Meme dikleştirme göğüs ucu

blackwolfsia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2015
27
25
27
Meme dikleştirmeli protez yaptırıp göğüs ucunun yapıştırma gibi durması kaçıncı aydan sonra tamamen geçiyor. Deneyimli kişiler yazabilir mi sadece? 4-5 ay geçmesine rağmen asla kimsenin yanında soyunamıyorum bile korkmasınlar diye. Ne zaman biticek bu. İsteyene özelden atabilirim çok kötü gözüküyor.

Meme dikleştirmeli protez yaptırıp göğüs ucunun yapıştırma gibi durması kaçıncı aydan sonra tamamen geçiyor. Deneyimli kişiler yazabilir mi sadece? 4-5 ay geçmesine rağmen asla kimsenin yanında soyunamıyorum bile korkmasınlar diye. Ne zaman biticek bu. İsteyene özelden atabilirim çok kötü gözüküyor.
Bende de aynı sorun var dikleştirme ve protez oldum bekliyorum 1 yola düzelir diyorlar

Benim de öyle duruyor. 2 ay oldu. hatta bi meme ucum aşırı zedelenmiş diğeri normal ama ikisi de yapıştırma gibi. ve iç kısmı da şiş duruyor. umarım en kısa zamanda atlatırız

Merhaba, iki gün sonra diklestirme ameliyati olacagim, korkutan tek kısmı izler, rica etsem foto qtarmisiniz

Merhaba dikleştirme ve protez ameliyatı oldum 22 Nisan meme uçlarında his kaybı yaşıyorum ilk başlarda ameliyat çok yeni olduğu için olabilir dedim ama 2 ayı geçti böyle bir sorun yaşayan var mı ?

X