Meme Estetiği 6. Günüm 🙋‍♀️

Bugün 4.gunum.Doktorum ameliyatin ertesi hunu taburcu olmadan pansuman yaptığında resim çekmişti ablam o zman bi orantısızlik yoktu.Sonrasinda ewe gelince hergun su we sabunla liflememi soyledi bir ay boyunca we hergun görüyorum ama sol meme ucum aşağıya doğru bakiyor.Cok ödem war belki ondandir bilemiyorum ama umarım geçer.bu hafta kontrolum war bakalim soracağım doktora.Sizin iki bucuk aydi sanırım halen duzelmedi mi meme ucu?
Sizin kaç gün oldu ki meme ucunuzu gördünüz bende de aynı problem var

Benim
Bugün 4.gunum.Doktorum ameliyatin ertesi hunu taburcu olmadan pansuman yaptığında resim çekmişti ablam o zman bi orantısızlik yoktu.Sonrasinda ewe gelince hergun su we sabunla liflememi soyledi bir ay boyunca we hergun görüyorum ama sol meme ucum aşağıya doğru bakiyor.Cok ödem war belki ondandir bilemiyorum ama umarım geçer.bu hafta kontrolum war bakalim soracağım doktora.Sizin iki bucuk aydi sanırım halen duzelmedi mi meme ucu?
Benim tamamen görmem yaklaşık 1 ayı bulmuştu ve ilk gördüğümde ağlayacaktım neredeyse iksisnde de var simetri bozukluğu hemen yazdım doktorun Asistanına normal dedi sonuç almak zaman alıyor demişti ama bilmiyorum ben de bu hafta gidicem kontrole sorucm bakalım ne diyecek
Ama sizin çok erken zaten sizde ödem çoktur şu an günden güne inecek o ödem

X