Meme Estetiği 6. Günüm 🙋‍♀️

Allah isteyen herkese nasip etsin bu olayı başına gelmeyen anlayamaz anlamakmi istemiyorlar bilmiyom bir kadin olarak çok eksiklik yaşadığımız konulardandi şükür ameliyat ile çözümü varda olabiliyoruz ama kesinlikle bu sorunu olmayan psikolojimi anlayamaz birileirne anlatmaktan yorulmuştum şükür ki o şeyler geride kaldi. Bu arada hangi ilde oldun
Amin gerçekten özellikle kendine değer veren kendini seven her kadın yaptırmalı tabi imkanlar da önemli benim bu zamana kadar beklemem maddi imkansızlıktı.
Samimi bir arkadaşım hatta saçma buluyor ne gerek vardı gerçekten bu seni mutlu etti mi diye evet etti gerçekten çok mutlu etti.
İyi ki yaptırdım önemli olan benim mutlu olmam.
Ben İstanbul da oldum ameliyatımı siz nerede olmuştunuz?

Amin gerçekten özellikle kendine değer veren kendini seven her kadın yaptırmalı tabi imkanlar da önemli benim bu zamana kadar beklemem maddi imkansızlıktı.
Samimi bir arkadaşım hatta saçma buluyor ne gerek vardı gerçekten bu seni mutlu etti mi diye evet etti gerçekten çok mutlu etti.
İyi ki yaptırdım önemli olan benim mutlu olmam.
Ben İstanbul da oldum ameliyatımı siz nerede olmuştunuz?
Aynen maddi acidan bende bekledim ama şükür, ne kadar odedin.? Benim 9 a yakın antalya da oldum

Aynen maddi acidan bende bekledim ama şükür, ne kadar odedin.? Benim 9 a yakın antalya da oldum
Siz baya uyguna olmuşsunuz benim bulduğum doktor bir tanıdık tavsiye etti fiyttta yardımcı oldu ben Kocaeli de yaşıyorum ve burada 25 bin ortalama fiyat
Benim doktor da normalde o fiyatlara yapıyordu ama bana biraz indirdi söylemem etik olur mu bilemedim sakın yanlış anlamayın ama siz baya iyi fiyata olmuşsunuz önemli olan çok şükür ki bunu yaptırmamız 😇

Herkese selam
Burada yeniyim ve uzun zamandır olmak istediğim meme protezi ameliyatını sonunda bende oldum ve bugün 6. Günüm.
Açıkçası ben bu kadar ağrılı geçeceğini tahmin etmemiştim.Acıya dayanıklı biri olmasam nasıl olurdum hiç düşünemiyorum.
Şu da var ki çok istediğim birşeydi bu yüzden sık dişini kendin kaşındın diyorum =)
Bu sitedeki yorumlara zaman zaman yıllardır bakıyorum fikir edinmek için hatta ameliyatın 3. günüydü sanrm sabaha kadar uyuyamadım ağrıdan saatlerce buradaki yorumlara baktım benim gibi ağrısı olan varmı normal mi diye.
Günden güne daha iyi hissediyorum ama yine de özellikle gece durum daha zorlaşıyor. Göğüs ağrısı yanında sırt ve bel ağrısıda çok fazla.
Bir an önce normale dönmek istiyorum.
2 gündür destek almadan kendimi yastığıma bırakıyorum fakat kalkarken hala destek almam gerekiyor özellikle bir kaç saat uykudan sonra kalkmam baya zor oluyor inanılmaz ağırlık hissi veriyor göğüslerim.Kollarımıda hala istediğim gibi hareket ettiremiyorum.
Ama şunu da söylüyorum, kesinlikle değecek hatta şimdiden değdi diyorum bu zorluğa sonuçta geçecek bu ağrılar.
2 gündür medikal sütyeni çıkarabiliyorum masaj yapmak için ve aynada baktığımda ki mutluluk değer be diyorum 😇
Benim gibi şu anda bu ameliyatı olan varsa bir kaç şey de sormak istiyorum merak ettikleriniz de varsa seve seve cevaplarım.
Medikal sütyen yada korse çok sıkıyor mu sizi de çok sıkması normal mi

Medikal sütyen yada korse çok sıkıyor mu sizi de çok sıkması normal mi
Ameliyat sonrası taktıkları medikal sütyen sıkmıyor beni. Kendi aldığım sporcu sütyenleri gün sonuna doğru biraz sıkmaya başlıyor, çıkarınca rahatladığımı hissettirecek kadar. Bugün 3. Haftam bitti.

