Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba. Bende 26sina Naci Celik'ten randevu aldim. Heyecanla bekliyorum : )) 350 cc kas ustu damla protez diye konustuk ama 1 hafta sonra ikinci bir gorusmeye gidicegim. Belki baska bir sey de karar kilarim.

Bir de goguslerim ayri oldugu icin cok dekoltem cikmiyor oraya da yag enjeksiyonu yapacak. Oncesi ve 3 boyutlu programdakini halini ekledim. Fotografi olanlar izlers sevinirim.
pnrsa pnrsa canim seni izlemeye aldim sende beni izlermisin, bu arada hayirli olsun canim cok az kalmis saglikla cicilerine kavus ins :)

Kızlar benim 22. Günüm birkaç gündür geceleri yan uyuyorum ama arada ağrı olunca yön değiştiriyorum. Yan uyumamın bir zararı var mıdır?

Kizlaar sonunda bende tarihimi aldim 20 eylulde ankarada ameliyat olucam bilmem kac senedir bunun hayalini kuruyodum bu platformda yazismalar desteklemeler olmasaydi sayet bunun ustesinden gelemezdim. Her engeli astim son olarak babama soylemek kaldi ailemle yasiyorum ve mecbur olarak babamla paylasmak durumundayim boyle bi durum yasamis olan varsa tecrubelerini benimle paylasabilirler mi :) onun disinda @blackcat07 canim sana ulasamiyorum lutfen bana yardimci olabilir misin bende ayni doktora ameliyat olucam son durumunu cok merak ediyorum foto paylasir misin durumun nasil ins hersey yolunda gidiyodur :) onun disinda @KeediciK , @fatrec , @mutluluk2015 , leyla_ebrum leyla_ebrum kizlar sizden de yardimlarinizi ve tecrubelerinizi esirgememinizi rica ediyorum :) her sey gonlumuzce olsun ins :)

Çok çokk sevindim cnm , sonunda gününü almışsın , sabırsızlıkla sürecini takip edeceğim :*

Buarada yeni foto ekledim bir yarı memeli birde memesiz:))))) tatile gittim hicmi kendini çekmezsin be kadın hep aile fotolarim var , bir tane buldum onu yükledim tam belli değil ama çatalim çok güzelleşti herkese iyi geceler ❤️

Kızlar Kasım sonuna ameliyat günü almıştım doktorum bi boşluk bulup 25 eylul e aldı tarihi bı yandan tarihin yaklaşmış olmasına sevindim ama çokta stresliyim inşallah sikintisiz hallolur sigara kullanıyorum ve birakamiyorum

Kizlaar sonunda bende tarihimi aldim 20 eylulde ankarada ameliyat olucam bilmem kac senedir bunun hayalini kuruyodum bu platformda yazismalar desteklemeler olmasaydi sayet bunun ustesinden gelemezdim. Her engeli astim son olarak babama soylemek kaldi ailemle yasiyorum ve mecbur olarak babamla paylasmak durumundayim boyle bi durum yasamis olan varsa tecrubelerini benimle paylasabilirler mi :) onun disinda @blackcat07 canim sana ulasamiyorum lutfen bana yardimci olabilir misin bende ayni doktora ameliyat olucam son durumunu cok merak ediyorum foto paylasir misin durumun nasil ins hersey yolunda gidiyodur :) onun disinda @KeediciK , @fatrec , @mutluluk2015 , leyla_ebrum leyla_ebrum kizlar sizden de yardimlarinizi ve tecrubelerinizi esirgememinizi rica ediyorum :) her sey gonlumuzce olsun ins :)
Canım çoooooook sevindim.
Bayağıdır bakmıyordum bu başlığa, şimdi bi gireyim dedim rastladım yorumuna.
Hadi gözün aydın olsun. :KK66: İnşallah çok rahat geçer ameliyatın. :KK36:

Kızlar merhaba Ankara’da esabil hoca ile Hakan bulam arasında kaldım meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum iki hoca arasından tavsiye verebilecek olan var mı sistem aynı gün iki randevu veremediği için bende şehir dışındam gideceğim için bi hocadan randevu almak durumundayım

Dün ameliyat oldum 325 cc istiyodum ve doktor göğüs kafesim dar olduğu halde istediğimi yerleştirdi yuppii :)) kas altı planlıyoduk kaslarım ince olduğu için kas zarı altı yapmış . Bugün 2. Günüm çok şişler ve şişmeye başladığı için sızlamalar yoğunlaştı ve ayağa kalkınca sızlama artıyor dikişlere baskı arttığı için . Onun haricinde çok zor bir ağrı sızı hissetmiyorum. Şuan şekli çok tuhaf inşallah oturur şişler inince merakla bekliyorum :) ara ara resim paylaşıcam izlemeye alabilirsiniz

Kızlar Kasım sonuna ameliyat günü almıştım doktorum bi boşluk bulup 25 eylul e aldı tarihi bı yandan tarihin yaklaşmış olmasına sevindim ama çokta stresliyim inşallah sikintisiz hallolur sigara kullanıyorum ve birakamiyorum
Ayyahh Ayyahh ikimiz de hemen hemen ayni tarihlerde olucaz yuppii :halay: bende sen gibi heyecanli ve tedirginim kuzum ama emin ol erteledikce bisey kazanmiyoruz zaman gectikce daha stresli oluyoruz o yuzden kararliysak en yakin zamanda olmamiz bizler icin daha iyi tatlimm inan bana, guzel guzel ve kolay acisiz agrisiz sekilde atlatalim insalah :)

Ayyahh Ayyahh ikimiz de hemen hemen ayni tarihlerde olucaz yuppii :halay: bende sen gibi heyecanli ve tedirginim kuzum ama emin ol erteledikce bisey kazanmiyoruz zaman gectikce daha stresli oluyoruz o yuzden kararliysak en yakin zamanda olmamiz bizler icin daha iyi tatlimm inan bana, guzel guzel ve kolay acisiz agrisiz sekilde atlatalim insalah :)
Bende öyle düşünerek 25 eylüle tmm dedim ama uykular yarım simdiden siz 5 gün abla olacaksıniz bizden inşallah en güzel şekilde atlatiriz hayırlısıyla sürecini merakla bekliyorum

leyla_ebrum leyla_ebrum sonunda bende sizlere katilacagim icin cok mutluyum bi yandan cok tedirgin ve heyecanliyim insallah guzel gecer siz gibi guzel memislerim olur canim benimm :halay:

İnşallah bebeğim insallahhh ben çok mutluyum buraya girmesem ameliyat oldugumu unuttum bile izlerim çok siliklesti , senin için çok dua edeceğim ama lütfen çıtanı yükselt 350 CC altı asla diyorum ❤️❤️❤️

Canim bende sigara kullaniyorum hic birakmadim ameliyattan 2 saat once ictim ameliyattan cikinca onu dusunmuyosun zaten ertesi gunde icmeye devam ettim merak etme hayirlisiyla guzel gecer insallah

X