Meme dikleştirme ameliyatı olacağım korkuyorum ..

Serseri_Gxoxnlxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
35
0
Subat ayinda Dr. Fatih Dagdelen e ameliyat olucam termin aldim ama korkudan simdiden kalbim atiyor ya isteigim sonuc vermezse tecrübesi olan arkadaslar dan destek bekliyorum ameliyat sonrasi fikirlerini ve yasadiklarini paylasirsaniz cok sevinirim tesekkürler...

Loveistanbul

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
2.881
390
Subat ayinda Dr. Fatih Dagdelen e ameliyat olucam termin aldim ama korkudan simdiden kalbim atiyor ya isteigim sonuc vermezse tecrübesi olan arkadaslar dan destek bekliyorum ameliyat sonrasi fikirlerini ve yasadiklarini paylasirsaniz cok sevinirim tesekkürler...

canım kesin karar verdiysen korkma ,ne istediğini doktora iyice anlat ameliyattan sonra gece ve gündüz birkaç ay sütyen kullanacaksın ayrıca T şeklinde bir iz kalacak ama bazen bu iz sadece meme ucundan aşağı doğru olur iz kalır geçmez sen iz önemli değil dersen sorun yok ,bana göre iz önemli değil önemli olan göğsün dikliği ,tabi narkoz olayı var benim en korktuğum budur ,ama senin için çok önemli ise ameliyattan sonra psikolojik olarak çok rahatlarsın en azından 10 yıl göğüs formunu koruyor sonrada eski haline dönmüyor çok daha iyi görünüyor.a.s

Serseri_Gxoxnlxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
35
0
Rosenoire

Tesekkür ederim hergün interneden ameliyatlar la ilgili konular okuyorum videolar var onlari izliyorum bu karari almam ve esimi ikna etmem 4 yil sürdü simdi hersey hazir esim ikna oldu parayi denklestirdim ama icimdeki korkuyu atamiyorum belkide ameliyat bittikden sonra korkulacak hic bir sey yokmus diycem ki insallah ögle derim cevabin icin tesekkür ederim ...

soprano

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
2
0
34
Rosenoire

Tesekkür ederim hergün interneden ameliyatlar la ilgili konular okuyorum videolar var onlari izliyorum bu karari almam ve esimi ikna etmem 4 yil sürdü simdi hersey hazir esim ikna oldu parayi denklestirdim ama icimdeki korkuyu atamiyorum belkide ameliyat bittikden sonra korkulacak hic bir sey yokmus diycem ki insallah ögle derim cevabin icin tesekkür ederim ...

parayı denklestirdim demişsin ne kadara mal oluyor bu ameliyat,saglık karnesi gecerli oluyor mu?

soprano

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
2
0
34
Rosenoire

parayı denklestirdim demişsin ne kadara mal oluyor bu ameliyat,saglık karnesi gecerli oluyor mu?

Serseri_Gxoxnlxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
35
0
Ben doktorun internet sitesine mail attim yurdisindan gelicegimi söyledim en az ne kadar para olmasi gerekir diye sordum bana cevap olarak 2500 €uro yazdilar ama su an fikrimi yine degistirdim esim pek razi degil beni rahatsiz etmiyor bosuna canini acitacaksin yazik degilmi diye bir nutuk cekti vazgectim simdilik ama yazin tr ye geldigim zaman doktorla görüsücem eger ikna olursam yaptiricam icimdeki korkuyu atabilirsem tabiki ..

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
387
8
ameliyat olmaya da ikna olmuyorsun, memelerinin böyle olmasına da razı olmuyorsun. en çok hangisinin rahatsız edeceğine karar ver ve yolunda devam et. eşin durumdan şikayetçi değil ve sen kararsızsan olma derim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2606 gün geçti.

yarali ceylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
3
0
56

kusura bakma ben cok yeniyim, kadinlar kulubunde. Yazimin nerede cikacagini bilmiyorum. Bende gögüs diklestirme , göz kapagi ve dis ameliyati yaptirmak istiyorum. Fakat nerden nasil baslayacagimida bilmiyorum. Ayrica Martta izinim var. Yani ozamana kadar ayarlamam gerekir

Serseri_Gxoxnlxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
35
0
kusura bakma ben cok yeniyim, kadinlar kulubunde. Yazimin nerede cikacagini bilmiyorum. Bende gögüs diklestirme , göz kapagi ve dis ameliyati yaptirmak istiyorum. Fakat nerden nasil baslayacagimida bilmiyorum. Ayrica Martta izinim var. Yani ozamana kadar ayarlamam gerekir

Netden arastirip doktorla görüsebiliyorsun eger kesin kararliysan izine cikmadan doktordan randevu alabilirsin benim gidicegim doktor beni havalanindan alip bir otele yerlestirecekdi yani doktor degilde asistanlari eger istanbulda kalicak yerin yoksa otelde kalabilirsin otel fiyati bana yazildigina göre tek kisi 30 € iki kisi 50 € idi tabi sen daha uygun bir yer bulabilirsin Ben burdan herseyi ayarlayip gidicektim zamanim kisitli oldugu icin Fatih Dagdelenin asistani cok seker bir bayan sana tel de her konuda yardimci oluyor eger ayni doktora gidiceksen ama arastirdigim kadariyla diger doktorlardan biraz fazla ücret talep ediyor ama hakkinda kötü birsey duymadim ameliyatlari cok basariliymis iyi düsün arastir ve ikna olursan eger ameliyat ol derim ben korkumu yenemedigimden yaza erteledim bakalim .. bize de bilgi vermeyi unutma canim okis simdilik byee öptümm