Siz baya uyguna olmuşsunuz benim bulduğum doktor bir tanıdık tavsiye etti fiyttta yardımcı oldu ben Kocaeli de yaşıyorum ve burada 25 bin ortalama fiyat
Benim doktor da normalde o fiyatlara yapıyordu ama bana biraz indirdi söylemem etik olur mu bilemedim sakın yanlış anlamayın ama siz baya iyi fiyata olmuşsunuz önemli olan çok şükür ki bunu yaptırmamız 😇
Evet evet doğru doktor banada indirim yaptı ayriyeten slikonun alındığı medicalde çok yardımcı oldu normal de özellerde ortalama fiyat 15-20 arasi cikiyodu devlette oldum uygun fiyatla

Evet evet doğru doktor banada indirim yaptı ayriyeten slikonun alındığı medicalde çok yardımcı oldu normal de özellerde ortalama fiyat 15-20 arasi cikiyodu devlette oldum uygun fiyatla
Ne güzel doktorunuzun da bunu sağlaması çok iyi olmuş.
Darısı isteyen herkese inşallah

Geçmiş olsun :) Kas altı oldunuz herhalde. Kaç cc, hangi marka takıldı? Kesi yeriniz meme altı mı? Benim de bugün 17. günüm, benim zor bi ameliyattı, tübüler meme onarımı ve dikleştirme ile beraber kas üstü büyütme oldu. Meme başı çevresinden yapıldı tüm işlemler. Meme başlarım da küçültüldü o yüzden hala aynaya baktığımda meme başımdaki dikişler pileli pileli, bir de günden güne küçülüyor memeler 😬 umarım daha da küçülmez. 360 cc kas üstü, yuvarlak, polytech benim protezlerim. Fazla ağrı yaşamadım, tüm hareketlerimi rahat rahat yapabiliyorum, tek sıkıntı küçük çocuğumu kucaklayamıyor oluşum onun dışında herşey iyi gidiyor. Siz de en kısa zamanda daha iyi hissetmeye başlayacaksınız eminim 🍀
Ameliyattan ne kadar süre sonra kremlere başladınız bana batican önerdi ameliyatımdan 1 hafta sonra 1 hafta kullanmam gerekiyordu yanlız sargı bezlerine yapıştığından kanama oldu kullanmayı bıraktım beyazlaştı siz ne yaptınız izleriniz için

Ameliyattan ne kadar süre sonra kremlere başladınız bana batican önerdi ameliyatımdan 1 hafta sonra 1 hafta kullanmam gerekiyordu yanlız sargı bezlerine yapıştığından kanama oldu kullanmayı bıraktım beyazlaştı siz ne yaptınız izleriniz için
Ameliyattan 2 hafta sonra dermatix kreme başladım. Meme başı çevresine sürüyorum sabah akşam, pileli görünüm henüz azalmadı ama izler gayet iyi durumda.

Ameliyattan 2 hafta sonra dermatix kreme başladım. Meme başı çevresine sürüyorum sabah akşam, pileli görünüm henüz azalmadı ama izler gayet iyi durumda.
Ameliyat 2 hata sonra dediniz o 2 hafta süreç de hiç birşey sürmediniz mi birde dikiş iziniz sadece meme ucunda mı Benım lolipop oldu ne kadar süre oldu ameliyatınız 1 ay doldurdunuz mu

Herkese selam
Burada yeniyim ve uzun zamandır olmak istediğim meme protezi ameliyatını sonunda bende oldum ve bugün 6. Günüm.
Açıkçası ben bu kadar ağrılı geçeceğini tahmin etmemiştim.Acıya dayanıklı biri olmasam nasıl olurdum hiç düşünemiyorum.
Şu da var ki çok istediğim birşeydi bu yüzden sık dişini kendin kaşındın diyorum =)
Bu sitedeki yorumlara zaman zaman yıllardır bakıyorum fikir edinmek için hatta ameliyatın 3. günüydü sanrm sabaha kadar uyuyamadım ağrıdan saatlerce buradaki yorumlara baktım benim gibi ağrısı olan varmı normal mi diye.
Günden güne daha iyi hissediyorum ama yine de özellikle gece durum daha zorlaşıyor. Göğüs ağrısı yanında sırt ve bel ağrısıda çok fazla.
Bir an önce normale dönmek istiyorum.
2 gündür destek almadan kendimi yastığıma bırakıyorum fakat kalkarken hala destek almam gerekiyor özellikle bir kaç saat uykudan sonra kalkmam baya zor oluyor inanılmaz ağırlık hissi veriyor göğüslerim.Kollarımıda hala istediğim gibi hareket ettiremiyorum.
Ama şunu da söylüyorum, kesinlikle değecek hatta şimdiden değdi diyorum bu zorluğa sonuçta geçecek bu ağrılar.
2 gündür medikal sütyeni çıkarabiliyorum masaj yapmak için ve aynada baktığımda ki mutluluk değer be diyorum 😇
Benim gibi şu anda bu ameliyatı olan varsa bir kaç şey de sormak istiyorum merak ettikleriniz de varsa seve seve cevaplarım.
Sizede cok gecmis olsun🙏😊 masajı yapmak icin korseyi cikartiyormusunuz? Dogru anladim sanirim, ben üzerinden hafif hafif yapıyorum, cikartmak zorundamiydik yaaa🙄😅 neyse yarin zaten 2. Ci kontrolüme gidecegim doktoruma bakalim neler dicek.

