Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Banada aynı işlemler yapıldı canım 40 gün oluyor ameliyat olalı ters t nin birleştiği meme ucunda sadece hala kabuklanma var bitiyor hafif sarı akıntı gibi birşey gözüküyor tekrar kabuklanıyor silverdin krem çok iyi geldi onun haricinde diğer izler iyi durumdalar size tekrar dikiş gerektimi şuan ne kadar oldu ameliyat olalı
Merhaba, ameliyat olalı tam 80 gün oldu benim. Ben kontrollerimi çok aksattım, 1 aydır kontrol gidemediğim için henüz dikiş atılmadı ama bu aralar ilk fırsatta gideceğim kontrole. Bana sanki dikişe gerek yok gibi geliyor, kendi kendine toparlayacak gibi. Sağ göğsümün yarası çok daha kötüydü ona rağmen kabuk düştü. Yalnız o kadar kalın ve sert bir kabuktu ki taş gibiydi düştüğünde. Sol göğsümdeki yara daha iyi olmasına rağmen hala kabuklu. Meme ucumun etrafındaki dikiş izi hemen hemen geçti gibi, meme ucundan aşağı inen dik izler tam iyileşmedi ama hala. Geç de olsa izler nasıl olsa geçecek inşallah, benim için daha önemli olan şekliydi, şekli de çok hoşuma gidiyor. İlk başlarda çok büyüktü, hatta çok pişman olmuştum hem yaralardan dolayı hem de o kadar büyük olduğu için ama ödem indikten sonra tam ideal boyutta şimdi. Ameliyattan önce süngerli sütyen kullanıyordum şimdi Kom'un Barbara modeli sütyenini kullanıyorum, telsiz ve 80C beden. Kıyafetle dışardan bakınca hiçbir fark yok önceki haliyle. Gören yakınlarım da zaten kıyafetliyken büyüklüğünün hiç belli olmadığını söylüyor. Ama tabi eskisi gibi süngerli sütyen takarsam o zaman dışardan da bayağı büyük görünür gibi.

Merhaba
Bugun ameliyatimin 13.gunu. hizla toparladim.agrim hic olmadi zaten. Kasustu 385cc yuvarlak benimki. Su an tek derdim dikis yerlerimin acimasi.. ne zaman tam gecio ve acimio acaba. Flaster bandajlarim 1.haftada cikarildi onun yerine seffaf ince bantlar takildi onlarla banyo yapiyorum.ama acio hala dikisler.

kızlar merhaba,bu ayın sonunda 6.ayım bitiyor.ve doktor kontrolum var,bir şey yaptığı da yok gerçi.her neyse zaman hızla geçti,ilk bir iki ay zordu gerçekten,şimdi nasılsın derseniz mutlu sayılmam çünkü boyut hiç istediğim gibi olmadı,yani çıplakken fena değil ama giyinikken önceki halimden hiçbir farkı yok.hala varlıklarını unutmuş değilim çoğu kişi öyle diyor ya,yatarken kalkarken yan yatarken sanki göğsümde küçük yastıklar varmış gibi bir his oluyor,bazen elimle de hissediyoeum varlıklarını ki bu hiç hoş bir his değil,bir iki gün önce gece sağ göğsümün iç orta kısmında kısa süreli bıçak gibi girip çıkan bir ağrı oldu gece boyunca endişelendim biraz tabi,Allah emanetiz valla.sonuçtan çok memnun olmayınca doktora olan inancım da tamamen gitti,onca masraf eziyet bu kadarcık şey için miydi yani diyorum

baya da yumuşadılar ayrıca,öne eğilince ya da yana doğru göğüs ortamda dalgalanma gibi bir şey de oluyor hafiften,şimdi özellikle benden tecrğbeli olanlardan duymak istediğim şu:acele etmeee bekle bir senede hepsi düzelecek

kızlar merhaba,bu ayın sonunda 6.ayım bitiyor.ve doktor kontrolum var,bir şey yaptığı da yok gerçi.her neyse zaman hızla geçti,ilk bir iki ay zordu gerçekten,şimdi nasılsın derseniz mutlu sayılmam çünkü boyut hiç istediğim gibi olmadı,yani çıplakken fena değil ama giyinikken önceki halimden hiçbir farkı yok.hala varlıklarını unutmuş değilim çoğu kişi öyle diyor ya,yatarken kalkarken yan yatarken sanki göğsümde küçük yastıklar varmış gibi bir his oluyor,bazen elimle de hissediyoeum varlıklarını ki bu hiç hoş bir his değil,bir iki gün önce gece sağ göğsümün iç orta kısmında kısa süreli bıçak gibi girip çıkan bir ağrı oldu gece boyunca endişelendim biraz tabi,Allah emanetiz valla.sonuçtan çok memnun olmayınca doktora olan inancım da tamamen gitti,onca masraf eziyet bu kadarcık şey için miydi yani diyorum
Boyutlarından çok memnun olmayan bir çok arkadaşımız var maalesef. Birde başlarda aman doğal olsun dışardan kimse anlamasın diye düşünüyoruz genelde . Bence bu bizlerin en büyük hatası . Kaç cc takıldı size , başlarda boyutundan memnunmuydunuz?

Ben simdi baktim albume ve bayildim cok süper boyutu hemde dekoltesi.
Ona bakarsan benimkide bana kücük geliyor ben bu isten bisey anlamadim valla nedir bu doyumsuzluk diyom anlamiyom.
Ben silikonu kesinlikle hic bizaman hissetmedim sadece sirt üstü uzaninca sanki silikonlar yukari toplaniyo bi agirlik geliyo sert oluyo gibi

Boyutlarından çok memnun olmayan bir çok arkadaşımız var maalesef. Birde başlarda aman doğal olsun dışardan kimse anlamasın diye düşünüyoruz genelde . Bence bu bizlerin en büyük hatası . Kaç cc takıldı size , başlarda boyutundan memnunmuydunuz?
Evet gercekten öyle.bende mesela disardan bilmeyen kesinliklen anlamaz eskiden hep destekli super pushup sütyenler kullanirdim e simdide normal takinca bisey degismedi :KK43: valla simdiki aklim olsa 450cc veya üstünü koydururdum doktora yok istemem cok dedim ay ne deliyimmmm

Evet gercekten öyle.bende mesela disardan bilmeyen kesinliklen anlamaz eskiden hep destekli super pushup sütyenler kullanirdim e simdide normal takinca bisey degismedi :KK43: valla simdiki aklim olsa 450cc veya üstünü koydururdum doktora yok istemem cok dedim ay ne deliyimmmm
Hepimiz yaptık o hatayı. Bende şimdi olsam az daha büyük ve HP isterdim . Belkide sırf HP olmuş olsa çok daha güzel bir dekoltem olurdu. Ay hep böyle belki belkilerle geçti ya günlerim . Açık ve net ben çok doyumsuz oldum bu konuda :))

X