Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim benim dışardan bakınca birşey belli olmuyor ama daha yumuşak olan sol mememde orta ve alt kısımda dokununca elime silikon geliyor sadece iki kısımda o dalgalanma mi
Yok öyle birşey değil olsaydı sizde anlardınız inişli çıkışlı kıvrımlar oluyo dalgalanma dediğimiz şey buruşuk deri gibi :)) tuhaf

Arkadaşlar benim 4 ay oldu ameliyat olalı spor yapıyorum çok ağır olmasada ama bugün spor yapıp zıplarken göğüslerimde bir uyuşma başladı hemen korkup durdum varmı böyle bişey olan

Merhaba ben de yaklaşık 7 ay önce ameliyat oldum sonuç gerçekten çok kötü siz ne yaptınız durum nedir ben şu an şaşırdım kaldım kaç tane doktora gittiysem hepsi farklı bir şey söylüyor
Siz tubulermisiniz bende 2 ayrı Dr gittim en son gittiğim Dr en iyisini kendi Dr unuz yapar dedi bende kendi Dr. Yaptıracağım

Merhaba ben de yeni üyelerdenim bir süredir arastiriyorumgöğüs büyütme ameliyatını doktor tercihi v.s fakat ben emziremeyi bitirmeli 1.5 ay oldu en erken ne zaman olabilirim acaba henuz bir doktorla görüşmedim benim gibi olan var mı

Merhaba ben de yeni üyelerdenim bir süredir arastiriyorumgöğüs büyütme ameliyatını doktor tercihi v.s fakat ben emziremeyi bitirmeli 1.5 ay oldu en erken ne zaman olabilirim acaba henuz bir doktorla görüşmedim benim gibi olan var mı
Ben dogumdan bir sene sonra olabilceni okumustum:eek:

Merhaba arkadaşlar benim ameliyat olalı bir sene oldu korkan eden acaba mı diyen arkadaşlar hiç beklemeyin derim
ben 34 yasında oldum hiç gerek yokmus beklemeye eski mesajlarıma bakabilirsiniz
sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirlm
1 sene oldu 10. ay ile bir sene arasında bile fark var daha yumuşadı daha doğallastı

Merhaba arkadaşlar benim ameliyat olalı bir sene oldu korkan eden acaba mı diyen arkadaşlar hiç beklemeyin derim
ben 34 yasında oldum hiç gerek yokmus beklemeye eski mesajlarıma bakabilirsiniz
sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirlm
1 sene oldu 10. ay ile bir sene arasında bile fark var daha yumuşadı daha doğallastı
Oo senin bayagi oturmustur ozaman gorebilirmiyim fotograflarini

Oo senin bayagi oturmustur ozaman gorebilirmiyim fotograflarini
daha yeni ameliyatlı hali var canım aksam yenisini koyayım cunku baya fark var
ben ameliyat surescinde burayı cok takip etmiştim olan uyeler yardımcı olmustu
ben turlu sebeplerden giremedim epeydir.ama cidden verdiğim en doğru karar
bana birisi desin isterdim ne bekliosun ya yapsana diye

X