Sizede cok gecmis olsun🙏😊 masajı yapmak icin korseyi cikartiyormusunuz? Dogru anladim sanirim, ben üzerinden hafif hafif yapıyorum, cikartmak zorundamiydik yaaa🙄😅 neyse yarin zaten 2. Ci kontrolüme gidecegim doktoruma bakalim neler dicek.
Şimdi bende bir düşündüm de öyle miydi diye 😂😂
Ama bana çıkar demişti ya hatta ben dikişlerimi sormuştum sorun olmaz etrafından yapın demişti

Ben henüz kreme başlamadım dikişlerdeki bantlar düşünce dedi yara kremine sonrasında yaralar iyileşince de iz kremine başlıycaz dedi

Ne zaman yaptırdınız bantlar ne zaman düşecekmiş
Bugün doktorun Asistanı ile görüştüm düşmedi kreme başlayamadım dedim kontrole çağırdı onlar çıkaracakmış perşembe günü bakalım perşembe günü ne diyecek bir de benim dikleştirme ve protez olduğu için hem göğüs ucunda hem göğüs altında kesi var açıkçası izleri baya düşünüyorum nasıl olacak çok mu belirgin kalır diye henüz göremediğim için çokta merak ediyorum.

Ameliyat 2 hata sonra dediniz o 2 hafta süreç de hiç birşey sürmediniz mi birde dikiş iziniz sadece meme ucunda mı Benım lolipop oldu ne kadar süre oldu ameliyatınız 1 ay doldurdunuz mu
Bugün 2 hafta oldu 27 Eylül de olmuştum
Benim de göğüs ucu ve altında kesi var lolipop mu deniyor bilmiyorum ama ben sadece masaj yapıyorum onuda azalttım bir kaç gündür kesilerdeki bantlar hala duruyor doktor düşecek kendisi dedi ama henüz düşmedi thocilinne krem verdi bana yara için önce onu kullanmam gerekiyormuş iz kremini sürersen dikişler iyileşmeden dikişler açılır demişti önce iyileşip sonra iz kremi verecek bakalım perşembe günü çağırdı onlar bantları çıkaracak sanrım.
Zaten izleri aşırı merak ediyorum nasıl diye.

Bugün doktorun Asistanı ile görüştüm düşmedi kreme başlayamadım dedim kontrole çağırdı onlar çıkaracakmış perşembe günü bakalım perşembe günü ne diyecek bir de benim dikleştirme ve protez olduğu için hem göğüs ucunda hem göğüs altında kesi var açıkçası izleri baya düşünüyorum nasıl olacak çok mu belirgin kalır diye henüz göremediğim için çokta merak ediyorum.
Benim gibi olmuşsunuz benim de meme ucu ve altında I şeklinde çizgi var dikişlerinizin rengi siyah dır muhtemelen görünce yazarsınız bantlar kaç gün takılı kaldı sizde benim 4 gün çıkarttılar sargı bez ile kapatıyorum yaramı 1 hafta oldu yaptıralı birde dikleştirme ve protez için ne kadar ödeme yaptınız

Evet o süreçte hiçbir şey sürmedim. Zaten henüz bantlar vardı dikişlerin üzerinde. Benim ilk kontrollerim çok sıktı. 3-5-7.günler hep gittim doktora. Sonra da 4-5 günde bir gittim. İlk kez şimdi uzun bir ara olacak kontrolüme kadar. Ameliyatımı 16 eylülde olmuştum. Bu perşembe 1 ayım dolacak 🙏🍀 dikiş izim sadece meme başı çevresinde. Benim meme ucum da küçültüldü, dikleştirme ve protez de yine meme ucundan kondu başka izim yok.

X