Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim göğüslerim doğuştan ayrik. Doktorun Instagram sayfasinda bir fotoğraf gördüm göğüsler ayrık ve buyuktu. Ortada olması için ne yapabiliriz dedim seninki de böyle ayrık olur dogustan boyle çünkü dedi. Moralim bozuldu. Albüm yaptım fotoğrafima bakabilir misiniz?
Benimde ayrikti ve şuanda da ayrık masajla yakınlaşirmi ilerde bilmen

Sana özelden çıplak olan fotoyu attım Alismen Alismen İlk aylardaki o eşit durmayan fotolar bilgisayarımdaydı. Bulursam sana onlardan da atarım,nasıl değiştiğine düzeldiğine sende şahit olursun :KK66:
Ya benimde sağ meme ucum daha ortaya yakınlaştı sanki düzelir mi daha 5 günlük ama ilk ameliyat günü fotom var tam ortadaydı ikiside

Hayırlı sabahlar arkadaşlar bende aylardır doktor araştırmasından sonra sonunda meme büyütme ameliyatımı ferruh bingüle olmaya karar verdim. Çok araştırdım kendisi hakkında herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadım. Bu doktor hakkında bilgisi olan ameliyat olan özellikle meme büyütme ameliyatı olan varsa yorum yapabilir mi?
Merhaba, benim doktorum Ferruh Bingül. Bilgili, pratik, güleryüzlü ve enerjik bir doktor. Ben tavsiye ederim. Yalnız çok yoğun.
Benim şeklen bir şikayetim yok sonuçtan memnunum. 2 aya yakın oldu ameliyat olalı. Hissizlik var biraz ama birçok kişide 1 sene olmadan geçiyormuş, ben de onun geçmesini bekliyorum. Yumuşama ve yara izi iyileşmesi de devam ediyor.

Benim göğüslerim
İnşallah ilk 2 günü atlat gerçekten çok hızlı iyileşme süreci var ve dual plan daha çabuk iyileşiyor diyorlar
insallah dedigin gibir cünki yatiyorum agriyo, kalkamiyorum desteksiz, yürümek ayri iskence bide bi gece hastanede kaldim sürekli kontrol altindaydim simdi eve gelince sanki daha kötü mü oldum anlmadim

insallah dedigin gibir cünki yatiyorum agriyo, kalkamiyorum desteksiz, yürümek ayri iskence bide bi gece hastanede kaldim sürekli kontrol altindaydim simdi eve gelince sanki daha kötü mü oldum anlmadim
İlaçlarını saatli iç bende bide dren takiliydi evde hafif yürüyüş yap kan akışın hizlansin

Bende dün ve bugün daha faalim mesela destek almadan kalkamiyordum ama bugün kalkabildim kas altı oldum ama doktor dinlen ama kendini dinleme daha fazla dusunursun dedi bende kalktım kalkış o kalkış bugün annem geldi o süpürdü ben toz aldm ve Vileda yaptım çorba yaptım çocuklarıma ve 2 tane çocuğum var biri 8 aylık onlarla bile oturup oyun oynuyorum eşim yatırıp kaldırıyor sadece
Sizin hangi doktor acaba ve fiyat ne kadara yaptırdınız

Öyle mi diyorsun gercekten...bende aynada bakıyorum aslında büyük durmuyor ama istedigim şekil bu değildi ..ben böyle sivri dik ve küçük dolgun meme istemistim..cok zayifim bu sebebten büyük görünüyor olabilir...kalcalarim da 90 cm belim 65 göğüs 98 tabi birde ya ilerde gene sarkarsa diye korkuyorum..kas altı yaptı doktor..sarkma ihtimali nedir
Benimkiler tam senin anlattığın gibi oldu bende bu halinden memnun değilim küçük oldu sivri dik küçük 80 ila 85 b cup

arzum77 arzum77
Banada atarmisin lütfen... su an tam bi robota benziyorum. Gögüslerim sanki kol altimda basliyo.
Bende ekrem keskin in hastasıyım yaklaşık üç ay oldu merak etme geçicek herşey :) 5.gün iş başı yaptım ben kas altı operasyon geçirdim hemde oladar cabuk toparlanıcaksın ki sadece minik rahatsızlıklar kalıcak zamanla onlarda geçicek

Bende ekrem keskin in hastasıyım yaklaşık üç ay oldu merak etme geçicek herşey :) 5.gün iş başı yaptım ben kas altı operasyon geçirdim hemde oladar cabuk toparlanıcaksın ki sadece minik rahatsızlıklar kalıcak zamanla onlarda geçicek
Insallah .. ben cuma ameliyat oldum. Dün gece atesim cikti. Sabah apar topar hastaneye gittik enfeksyon mu oldu diye ama Allaha sükür temiz cikti sonuclar. Antibiotigi kesti, o yapti büyük ihtimalle. Görüntü ve sertlik cok rahatsiz edici ya :KK43:

Cezam bitmiş çok şükür :))
İlk bralette sutyenim , zamanım olmadığı için gorumceme sipariş vermiştim oda L beden kendi zevkine göre almış , beden olarak tam oldu model olarak çok sevmesemde bir kaç resim yükledim, artık ilk fırsatta gidip almam lazım 3. Ayimı doldurmak üzereyim halen sporcularla takılıyorum..

Aslihancim mrba bayadir görüşemiyoruz sen ne durumdasın son halini görmek istiyorum bir resim yuklermisin , ben ilk dantellilerimle yükledim bir bakarmisin bitanem :*

Cezam bitmiş çok şükür :))
İlk bralette sutyenim , zamanım olmadığı için gorumceme sipariş vermiştim oda L beden kendi zevkine göre almış , beden olarak tam oldu model olarak çok sevmesemde bir kaç resim yükledim, artık ilk fırsatta gidip almam lazım 3. Ayimı doldurmak üzereyim halen sporcularla takılıyorum..
Sporcu sudyen nekadar kullanılıyor ki 1 ay degilmi sanki benm doktorum 1 ay dedi

Sporcu sudyen nekadar kullanılıyor ki 1 ay degilmi sanki benm doktorum 1 ay dedi

Olurmu 1 ay normali 3 ay 6 aya kadar kullanılması gerektiğini söyleyen de var , ama ben sporcu suyenimi 6 ay giymeyi düşünüyorum hem şekil olarak daha sağlıklı hemde daha rahat , çalışıyorum akşama kadar normal sütyen rahatsız eder bralette sütyeni arada gun icinde kısa vakitler giymek için aldım :))) sizede geçmiş olsun

Olurmu 1 ay normali 3 ay 6 aya kadar kullanılması gerektiğini söyleyen de var , ama ben sporcu suyenimi 6 ay giymeyi düşünüyorum hem şekil olarak daha sağlıklı hemde daha rahat , çalışıyorum akşama kadar normal sütyen rahatsız eder bralette sütyeni arada gun icinde kısa vakitler giymek için aldım :))) sizede geçmiş olsun
Teşekkür ederim ay 6ay çok uzun geldi şimdi bana ya :)daha 5.gunum benim sıkıldım bile bundan

X