Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim bende sigara kullaniyorum hic birakmadim ameliyattan 2 saat once ictim ameliyattan cikinca onu dusunmuyosun zaten ertesi gunde icmeye devam ettim merak etme hayirlisiyla guzel gecer insallah
Azaltiyim derken kendimi kasıp çoğaltıyorum sanırım oyuzden biraz daha rahat davranmaya çalışacağım bundan sonrası için iyi dileklerin için teşekkürler

Arkadaşlar ameliyatımı iki gün önce oldum. Normalde göğsümün alabileceği cc 250-260 civarı fakat büyük istediğim için doktorum ameliyat esnasında denemiş ve 325 cc olmus. Sol gögsümden sürekli kan akıyormuş gibi hissediyorum. Batışma zaten oluyor .sizlerde de kanıyormuş gibi hisseden oldu mu?

evet benimde 3. Gunum banada gogsun alt tarfinda sicak biseyler oluyomus sanki kaniyomus gibi geliyo dren takilmadi bana acaba ondanmi siz cozumu nasil buldunuz ?

Ben 1,68 boy 50 kg . Ve 325 cc olsun istedim bu olcu bana cok kucuk geldi sizin boyunuz ve kilonuz daha da fazla kucuk yaptirmayin . Ama gogus kafesiniz darmi meme dokunuz az mi o cok onemli . Yani istediginiz gibi olmayabilir

Neden yuvarlak dusunmuyosunuz dekolte icin daha belirgin ve hos durucak. Damla protezlerin dondugunu duydum iyice arastirin. Ve ust kisin bos durucak

İnşallah bebeğim insallahhh ben çok mutluyum buraya girmesem ameliyat oldugumu unuttum bile izlerim çok siliklesti , senin için çok dua edeceğim ama lütfen çıtanı yükselt 350 CC altı asla diyorum ❤️❤️❤️
Kesinlikle katılıyorum. Sonra biraz daha büyük olsaydı dememek için çıtayı yüksek tutun

Evet ama herkeste olduysa sorun yoktur heralde silikon yer buluyor. Bugun 3. Gunum hic agri kesici almadim cok daha iyi hissediyorum . Sadece 2. Gun sislikten dolayi biraz agrim oldu ama suan superim

İnşallah bebeğim insallahhh ben çok mutluyum buraya girmesem ameliyat oldugumu unuttum bile izlerim çok siliklesti , senin için çok dua edeceğim ama lütfen çıtanı yükselt 350 CC altı asla diyorum ❤️❤️❤️
leyla_ebrum leyla_ebrum egerki bu ameliyattan mutlu bi sonucla ayrilmak istiyorsam 350 alti beni asla tatmin etmez canim gogus kafesim nasil genis mi sence bilmiyorum ama doktorla bi gun onceden randevum var o zaman kararlastiricaz canim hic dokum olmadigi icin 350 bile acaba mi diyorum ons daha yuksek cclerde doktorla uzlasabiliriz :halay:

Yahu bu verdikleri korse dikişlerin üstüne geliyor yanmayan canınızı asıl o yakıyo bunun bi çözümü yokmu :KK43:(((( inanılmaz sıkıyo 1 ay böyle geçmezki

Yahu bu verdikleri korse dikişlerin üstüne geliyor yanmayan canınızı asıl o yakıyo bunun bi çözümü yokmu :KK43:(((( inanılmaz sıkıyo 1 ay böyle geçmezki
Merhaba o korsenin alt kısmının dikişlerime baakı yapmaması lazım. Benim doktorum her gittiğimde ısrarla söylüyordu elinle biraz aşağı çekemiyor musun

