Meme estetiğinden birkaç yıl sonra sarkma

Esmanur7816

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
81
86
29
Merhaba kizlar 3 yıl önce göğüs silikonu taktırdım kas altı meme başından girildi göğsüm emzirmeden sonra sadece deri kalmıştı 400 CC takıldı meme dikleştirmede oldum fakat şuan göğüslerim ilk yaptirmadan önceki gibi aşırı sarktı yumusadi ve sol göğsümde çok hafif agri var ve acayip yayıldılar sanki içinde hiç silikon yokmuş gibi sizce bu doktorun bir hatasımi ona muayaneye gitsemmi acaba yaptığı bir hata varsa üzerinmi örtecek benden tekrardan bı ameliyat parasını ister bilemiyorum ne yapmalıyım göğüs ameliaytindan 2 yıl sonra hamile kaldım fakat emzirme hiç olmadı hiç sütum gelmedi

Merhaba kizlar 3 yıl önce göğüs silikonu taktırdım kas altı meme başından girildi göğsüm emzirmeden sonra sadece deri kalmıştı 400 CC takıldı meme dikleştirmede oldum fakat şuan göğüslerim ilk yaptirmadan önceki gibi aşırı sarktı yumusadi ve sol göğsümde çok hafif agri var ve acayip yayıldılar sanki içinde hiç silikon yokmuş gibi sizce bu doktorun bir hatasımi ona muayaneye gitsemmi acaba yaptığı bir hata varsa üzerinmi örtecek benden tekrardan bı ameliyat parasını ister bilemiyorum ne yapmalıyım göğüs ameliaytindan 2 yıl sonra hamile kaldım fakat emzirme hiç olmadı hiç sütum gelmedi
nasıl yani sılıkon taktırdıktan sonra hamıle kaldınz emzırme olmadı ama memelerınız suan küçücük oyle mı? doktora gıdın tabıkı taktırdıgınız kısıye

Bende silikon istiyorum ama sütünüzün gelmemesine takıldım silikondan dolayimi böyle bir sorun yaşadınız acaba. Bende hamilelik düşünüyorum ama diğer yandanda hamilelik süt verme vs derken en az 3 sene daha hayatımı ertelemek istemiyorum ama silikon taktirirsam süt konusunda sorun yaşamıyım acaba

Bir kaç doktora daha görün
Bir meblağa muhtemelen çıkar kendi doktoruna gitsen bile,sanmıyorum ücretsiz bir düzeltme yapacağını,yinede bir dene şansını bakalım

ben olsam once baska doktora gıderım sonra da amelıyatı oldugum doktorun yanına
ondan sonra da kendım doktorum boyle dedı sızın gorusunuz ne dıye daha baska bır doktora gıderım cunku kendı doktorunuz yıne amelıyat dıyebılır basarısız oldugu da bellı onun soyledıklerınden emın olmak ıcın baska doktor muayenesı ıle teyıt ederım

Dogum yapacak birine neden meme baaindan girdi acaba sut bezleri zarar gormustur ondan sur gelmemis olabilir.bence o doktora gidin evet ama.sonra baska birndr a daha gidin.gecmis olsun.2 yil.cok.erken gogsun bozulmasi ic8n

Silikon takildiginda yada meme kucultme gibi operasyonlarda sut kanallarina bezlerine zarar veriliyor sut gelmez diye biliyorum bende. Hem o doktor hemde baska bir doktora gorunup karar vermek en dogrusu

Merhaba göğüsleriniz büyüyüp küçüldü mü hamilelikte ondan olabilir ve büyüklüğünde değişiklik mi oldu

X