MEME İMPLANTI AMELİYATI SONRASI YAŞANILANLAR

IMPOSIBLE NOTTING

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
222
97
42
Merhabalar sayfaya yeni üye olabildim .1 ay önce Ankara da güzel ameliyatlara imza atmış bir hekime meme büyütme ameliyatı oldum. göğüs dokum azdı. ben yuvarlak protez istedim ancak doktorum fiziğime ve göğüs yapıma damla protezin daha çok uygun olduğunu söyledi.
mentor 390 cc damla protez oldu. İlk 4 gün yardımsız ne oturarak uyuyabildim nede vc ihtiyacıma gidebildim. Kas altı ameliyat ve ağrı eşiğimin düşük olmasından kaynaklı galiba.
1 hafta sonra işe gidebilcek durumdaydım. Şuan ağrı falan yok fakat aşağı doğru eğilince ayakkabı bağcığı bağlarken falan sağ mememin meme ucuna bir şeyin küt küt düştüğünü hissediyorum. Doktoruma sordum korkma çoğu ameliyatlarda oluyor bu durum vs dedi.
ama ben çok tedirginim. Göğüslerim çok doğal oldu ve iriliği de güzel . Damla protezde üst taraf boş oluyor vs yorumlar okudum. İyiki yuvarlak yapmamış doktorum. Çünkü damlada bile memelerimin üstü dolu dolu. Arkadaşlar protez seçimlerinizde yazlık kıyafetleride düşünün derim. Tüm gözleri memelerine çekmekten çoğu kişi rahatsız olur diye düşünüyorum. Yani ben aşırı seksi aşırı dikkat çekici olmayı sevmedğim için fikrimi paylaşmak istedim.
Ameliyat olup ben gibi memesinin içinde birşey oynayan varsa bana özelden yazabilir mi?

güncelleme yapıyorum. Yukarda aşağı eğilirken mememin içinde bir şey haraket ediyor demiştim. medikal sütyeni çıkartmamla birlikte sorun ortadan kalktı.

4. ay güncelleme:Damla protezde üst taraf boş oluyor vs yorumlar okudum. İyiki yuvarlak yapmamış doktorum. Çünkü damlada bile memelerimin üstü dolu dolu. Arkadaşlar protez seçimlerinizde yazlık kıyafetleride düşünün derim. Tüm gözleri memelerine çekmekten çoğu kişi rahatsız olur diye düşünüyorum. Yani ben aşırı seksi aşırı dikkat çekici olmayı sevmediğim için fikrimi paylaşmak istedim.
4. ay sonu şu yorumlarıma gülüyorum. kesinlikle yuvarlak protez 450 cc istiyorum.

GÜNCELLEME: Merhaba arkadaşlar sonunda revizyon ameliyatımı oldum. 455 cc xtra high profil mentor yuvarlak protez.

öncelikle İyikide Ömer hocamla yolum kesişmiş. Ameliyat sonrası hastanede kalmadım bile. ağrım hiç olmadı. her işimi kendi başıam yaptım. cumartesi ameliyat aynı gün taburcu pazartesi iş başı yaptım.

Kesinlikte Ankara da meme büyütme operasyonu düşünenler Ömer hocamla ücretsiz muayeneye gitsin.
1. hafta kontrolümde herşey mükemmel geçti.
Birde dudak dolgusu yaptırdım Ömer hocama. Bir hekim her alanda bu kadar başarılı olabilirmiş. Sizi müşteri gibi görmeyen bir hekim arayanlar Ömer hocamın ailesine gönül rahatlığıyla katılabilirler.
Sorularınız varsa yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun diyeyim.😇 Bende 6 gün önce ameliyat oldum 2. Gün sağ göğsüm den tekrar oldum çünkü dren’e gelmesi gereken kan içerde kaldı onu temizledi doktor slikonunda yenisini taktı. Fakat sol iyileşmeye başladı baya baya yumuşama bile hissediyorum yatma kalkma birşeyler taşıma kolay ama sağ hala çok ağrıyor koluma kramp bile giriyor bide sütyeni takınca baskıdan daha fena oluyorum. Sağ dar demişti hatta cc olarak ona büyük koyacağım dedi tabiki koyamamış eşitsizlikte mevcut inanılmaz canım sıkkın hem ağrı hem asimetri düzelir mi nasıl olur ümitsizleştim artık aynı durumu yaşayan var mı acaba :/

