Meme büyütmeden sonraki gerginlik

sanırım kimi çok ağır geçiriyor kimi hafif. ben ağır geçirenlerdenim. benim için çok zordu,
bugün 10 ay oldu. sonuçtan o kadar memnunum ki ..
ameliyatı ve sonrası zor olmuş kişilerden bunu duyuyor olabilmeniz çok önemli. en kötüsü bile sonunda iyi ki yaptırmışım dedirtiyor. ki ağrı eşiği yüksek bi insan çok daha şanslı olur.
Size Kaç cc takılmıştı

sanırım kimi çok ağır geçiriyor kimi hafif. ben ağır geçirenlerdenim. benim için çok zordu,
ameliyatı ve sonrası zor olmuş kişilerden bunu duyuyor olabilmeniz çok önemli. en kötüsü bile sonunda iyi ki yaptırmışım dedirtiyor. ki ağrı eşiği yüksek bi insan çok daha şanslı olur.
Ayyy çok teşekkür ederiz böyle bi geri dönüş için insan düşünüyor çünkü çektiğim acıya değecek mi diye sizin gibi insanlar içimizi rahatlatıyor

Amin canım yaz tabu bekliyorum. Ben de bugun doktora gittim her şey yolunda çok güzel dedi carsamba tekrar çağırdı ara ara gorcem seni dedi. Sütyeni daha takmadı carsamba duruma gore takarız dedi. Hastanede merdiven in çık biraz agrim oldu zorlandım bugun
Oh maşallah 🧿 sevindim ilerlemeyi ve süreci yazman da ayrıca güzel çok teşekkür ederim ☺️

Oh maşallah 🧿 sevindim ilerlemeyi ve süreci yazman da ayrıca güzel çok teşekkür ederim ☺️
Oh maşallah 🧿 sevindim ilerlemeyi ve süreci yazman da ayrıca güzel çok teşekkür ederim
Ne demek rica ederim :) dünden bu yana yanmalar başladı bir göğsüm bitiyor diğeri başlıyor doktora sordum çok normal biraz bu şekilde sürer dedi

Valla okuduklarıma baktıkça sizin sürecinizin çok güzel ilerlediğini düşünüyorum hep öyle olsun çok amin🙏🏻
Canım benim insallah. Dualarım seninle insallah sen de çok güzel sonuçlar alır agrin sizin çok olmadan atlatırsın. Pijama olarak mutlaka önden düğmeli al çok rahat oluyor. Cunku doktorlar gelip bakıyorlar

Bende çok ağır ve ağrılı geçiyorum bugün 4. Günüm çok şükür biraz daha iyiyim sağda sıkıntı yok da solda hala çok yanma hissi var özellikle dikiş yerlerinde ödem atmak için bişey içtiniz mi normal yaşantıya nezaman döndünüz

ameliyatı ve sonrası zor olmuş kişilerden bunu duyuyor olabilmeniz çok önemli. en kötüsü bile sonunda iyi ki yaptırmışım dedirtiyor. ki ağrı eşiği yüksek bi insan çok daha şanslı olur, ben de bir ay önce dual plane 300 cc mentor protez ameliyatı oldum. Bir ay geçti medikal sütyeni çıkartıp yeni sütyene geçmem gerekiyor ama hala çok sert oldukları için sütyeni takınca ortada birleşmiyor cansız mankene giydirilmiş gibi duruyor. Aynı durumu yaşayan oldu mı aranızda, sonradan düzeliyor mu :KK43:
merhaba, ben de bir ay önce dual plane 300 cc mentor protez ameliyatı oldum. Bir ay geçti medikal sütyeni çıkartıp yeni sütyene geçmem gerekiyor ama hala çok sert oldukları için sütyeni takınca ortada birleşmiyor cansız mankene giydirilmiş gibi duruyor. siz de aynı durumu yaşadınız mı sonradan düzeliyor mu :KK43:

merhaba, ben de bir ay önce dual plane 300 cc mentor protez ameliyatı oldum. Bir ay geçti medikal sütyeni çıkartıp yeni sütyene geçmem gerekiyor ama hala çok sert oldukları için sütyeni takınca ortada birleşmiyor cansız mankene giydirilmiş gibi duruyor. siz de aynı durumu yaşadınız mı sonradan düzeliyor mu :KK43:
hayır düzelmiyor, o memelerinizin ayrık olmasından kaynaklı. maalesef benim de öyle

hayır düzelmiyor, o memelerinizin ayrık olmasından kaynaklı. maalesef benim de öyle
Balenli bir sütyen takınca da mı düzelmiyor ya :KK43: Güzel bir dekolte için en azından sütyenle birleştirebilmeyi bekliyor insan.. Sizin ne kadar geçti ameliyatınız üstünden acaba?

X