Kizlaar sonunda bende tarihimi aldim 20 eylulde ankarada ameliyat olucam bilmem kac senedir bunun hayalini kuruyodum bu platformda yazismalar desteklemeler olmasaydi sayet bunun ustesinden gelemezdim. Her engeli astim son olarak babama soylemek kaldi ailemle yasiyorum ve mecbur olarak babamla paylasmak durumundayim boyle bi durum yasamis olan varsa tecrubelerini benimle paylasabilirler mi :) onun disinda @blackcat07 canim sana ulasamiyorum lutfen bana yardimci olabilir misin bende ayni doktora ameliyat olucam son durumunu cok merak ediyorum foto paylasir misin durumun nasil ins hersey yolunda gidiyodur :) onun disinda @KeediciK , @fatrec , mutluluk2015 mutluluk2015 , leyla_ebrum leyla_ebrum kizlar sizden de yardimlarinizi ve tecrubelerinizi esirgememinizi rica ediyorum :) her sey gonlumuzce olsun ins :)
35 yaşında 2 çocuk annesi evli bir bayan olarak babama ameliyat olacağımı söylediğimde bana çoook kızdı. Sonra ben şak diye tişörtümü kaldırdım vw memelerimi gösterdim. Babam dümdüz olan göğüs kafesimi görünce şok oldu ve “ kızııımmmm, senin bi sakalın bıyığın eksikmiş” dedi. Tamam ameliyat ol kızım, biz bakarız çocuklara dedi :KK57: :KK70: Tabi sen benim gibi yapma :KK30:şöyle de: BABACIM BENİM MEMELERİMİN OLMAMAMASI BİR ERKEĞİN MEMELERİNİN OLMASIYLA AYNI ŞEY diyebilirsin mesela :ukala:

Kızlar ben oldum bugün 20. Günüm herşey yolunda ama benim vücudum dar ve derim sıkı olduğu için vücudum 345cc anca almış. Kas zarı yontemiyle yapıldı. Seneye 450/500cc ile değiştireceğim. 450-500cc olanların fotoğraflarını görebilir miyim? Benimde albümün var bu arada güven açısından

35 yaşında 2 çocuk annesi evli bir bayan olarak babama ameliyat olacağımı söylediğimde bana çoook kızdı. Sonra ben şak diye tişörtümü kaldırdım vw memelerimi gösterdim. Babam dümdüz olan göğüs kafesimi görünce şok oldu ve “ kızııımmmm, senin bi sakalın bıyığın eksikmiş” dedi. Tamam ameliyat ol kızım, biz bakarız çocuklara dedi :KK57: :KK70: Tabi sen benim gibi yapma :KK30:şöyle de: BABACIM BENİM MEMELERİMİN OLMAMAMASI BİR ERKEĞİN MEMELERİNİN OLMASIYLA AYNI ŞEY diyebilirsin mesela :ukala:
Yaaaaa mutlulukcum yuzumde kocaman bi tebessumle okudum yazini sendeki ne buyuk bi tatli delilik :-) benim memelerime kim baksa oyle der vallahi ama iste gelenekci olunca boyle standart bakiyolar canim gunler yaklasiyor ve ben hala soylemedim son 3 gun kala falan soyluycem galiba soyleyip hemen gidicem saskinlikla kalsinlar napiyim ayol birden soylemek daha iyi sanki :-D bu arada umarim ki cok iyisindir Ferruh hocaya yaptiricam cok eskiden konustugumuz gibi ins yeni memislerimi once ben sonra siz de begenirsiniz mutluluk2015 mutluluk2015

Kızlar ben oldum bugün 20. Günüm herşey yolunda ama benim vücudum dar ve derim sıkı olduğu için vücudum 345cc anca almış. Kas zarı yontemiyle yapıldı. Seneye 450/500cc ile değiştireceğim. 450-500cc olanların fotoğraflarını görebilir miyim? Benimde albümün var bu arada güven açısından
Kovaburcukadini Kovaburcukadini oncelikle gecmis olsun canim sureci kolaylikla atlatirsin ins :-) bilmedigim icin soruyorum yanlis anlama lutfen bu fiziksel durumunla ilgili olarak 345 cc olmus seneye kadar vucut durumun degisecek mi canim seneye 450-500 nasil olcak?

Kizlar size sorum olacakti ameliyat gunum yaklastikca sacma sorular aklimi kurcalar oldu bu zamanlarda. Ameliyat tarihimin oldugu siralar menstruasyon donemime denk geliyo kizlar oncesinde regl olursam veya ameliyat gunumde regl olursam ameliyatim ertelenir mi bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olur musunuz lutfen?

Kovaburcukadini Kovaburcukadini oncelikle gecmis olsun canim sureci kolaylikla atlatirsin ins :-) bilmedigim icin soruyorum yanlis anlama lutfen bu fiziksel durumunla ilgili olarak 345 cc olmus seneye kadar vucut durumun degisecek mi canim seneye 450-500 nasil olcak?

Deri esnedigi için 150cc daha fazlasını alabiliyormus kuzum ama işte 1 sene geçmesi gerekiyormuş :) bana da doktor direk 500 yaparız istersen seneye dedi ben de arada kaldım 450-500 arası :)

X