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun diyeyim.😇 Bende 6 gün önce ameliyat oldum 2. Gün sağ göğsüm den tekrar oldum çünkü dren’e gelmesi gereken kan içerde kaldı onu temizledi doktor slikonunda yenisini taktı. Fakat sol iyileşmeye başladı baya baya yumuşama bile hissediyorum yatma kalkma birşeyler taşıma kolay ama sağ hala çok ağrıyor koluma kramp bile giriyor bide sütyeni takınca baskıdan daha fena oluyorum. Sağ dar demişti hatta cc olarak ona büyük koyacağım dedi tabiki koyamamış eşitsizlikte mevcut inanılmaz canım sıkkın hem ağrı hem asimetri düzelir mi nasıl olur ümitsizleştim artık aynı durumu yaşayan var mı acaba :/
Çok geçmiş olsun . Bende de 390 cc mentor damla protez var. bana da küçük geliyor. Dün bir arkadaşımdan 1 yılı doldurunca revizyon ameliyat hakkım olduğunu öğrendim. Maalesef bekleyeceğim yada bunlarla mutlu olmaya çalışcam. Size tavsiyem kafanıza çok fazla takmamaya çalışın. Doktorunuzu merak ettim . özelden yazarmısınız. Kas gevşetici ilaç alabilirsiniz doktorunuza sormanız şart tabi. Tekrar çok geçmiş olsun. Özelden fotoğraf paylaşabilir misiniz.

Bende 300 cc yuvarlak silikon oldum ama bana yeterince büyük gelmiyor korsenin içinde oldukları için mi bilmiyorum tam boyutunu anlayamadım 3 günün bugün umarım korseden çıktıktan sonra büyüklüğü iyi olur
Geçmiş olsun . Ödemler inince ve 3 ay sonunda yumuşama biraz daha olunca gerçek boyutu görebilirsiniz. Ben mastır yaptım resmen ameliyat sonrası bu konularda. Doktorunuz iyi bir hekimse muhtemelen çok yapay durmaması için ve vücudunuza en uygun protezi koymuştur. Çok endişe yapmayın ve şimdiden bıralet ve balensiz sütyen arayışına girin derim. Sonuç ne olursa olsun ömür boyu süngerli sütyenleri yaz kış ayrı dertlerle takmaktan iyi olduğunu düşünün. Sevgilerimle.

Bende 300 cc yuvarlak silikon oldum ama bana yeterince büyük gelmiyor korsenin içinde oldukları için mi bilmiyorum tam boyutunu anlayamadım 3 günün bugün umarım korseden çıktıktan sonra büyüklüğü iyi olur
Retro retro diye diye ameliyatımı erteledim benim de 7 Ekimde idi, şimdi 26 Ekime aldım yine dolunay var ameliyat olma diyorlar , böyle olursa bu mutluluğu yaşayamayacak mıyım :KK43: yani içime de kurt düştü :KK43: siz ne güzel güzelce olmuşsunuz bence mutluluğunu yaşayın :)

Geçmiş olsun . Ödemler inince ve 3 ay sonunda yumuşama biraz daha olunca gerçek boyutu görebilirsiniz. Ben mastır yaptım resmen ameliyat sonrası bu konularda. Doktorunuz iyi bir hekimse muhtemelen çok yapay durmaması için ve vücudunuza en uygun protezi koymuştur. Çok endişe yapmayın ve şimdiden bıralet ve balensiz sütyen arayışına girin derim. Sonuç ne olursa olsun ömür boyu süngerli sütyenleri yaz kış ayrı dertlerle takmaktan iyi olduğunu düşünün. Sevgilerimle.

Merhaba, asimetri sorununuz ne durumda? Benim de 6. Haftam ama sol meme 1-2 cm kadar aşağıda duruyor, sağ memenin üst kısmı daha dolgun. Sol yukarı çıkmaz bu saatten sonra sanırım 😔 sağ inse de bari eşit olsalar, sizce eşitlenirler mi

Benn5.gundeyim göguslerimin üst kısmında hala ağrı var korseyi henüz çıkarmadım. Yarın Duş alıcam.yann yatamıyorum. Dr yatabilirsin dedigi halde ikiisde havada bomba gibi duruyor 🤦🏻‍♀️ama bende dren takılmadı antibiyotik ve ağrı kesici kullanıyorum. Bilmiyorum 5 gunden sonra herhangi bi koplikasyon yasarmıyım,umarım olmaz.sizde inşallah bir an once sağlığınıza kavuşursunuz.

