Meme Estetiği 6. Günüm 🙋‍♀️

Ameliyattan ne kadar süre sonra kremlere başladınız bana batican önerdi ameliyatımdan 1 hafta sonra 1 hafta kullanmam gerekiyordu yanlız sargı bezlerine yapıştığından kanama oldu kullanmayı bıraktım beyazlaştı siz ne yaptınız izleriniz için

Benim gibi olmuşsunuz benim de meme ucu ve altında I şeklinde çizgi var dikişlerinizin rengi siyah dır muhtemelen görünce yazarsınız bantlar kaç gün takılı kaldı sizde benim 4 gün çıkarttılar sargı bez ile kapatıyorum yaramı 1 hafta oldu yaptıralı birde dikleştirme ve protez için ne kadar ödeme yaptınız
Bantlar hala takılı bende onu çıkarsalar kanar bence dikişler sizinki baya erken çıkmış ben şaşırdım şu an okuyunca benim hastaneden çıkarken sadece o sargı bezlerini aldılar o kadar bir de fiyatla ilgili benim doktorumu bir aracı ile indirimli olarak yapıldı fiyatlar çok yüksek isterseniz özelden yazarım pek etik gelmiyor bunu sadece şundan dolayı söylüyorum yanlış anlaşılmasın sakın buradan çok kişi bakıyor bilgi edinmek için olur ya denk gelir fiyat almış yada alacak biri ortalama fiyat 20 ile 25 bin arası aldım ama ben 2 işlem olunca fiyat ta farklı oluyormuş fiyatlar çok uçuk yaptırdığım fiyat onlara göre daha makul diyebilirim

Evet o süreçte hiçbir şey sürmedim. Zaten henüz bantlar vardı dikişlerin üzerinde. Benim ilk kontrollerim çok sıktı. 3-5-7.günler hep gittim doktora. Sonra da 4-5 günde bir gittim. İlk kez şimdi uzun bir ara olacak kontrolüme kadar. Ameliyatımı 16 eylülde olmuştum. Bu perşembe 1 ayım dolacak 🙏🍀 dikiş izim sadece meme başı çevresinde. Benim meme ucum da küçültüldü, dikleştirme ve protez de yine meme ucundan kondu başka izim yok.
Sizin 1 ay olmuş neredeyse siz artık biraz olsun rahatlamışsınızdır ben 5. Günde gittin kontrole bir de perşembe gideceğim Kocaeli de yaşıyorum ben ameliyatı İstanbul da oldum zaten zor oluyor git gel bakalım perşembe ne diyecek ağrılarım hafifledi ama hala sızlamalar var tamamen iyi hissetmiyorum ödemler baya gitti ama genel anlamda ben çok memnunum boyutu aradaki mesafe tam istediğim gibi hiç keşke demedim çünkü gerçekten çok istiyordum ve yıllardır erteliyordum belki bu yüzden çektiğim acıya değdi diyorum 😇
İsteyen herkes umarım yaptırabilir.

Evet o süreçte hiçbir şey sürmedim. Zaten henüz bantlar vardı dikişlerin üzerinde. Benim ilk kontrollerim çok sıktı. 3-5-7.günler hep gittim doktora. Sonra da 4-5 günde bir gittim. İlk kez şimdi uzun bir ara olacak kontrolüme kadar. Ameliyatımı 16 eylülde olmuştum. Bu perşembe 1 ayım dolacak 🙏🍀 dikiş izim sadece meme başı çevresinde. Benim meme ucum da küçültüldü, dikleştirme ve protez de yine meme ucundan kondu başka izim yok.
Ameliyat dan ne kadar süre sonra iz kremine başladınız kantoran yağı kullandınız mı ne kadar süre some hoca izin verdi

Bana diren takılmadı ameliyattaki sizin kanama durumunuza göre doktor karar veriyor demişti Asistanı.
2 gecedir uyanmadan rahat uyku çekiyorum ufak tefek kendi işimi halletmeye başladım sayılır en azından kendi kahvemi yapabiliyorum. 😊
Bugün 1 hafta oldu ameliyat olalı evet her gün daha iyiyim ama keşke demedim hiç iyi ki yaptırdım iyi ki hatta keşke çok daha önce yaptırsaydım diyorum.
Umarım daha da sağlıklı bir şekilde tamamen iyileşme süreci biter ve rutin hayatımıza kaldığımız yerden devam ederiz 😊
Merhana bende düşünüyorum kasım ayı gibi.Siz hangi doktorda oldunuz???

