Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar doktordan geldim simdi üzerine fazla basınç uygulandıktan sonra sorun olmaz sadece acıyabilir dedi 1hafta sonra masaja başla dedi dikiş üzerindeki bantları kaldırdı eve gelince baktım şok oldum sanki hiç dikilmemis bir yıllık iz gibi çok hafif bi kırmızı çizgi var o kadar müsait olunca fotoğraf aticam izlerden çok korkuyordum sü an çok mutlu oldum izlerimi görünce korseyide 1hafta daha tak dedi sonra belensiz süngersiz dekoltesiz penye sudyene geçebilirsin dedi

Selam kızlar, ben 2 sene önce 295 cc damla protz taktirmistim ama belki yarim cup etkisi oldu. Eski sütyenlerimi giymeye devam ettim. 1 hafta öncede 500 cc yuvarlak high profile ile degistirdim. Acaba sizde bu ölcülerde taktiran var mi zamanla sarkar mi ondan cok korkuyorum fazla mi acaba agirligi?

Selam kızlar, ben 2 sene önce 295 cc damla protz taktirmistim ama belki yarim cup etkisi oldu. Eski sütyenlerimi giymeye devam ettim. 1 hafta öncede 500 cc yuvarlak high profile ile degistirdim. Acaba sizde bu ölcülerde taktiran var mi zamanla sarkar mi ondan cok korkuyorum fazla mi acaba agirligi?
M Merallllll slm bence hiçde fazla gitmemiştir o , tam idealdir. Düzgün tutan çamaşırlar kullanmaya özen göster . Veya spor yaparken sporcu südyenlerinden kullan . Benim implatlarımda sana yakın boyutta ve iki yıl oldu yaptıralı.

Canım bende senin gibi değiştirdim 505 var bende de sarkma olucağı varsa daha küçükte de oluyor ben baya araştırmıştım yapısal yani arzum var burda onla konuşmuştum ondada olmamış yapısal olduğuna inanıyorum

Valla maşallahh süper olmuş güle güle kullan:))) beklediğimden çok daha doğal görünüyo çok çok güzel olmuş
Siz hangi doktora ameliyat oldunuz bi de be kadar ödediniz acaba
Evet dogallik yönünden demesem kimse anlamaz okadar :KK45: ama birazcik büyükte olabilirdi diyorum ama genede bunada sükür eskiden hic yoktu :KK43: ben istanbulda Cahit Vural doktora oldum cok sevecen cok iyi bir doktor gene bi isim olsa hic düsünmeden ona giderim :KK48: ben almanyadan oldugum icin hersey icinde ödedim 2200€ 4 günlügüne geldim tek basima yaptirdim hatta alisverisimi yaptim döndüm :KK54:

Valla maşallahh süper olmuş güle güle kullan:))) beklediğimden çok daha doğal görünüyo çok çok güzel olmuş
Siz hangi doktora ameliyat oldunuz bi de be kadar ödediniz acaba
Tsk ederim darisi basina insallah istedigin gibi sorunsuz agrisiz gecirirsin benim gibi

Evet dogallik yönünden demesem kimse anlamaz okadar :KK45: ama birazcik büyükte olabilirdi diyorum ama genede bunada sükür eskiden hic yoktu :KK43: ben istanbulda Cahit Vural doktora oldum cok sevecen cok iyi bir doktor gene bi isim olsa hic düsünmeden ona giderim :KK48: ben almanyadan oldugum icin hersey icinde ödedim 2200€ 4 günlügüne geldim tek basima yaptirdim hatta alisverisimi yaptim döndüm :KK54:
Bende Almanyadanım. Estetik için soluğu Türkiye’de alan ne kadar çok bayan var ya . Türk doktorları genelde iyiler

Bende Almanyadanım. Estetik için soluğu Türkiye’de alan ne kadar çok bayan var ya . Türk doktorları genelde iyiler
Ben burdada türk bir doktorlan görüstüm ama hic icime sinmedi doktor cok yasliydi dedim neyse tecrübesi coktur gittik esimlen yerine dedi ben yan odada op yapiyorum sonrasinda evine gidersin kendimi kasap dükkaninda hissettim :bicak: fiyatta burda bilirsin en azindan iki katini vermen lazim.ha genede raziydim dedim yakin bisey olursa giderim.ama bu ameliyat oldugum doktorda sürekli almanyaya geliyor hatta iki ay önce geldi kontrol oldum.teknoloji zaten türkiye bir numara gene olsa gene giderim hic korkmadanEn Büyük TÜRKİYE

Canım bende senin gibi değiştirdim 505 var bende de sarkma olucağı varsa daha küçükte de oluyor ben baya araştırmıştım yapısal yani arzum var burda onla konuşmuştum ondada olmamış yapısal olduğuna inanıyorum

Sagol canim icim rahatladi. Simdi tabi daha şişlik var biraz büyük görünüyo gözüme ama özel sütyenle hic fark edilmiyo bile sadece cikarinca aynada biraz iri duruyo ama iner daha o

maşşallh tekrardan çok güzel olmuslar saglıklı bı sekılde gule gule kullan :) darısı benım basıma ınsallah :) bu yaz düğünüm olucak Allah kısmet ederse :) ama bı sorunum a erkek arkadasım.. istemiyo hiç bi türlü ikna edemiyorum onu ama artık ben gorusmelelrımı yapıp net kararımı verdıgımde karsıma alıp konusucm açık açık o zannedıyoki normal boyuttalar dısardan oyle goruyo tabı bılmıyor kı içi boş:) Allahım yardımcım olsun çok istiyorum bakalım :)

X