Benn5.gundeyim göguslerimin üst kısmında hala ağrı var korseyi henüz çıkarmadım. Yarın Duş alıcam.yann yatamıyorum. Dr yatabilirsin dedigi halde ikiisde havada bomba gibi duruyor 🤦🏻‍♀️ama bende dren takılmadı antibiyotik ve ağrı kesici kullanıyorum. Bilmiyorum 5 gunden sonra herhangi bi koplikasyon yasarmıyım,umarım olmaz.sizde inşallah bir an once sağlığınıza kavuşursunuz.
Ben ancak 5-6 hafta sonra yan yatabildim, mümkün değil dönemiyordum. Zamanla geçecek. Aklınıza komplikasyon vs getirmeyin iyi düşünelim, çok geçmiş olsun

Ben ancak 5-6 hafta sonra yan yatabildim, mümkün değil dönemiyordum. Zamanla geçecek. Aklınıza komplikasyon vs getirmeyin iyi düşünelim, çok geçmiş olsun
Birde bugün tekrar baktım memelerime hala protezler havada duruyor ve kotuk altlarıma dogru.aşağı inmesi ne kadar zaman alır acaba .bu görüntü cok tuhafıma gitti .Carsamba kontrole gidicem.6 gün oldu

Bende yaklaşık 8 gün önce ameliyat oldum bana 350 cc silikon takıldı geçen gün açtığımda kocaman memeler ile karşılaştım ağlayacaktım. Kontrole gittiğimde dr inecek ve biraz küçülecek dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum 😩 1, 2 ay sonra gerçekten küçülme oluyormu?

Çok geçmiş olsun ve hayırı olsun diyeyim ☺️☺️ Asimetri sorunu şuan için aynı belli belirsiz okadar dert etmiyorum ben sende dert etme çok yenisin daha ben 3. Haftada yan yatmaya başladım yinede baskı oluyor şuan 1 ay 10 gün falan oldu şekli baya oturdu benim hafif gerginlikler olabiliyor yataktan kalkarken onlarda normal diye biliyorum 😇 sende sabret 1. ayın sonunda daha iyi olacaksın inşallah şuan ödemli hali onuda göz önünde bulundurmalısın

Bende yaklaşık 8 gün önce ameliyat oldum bana 350 cc silikon takıldı geçen gün açtığımda kocaman memeler ile karşılaştım ağlayacaktım. Kontrole gittiğimde dr inecek ve biraz küçülecek dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum 😩 1, 2 ay sonra gerçekten küçülme oluyormu?
çok geçmiş olsun. valla para verip kücük memeler daha sıkıntı. ödemler inince küçülüyo. 390 cc mentor damla. 2 ay bitecek benim ama hala özgüvenim gelmedi. sevmedim bu memeleri.

Birde bugün tekrar baktım memelerime hala protezler havada duruyor ve kotuk altlarıma dogru.aşağı inmesi ne kadar zaman alır acaba .bu görüntü cok tuhafıma gitti .Carsamba kontrole gidicem.6 gün oldu
rica etsem fotoğraf paylaşabilir misiniz özelden kendi memelerimle karşılaştırcam.

Çok geçmiş olsun ve hayırı olsun diyeyim ☺️☺️ Asimetri sorunu şuan için aynı belli belirsiz okadar dert etmiyorum ben sende dert etme çok yenisin daha ben 3. Haftada yan yatmaya başladım yinede baskı oluyor şuan 1 ay 10 gün falan oldu şekli baya oturdu benim hafif gerginlikler olabiliyor yataktan kalkarken onlarda normal diye biliyorum 😇 sende sabret 1. ayın sonunda daha iyi olacaksın inşallah şuan ödemli hali onuda göz önünde bulundurmalısın
Çok teşekkür ederim burasıda olmasa konusacak kimse yok çünkü bilgi ve tecrübe lazım☺☺💜.kendimi daha iyi hissediyorum sağlıkla kalalım

Merhaba, bende 10 Kasım'da oldum ameliyat. Ikisine de 340 cc yuvarlak takıldı. İlk gördüğümde beğendim bende. Iki meme simetrik değildi normalde ama ikisine de 340 takılmış şaşırdım aynı duruyorlardı. Doktoruma sorduğumda o da fark görünmüyordu onun için aynı taktık dedi. Ikinci gün benimde sağ meme de hemetom oldu ve lokal anestezi ile silikonu çıkartıp kanı boşalttı. Ameliyatta 3 göz kontrol ettik kanama olmadı hiç dedi ve bu kadar kanamam olmasına çok şaşırdı. Damar yolu açıldığında bile kanım zor duruyor zaten bazen. Bugün 3. Gün ve daha iyi hissediyorum. Kan bosaltilinca zaten inanılmaz rahatladım. Sağ kol benimde aciyor. Bence kan toplandığı ve ikinci operasyon olduğu için. Şu an sol büyük duruyor benim. Sağ memedeki ödem boşaldı ama sağ hala ödemli sonuçta. Yarın koltrolum var soracağım asimetlikligi.

X