Meme estetigi aysegül sivri

zekiye cakir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
2
0
32
Selam

bir sorum olucak yakin zamanda aysegül sivride meme estetigi olan varmi?
Fiyat sorucaktim bide sonrasinda nasildiniz?
Hemen toparlandinizmi?
Tesekkürler

merhabalar, ben arkadaş tavsiyesi ile mart 2019da Ayşegül hanıma meme büyütme ameliyatı yaptırdım. 295cc kas altı protez koyuldu. şuan 1 buçuk sene oldu ve halimden çok memnunum. bana meme altı kesi yapılmıştı ve herhangi bir problem hiç yaşamadım. çok memnunum kendisinden. ilk görüşmeden itibaren o kadar ilgili ve tatlıydı ki başka bir dr düşünmedim bile :) fiyat o zaman 13 bin tl idi. bu sene başka bir arkadaşım da benim tavsiyemle haziran ayında ameliyat oldu o 14 bin ödemiş. şuan ne kadardır hiç bir fikrim yok

Sahimi😳 waow fiyat nekadar da uçmuş. Bende kendisine ameliyat oldum 4.yıl dolacak. Kas zarı altı yapmıştı,oldukça konforlu geçmişti süreç. Güvenilir ve işinin ehli diyebiliriz bende tavsiye ederim

Keşke ameliyat olmadan önce buraya baksaymışım. Çok pişman oldum meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum ve memelerim aşağı bakıyor şu an. Sürekli ağlıyorum 2 haftadır. Çektiğim acıya mı yanayım harcadığım 26 bin liraya mı bilemedim. Çok içim yanıyor çok.

Keşke ameliyat olmadan önce buraya baksaymışım. Çok pişman oldum meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum ve memelerim aşağı bakıyor şu an. Sürekli ağlıyorum 2 haftadır. Çektiğim acıya mı yanayım harcadığım 26 bin liraya mı bilemedim. Çok içim yanıyor çok.
Kime ameliyat oldunuz?

en büyük pişmanlığımdır kendisi.
yasaklı olan markayı takıp akabinde marka bile geri çekilme uyarısı yaptıgı halde hastalarına asla bilgi vermeyip kaç kişinin hayatını yaktı kendisi kim bilir..

kendisine bu silikonların artık toplatıldıgını firma yetkilisiyle bile görüştüğümüzü söylememize rağmen asla ilgilenmedi oyaladı.
Kaç kişinin hayatıyla oynadı acaba

en büyük pişmanlığımdır kendisi.
yasaklı olan markayı takıp akabinde marka bile geri çekilme uyarısı yaptıgı halde hastalarına asla bilgi vermeyip kaç kişinin hayatını yaktı kendisi kim bilir..

kendisine bu silikonların artık toplatıldıgını firma yetkilisiyle bile görüştüğümüzü söylememize rağmen asla ilgilenmedi oyaladı.
Kaç kişinin hayatıyla oynadı acaba
Geçmiş Olsun marka neydi acaba dikleştirme izlerini merak ediyorum bende resim paylasma şansımız varmı benimde ikinci yılım başka bir Dr a kas üstü tekear dikleştirme olucagim

X