcığı oluşuyormuş gibi bir hareketlilik ve dışardan duyulabilecek şekilde cıyırkk diye bir ses oluşuyor. Bâşına gelen duyan bilen allah rızası için bana da söylesin. Çok tırstım.

X