Herkese selam
Burada yeniyim ve uzun zamandır olmak istediğim meme protezi ameliyatını sonunda bende oldum ve bugün 6. Günüm.
Açıkçası ben bu kadar ağrılı geçeceğini tahmin etmemiştim.Acıya dayanıklı biri olmasam nasıl olurdum hiç düşünemiyorum.
Şu da var ki çok istediğim birşeydi bu yüzden sık dişini kendin kaşındın diyorum =)
Bu sitedeki yorumlara zaman zaman yıllardır bakıyorum fikir edinmek için hatta ameliyatın 3. günüydü sanrm sabaha kadar uyuyamadım ağrıdan saatlerce buradaki yorumlara baktım benim gibi ağrısı olan varmı normal mi diye.
Günden güne daha iyi hissediyorum ama yine de özellikle gece durum daha zorlaşıyor. Göğüs ağrısı yanında sırt ve bel ağrısıda çok fazla.
Bir an önce normale dönmek istiyorum.
2 gündür destek almadan kendimi yastığıma bırakıyorum fakat kalkarken hala destek almam gerekiyor özellikle bir kaç saat uykudan sonra kalkmam baya zor oluyor inanılmaz ağırlık hissi veriyor göğüslerim.Kollarımıda hala istediğim gibi hareket ettiremiyorum.
Ama şunu da söylüyorum, kesinlikle değecek hatta şimdiden değdi diyorum bu zorluğa sonuçta geçecek bu ağrılar.
2 gündür medikal sütyeni çıkarabiliyorum masaj yapmak için ve aynada baktığımda ki mutluluk değer be diyorum 😇
Benim gibi şu anda bu ameliyatı olan varsa bir kaç şey de sormak istiyorum merak ettikleriniz de varsa seve seve cevaplarım.
Selam benim de 6 gün önce yuvarlak 360 cc protez takıldı. Öncesinde 70 beden di ve bos bir deri gibiydi,simdi aynaya bakıyorum da cok yukaridalar ve koltuk altıma doğru duruyor ve cok şiş internette baktıklarım yusyuvarlak dr ile konuştum zamanla formuna kavusacak dedi hersey yolunda dedi bakalım artik🤦🏻‍♀️🤷‍♀️

Bugün doktorun Asistanı ile görüştüm düşmedi kreme başlayamadım dedim kontrole çağırdı onlar çıkaracakmış perşembe günü bakalım perşembe günü ne diyecek bir de benim dikleştirme ve protez olduğu için hem göğüs ucunda hem göğüs altında kesi var açıkçası izleri baya düşünüyorum nasıl olacak çok mu belirgin kalır diye henüz göremediğim için çokta merak ediyorum.
Merhaba, bende meme protezi+dikleştirme ameliyatı olacağım salı günü.İyilesme durumunuzu güncelleyebilir misiniz? Sağlıklı günlerde kullanın bu arada

Merhaba, bende meme protezi+dikleştirme ameliyatı olacağım salı günü.İyilesme durumunuzu güncelleyebilir misiniz? Sağlıklı günlerde kullanın bu arada
Merhaba
Benim 2 ay 1 hafta oldu ameliyatım olalı
Benim iyileşme sürecim uzun sürdü diyebilirim özellikle ilk 1 hafta baya zordu yanınızda mutlaka biri olması gerekiyor çünkü kendi başınıza yatıp kalkamıyorsunuz destek almanız gerekiyor önünüzde çok fazla ağırlık hissi oluyor özellikle yataktan kalkarken sanki beton varmış gibi ve kopacak gibi hissediyorsunuz ben saçımı bile bağlayamıyordum kol kaslarını bir süre kullanamıyorsunuz yürürken bile ağır adımlarla hareket edebileceksiniz ilk zamanlar sonrasında gün gün rahatlayacaksınız tabi herkeste aynı olmuyormuş bu süreç benim acı eşiğim yüksek olduğu halde ben zorlandım hatta hiç böyle beklememiştim kendime acı eşiğime güvenmiştim ama beklediğim gibi olmadı.
Keşke yaptırmasaydım pişman oldum ilk zamanlar diyenleri burada çok okudum ama ben asla pişman olmadım iyi ki yaptırdım sonuçta hepsi geçici bir süreç sonucu görünce zaten iyi ki diyorsunuz ben görmeden diyenlerdenim.
Hala zaman zaman ağrılarım oluyor kramp gibi ağrılar giriyor çığlık attığım bile oluyor diyebilirim ama hepsi normalmiş.
Sizin de umarım en hafif şekilde geçer operasyonunuz şimdiden geçmiş olsun
Bir de beni uyaran olmadı ama önü fermuarlı yada düşmeli kıyafet tercih edin ameliyat sonrası hastanede giymek için çünkü zorlanabiliyorsunuz.