E

EU2

Ziyaretçi
hic korkmayin ben ameliyat oldum ve cok memnun kaldim. onemli olan doktorunuzun kalitesi ve bilgisi. :) oh darisi sizin basiniza.

listen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
27
0
Ben dikleştirme + silikon oldum 1 yıl önce. ıkisi beraber olunca çok sıkıntılı ve ağrılı olmuştu, Uzun süre hareket kısıtlılığı yaşadım. Hem de doğal durmuyor, geri aldırmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Burcuu78

Guru
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2007
118
16
Arkadaşlar ben 1 yıl önce oldum meme dikleştirmeyi çok memnunum keşke önceden yaptırsaydım izler kaybolmaya başladı,beni hiç rahatsız etmiyor fakat altta biraz potluk kaldı onu da lokal anesteziyle hallederiz demişti dr.um ama ben düşünmüyorum böyle memnunum.

gonulgozu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
168
0
selam arkadaslar bu sitede bende yeniyim bende diklestirme + silikon taktirmak istiyorum 2 cocuk ezirdikten sonra goguslerim cok fazla bosaldi cok ihtiyacim var esim cok destek oluyor istiyorsan bekleme diyor ama narkozdan korkuyorum korkumu yenmek istiyorum, burda biraz belki bana yardimci olabilrisiniz diye dusunuyorum beni arkadas olarakta eklerseniz sevinirim arkadaslar daha cok bilgiye ve destege ihtiyacim var bende iyiki yaptirmisim ohh cok rahatladim demek istiyorum kendimi boyle mutsuz hissediyorum cunku hamilelikten once tas gibi goguslerim vardi iri iri simdi boyle olunca ozguvenimde kalmadi desem yeridir yani lutfen bayanlar beni anliyacaginizi umuyorum simdiden tesekkur ediyorum sizlere

pinpinky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2011
30
1
korkularını anlıyorum bende narkoz almamak ıcın bekledım yıllardır.hatta ıkı kez amelıyat masasından kalktım .bırde doktorun bırıne abuk sabuk seyler anlattıgım var (ruyalar goruyorum uyuyorum ve bır daha uyanamıyorum gıbı) ondada doktor yapmak ıstemedıgını soylemıstı. ama ınan hıc korkulcak bırsey olmadıgını 1 kez narkozu alınca anladım ve sanırım bagımlılık yapıyor ondan sonra 2 amelıyat daha oldum ınan korkulcak bırsey yok ve yaptırmak ıcın bekleme ben 3 amelıyatıda amelıyat olma fıkrı ılk aklıma geldıkten sonrakı gun yaptırdım beklemek ınsanın rahatsız edıyor ve olmadık dusuncelere surukluyor emınım kendını sımdıkınden cok daha rahat hıssedeceksın kendıne guvenın artıcak ve bızım buna gercekten ıhtıyacımız var :)

gulezel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
439
13
selam arkadaslar bu sitede bende yeniyim bende diklestirme + silikon taktirmak istiyorum 2 cocuk ezirdikten sonra goguslerim cok fazla bosaldi cok ihtiyacim var esim cok destek oluyor istiyorsan bekleme diyor ama narkozdan korkuyorum korkumu yenmek istiyorum, burda biraz belki bana yardimci olabilrisiniz diye dusunuyorum beni arkadas olarakta eklerseniz sevinirim arkadaslar daha cok bilgiye ve destege ihtiyacim var bende iyiki yaptirmisim ohh cok rahatladim demek istiyorum kendimi boyle mutsuz hissediyorum cunku hamilelikten once tas gibi goguslerim vardi iri iri simdi boyle olunca ozguvenimde kalmadi desem yeridir yani lutfen bayanlar beni anliyacaginizi umuyorum simdiden tesekkur ediyorum sizlere

Merhaba Gönülgözü:) Ben de yaklaşık 4 aydır bu siteye üyeyim bir cok arkadaşım oldu hepsi sağolsunlar cok yardımcı oldular bana.Ben de senin gibi 2 cocuk annesiyim goguslerimde boşalma ve yumuşama var aynı zamanda buyutmeye de ihtiyacım var.(Eskiden kucuk ama dik ve taş gibilerdi:KK43: Ben de burda okudugum yuzlerce yorumdan sonra ki içlerinde bizim gibi cocuk emzirmiş bayanlar da var bu işin sadece silikonla olabilecegine fazlasıyla inandırmıştım kendimi.En sonunda tum cesaretimi toplayım bu hafta doktor Hasan Fındık'a muayene oldum.Fakat benim durumumun sadece silikonla duzeltilemeyecegini soyledi dikleştirme operasyonuna da ihtiyacım varmış.Çok uzuldum tabii.Çünkü bu iki ameliyatın bir arada olması demek iyileşme surecinin daha uzun olması demek operasyon sonucunda lolipop şeklinde bir iz kalması demek ve daha yuksek bir maliyet demek.Dedigim gibi cok uzuldum ama şimdi kendimi toparladım dikleştirme operasyonuna kendimi odaklandırdım şu anda tam gaz bunu araştırıyorum:)
Bu konuda bize yardımcı olacak bu iki ameliyatı birden olmuş arkadaşların yorumlarına acil ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler...