Meme Estetiği Acil

baskadunyada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2022
69
38
Merhaba arkadaşlar ben henüz 23 yaşındayım ama ergenlik dönemimden beri sürekli olarak meme konusu psikolojimi bozmuş durumda sürekli olarak ertelediğim bir süreçti sonunda İzmir'de Görkem Çalışkan a randevu aldım ve gittim çok fazla bilgim olmadığı için bana olumlu geldi daha önce Görkem Çalışkana ameliyat olan var mı genel olarak memnun musunuz? Birde ameliyat sonrası çok fazla komplikasyon yaşayıp çıkarmak zorunda olanlariniz olduysa yazıp yardımcı olabilir misiniz? Çok endişeliyim ama aynı zamanda da hemen karar verip yaptırmak ve yaza kadar iyileşmesini istiyorum. Biliyorum bu konularda çok fazla başlık mevcut ama Görkem Çaliskan ile ilgili pek bilgi bulamadım her doktor hakkında olumsuz yorum varken olumsuz yorumla da karşılaşmadim yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar ben henüz 23 yaşındayım ama ergenlik dönemimden beri sürekli olarak meme konusu psikolojimi bozmuş durumda sürekli olarak ertelediğim bir süreçti sonunda İzmir'de Görkem Çalışkan a randevu aldım ve gittim çok fazla bilgim olmadığı için bana olumlu geldi daha önce Görkem Çalışkana ameliyat olan var mı genel olarak memnun musunuz? Birde ameliyat sonrası çok fazla komplikasyon yaşayıp çıkarmak zorunda olanlariniz olduysa yazıp yardımcı olabilir misiniz? Çok endişeliyim ama aynı zamanda da hemen karar verip yaptırmak ve yaza kadar iyileşmesini istiyorum. Biliyorum bu konularda çok fazla başlık mevcut ama Görkem Çaliskan ile ilgili pek bilgi bulamadım her doktor hakkında olumsuz yorum varken olumsuz yorumla da karşılaşmadim yardımcı olursanız seviniriM

merhaba, ben tam 21 gün önce Görkem Çalışkan'a ameliyat oldum süreçten önce 1 ay boyunca doktor araştırdım ve görüştüm görkem beyi zaten yıllardır internetten takip ediyordum görüştüğümde de bana en çok güven veren doktor kendisi oldu. Ben çok memnunum sonuçtan çok doğal istediğim gibi oldu. Görkem Bey ameliyat ve sonrasında oluşabilecek tüm komplikasyonlara karşı çok temkinli bir doktor bana göre

merhaba, ben tam 21 gün önce Görkem Çalışkan'a ameliyat oldum süreçten önce 1 ay boyunca doktor araştırdım ve görüştüm görkem beyi zaten yıllardır internetten takip ediyordum görüştüğümde de bana en çok güven veren doktor kendisi oldu. Ben çok memnunum sonuçtan çok doğal istediğim gibi oldu. Görkem Bey ameliyat ve sonrasında oluşabilecek tüm komplikasyonlara karşı çok temkinli bir doktor bana göre
Bende ameliyat tarihi aldım fakat ölçü konusuna karar veremedim kesinlikle çok büyük istemiyorum ama sonrasında küçük olduğu için pişman olmaktan çok korkuyorum siz boyutunu Görkem beye mi bıraktınız

Bende ameliyat tarihi aldım fakat ölçü konusuna karar veremedim kesinlikle çok büyük istemiyorum ama sonrasında küçük olduğu için pişman olmaktan çok korkuyorum siz boyutunu Görkem beye mi bıraktınız
bende çok büyük olsun istemedim zaten nerdeyse hiç göğüs dokum yoktu ve 1,63 boyunda 46 kiloyum baya zayıfım yani, o yüzden görkem beyle 250/275 arası konuşmuştuk bana da en uygun boyutun o olacağını söylemişti bende tamamen kendisine bıraktığımı iletmiştim. ameliyatta 275 denemiş önce sığmadığı için 250 takmış ben şimdilik sonuçtan memnunum tamamen kişinin vücut ölçülerine göre değişiyor zaten. Yıllarca nerdeyse olmayan bir memeyle yaşadığım için ilerde sanırım küçük gelmeyecek bana :) umarım şimdiden çok güzel geçer ameliyatın

bende çok büyük olsun istemedim zaten nerdeyse hiç göğüs dokum yoktu ve 1,63 boyunda 46 kiloyum baya zayıfım yani, o yüzden görkem beyle 250/275 arası konuşmuştuk bana da en uygun boyutun o olacağını söylemişti bende tamamen kendisine bıraktığımı iletmiştim. ameliyatta 275 denemiş önce sığmadığı için 250 takmış ben şimdilik sonuçtan memnunum tamamen kişinin vücut ölçülerine göre değişiyor zaten. Yıllarca nerdeyse olmayan bir memeyle yaşadığım için ilerde sanırım küçük gelmeyecek bana :) umarım şimdiden çok güzel geçer ameliyatın
Merhaba ameliyat süreciniz nasıl geçti acaba bende Görkem hocayla görüşmeye gideceğim , açıkçası okuduklarım beni korkuttu

Ben 3 yıl önce izmir’de oldum ameliyat. o zamanlar araştırırken görkem çalışkan hakkında ilaç vs reçete tarihlerini unuttuğu gibi şeyler okumuştum. memnun olmayan birkaç kişi vardı. iyi araştırmanızı öneririm

X