Merhaba
Benim iyileşme sürecim uzun sürdü diyebilirim özellikle ilk 1 hafta baya zordu yanınızda mutlaka biri olması gerekiyor çünkü kendi başınıza yatıp kalkamıyorsunuz destek almanız gerekiyor önünüzde çok fazla ağırlık hissi oluyor özellikle yataktan kalkarken sanki beton varmış gibi ve kopacak gibi hissediyorsunuz ben saçımı bile bağlayamıyordum kol kaslarını bir süre kullanamıyorsunuz yürürken bile ağır adımlarla hareket edebileceksiniz ilk zamanlar sonrasında gün gün rahatlayacaksınız tabi herkeste aynı olmuyormuş bu süreç benim acı eşiğim yüksek olduğu halde ben zorlandım hatta hiç böyle beklememiştim kendime acı eşiğime güvenmiştim ama beklediğim gibi olmadı.
Keşke yaptırmasaydım pişman oldum ilk zamanlar diyenleri burada çok okudum ama ben asla pişman olmadım iyi ki yaptırdım sonuçta hepsi geçici bir süreç sonucu görünce zaten iyi ki diyorsunuz ben görmeden diyenlerdenim.
Hala zaman zaman ağrılarım oluyor kramp gibi ağrılar giriyor çığlık attığım bile oluyor diyebilirim ama hepsi normalmiş.
Bir de beni uyaran olmadı ama önü fermuarlı yada düşmeli kıyafet tercih edin ameliyat sonrası hastanede giymek için çünkü zorlanabi

Merhaba
Bir de beni uyaran olmadı ama önü fermuarlı yada düşmeli kıyafet tercih edin ameliyat sonrası hastanede giymek için çünkü zorlanabiliyorsunuz.
Aynen sizin anlattiginiz gibi ilerliyor surecim.3.anki hic bitmeyecek gib
Merhaba

Aynen sizin anlattiginiz gibi ilerliyor surecim.3.anki hic bitmeyecek gib
Aynen sizin anlattiginiz gibi ilerliyor süreç.werdiginiz bilgiler için çok teşekkür ederim.Benim suan 3gunum we ben artik tukendim diyebilirim.İnsallah pişmanlığını yaşamadan rahatlikla kullanabilirim.Tamam güzel oluyor ama cekilcek kahır da degilmis wesselam!

Aynen sizin anlattiginiz gibi ilerliyor süreç.werdiginiz bilgiler için çok teşekkür ederim.Benim suan 3gunum we ben artik tukendim diyebilirim.İnsallah pişmanlığını yaşamadan rahatlikla kullanabilirim.Tamam güzel oluyor ama cekilcek kahır da degilmis wesselam!
merhaba ,kime ameliyat oldunuz ve niye pişman oldunuz acaba ben de 1 ay içerisinde düşünüyorum ve korkuyorum da bir taraftan.İz kalmasını da istemiyorum . Hneüz bir doktor da bulamadım.

merhaba ,kime ameliyat oldunuz ve niye pişman oldunuz acaba ben de 1 ay içerisinde düşünüyorum ve korkuyorum da bir taraftan.İz kalmasını da istemiyorum . Hneüz bir doktor da bulamadım.
Merhaba,Ben prof. Fuat Yüksel'e ameliyat oldum.Doktorla ilgili pişmanligim yok kesinlikle.Ama ağrı eşiğim çok yüksek olmasina rağmen acılarla basım dertte.Henuz cok yeni 3 oldu daha umarım bugünleri atlayıp bende iyi ki yaptirmisim diyebilirim.Ama bu süreç bikac ayı alır gibime geliyor.Suan açıkçası izleri düşünme fırsatım olmadi bile.Su agrilarim bi dinse,rutin hayatima bi donebilsem izler er ya da geç duzelir elbet.Gercekten bu ameliyata ihtiyacı olup hayatını olumsuz we psikolojik yonden etkileyenler olmali.Yoksa keyfi olarak sadece güzellik ya da sexylik için çekilecek çile değil çünkü.Korkutmus gibi olmakta istemem.Benimki 350cc kas alti mentor marka meme protezi +dikleştirme operasyonuydu.lolipop kesi oldum.Belki bu 3lunun birlesmesi beni bu kadar zorladi.Ama ben yine de hic kimsenin bu ilk zamanları rahat atlatabilecegini düşünmüyorum.Simdilik ben de durumlar böyle 🤷‍♀️

Dikleştirme ve büyütme sanırım bu denli zor oluyor ama dediğim gibi geçecek biraz sabır benim göğüslerim o bir kaç günlük süreçte inanın umrumda değildi güzel mi çirkin mi zaten eski halinden güzel olacak dedim hep iki buçuk ay oldu benim hala aynaya bakıyorum günde kaç kez sizde benim gibi olacaksınız emin olun çok geçmiş olsun 🙋‍♀️

Dikleştirme ve büyütme sanırım bu denli zor oluyor ama dediğim gibi geçecek biraz sabır benim göğüslerim o bir kaç günlük süreçte inanın umrumda değildi güzel mi çirkin mi zaten eski halinden güzel olacak dedim hep iki buçuk ay oldu benim hala aynaya bakıyorum günde kaç kez sizde benim gibi olacaksınız emin olun çok geçmiş olsun 🙋‍♀️
İnşallah inslaah.Bide benim sol meme ucum. Asagiya doğru bakıyor.gerci suan için konuşmak belki çok erken ama Sizde de böyle bir sorun olmus muydu acaba?

Merhaba
neredeyse 2 bucuk ay olmus artık çığlık attıracak kramplar normal değil bilginiz olsun.. Kontrolleri ihmal etmeyin

X