Meme diklestirme+protez ameliyati sonrasi akinti

Graham

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2022
5
-2
Hanımlar tam bir hafta önce meme dikleştirme +protez ameliyati oldum bugün dikine olan dikiş arasindan kan akintisi geliyor sizinti seklinde normal mi acaba olanlar böyle biseyle karsilasti mi

Doktorunuza gidin dikiş açılmış olabilir tekrar dikiş atacaktır benim öyle oldu şuan 2 buçuk ay oldu ama iylesti sukur

Hanımlar tam bir hafta önce meme dikleştirme +protez ameliyati oldum bugün dikine olan dikiş arasindan kan akintisi geliyor sizinti seklinde normal mi acaba olanlar böyle biseyle karsilasti mi
Merhaba geçmiş olsun ,ben de olmayı düşünüyorum sadece meme dikleştirme , meme dikleştirme ameliyati sonrası baskı,ağrı oluyor mu çok doktorunuz kim tavsiye eder misiniz olacağım ağrı ve baskıdan daha çok baskıdan korkuyorum panik ayağım var nefessiz kalmaktan korkuyorum

Alıntı

Merhaba doktorunuza danışın bu durumu mutlaka 6 aya kadar irtibatı koparmayın tam iyileşme süreci 6 ay çok geçmiş olsun

X