Meme küçültme ameliyatı bursa şehir hastanesi

Alanisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
1
0
39
Merhaba aranıza yeni katıldım.
Bursa şehir hastanesinde meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum. Doktor Fatma Bilge Köse ye sıra bulabildim. Bu doktora estetik ameliyatı olan varmı. Veya bana bursada tavsiye edebileceğiniz doktor varmı.
Ayrıca küçültme estetiği hakkında başarısız olma ihtimali olurmu.

Ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama ben Aydan Ay doktora oldum çok çok çok memnun kaldım hiç bir sorun yaşamadım. Ameliyat sonrası çok rahat geziyordum sonrası derken ertesi gün hayatıma geri döndüm mükemmel bir doktor şiddet ile tavsiye ederim

Merhaba aranıza yeni katıldım.
Bursa şehir hastanesinde meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum. Doktor Fatma Bilge Köse ye sıra bulabildim. Bu doktora estetik ameliyatı olan varmı. Veya bana bursada tavsiye edebileceğiniz doktor varmı.
Ayrıca küçültme estetiği hakkında başarısız olma ihtimali olurmu.
Bu günlerde Bursadaki tüm hastaneler pandemi hastanesi olduğu için estetik ameliyatlar yapılmıyor.. Bundan haberiniz var mı? Hürrem Şebnem Gürleri çok iyi memede diyorlar ama ben bir süre önce gittiğimde artık estetik hiçbir müdahale yapamıyoruz dedi. Bursada o kadar çok iyi plastik cerrah var ki.. Yeğenimin arkadaşları Ömer Buhşeyme ameliyat oldu çok memnunlar.

Ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama ben Aydan Ay doktora oldum çok çok çok memnun kaldım hiç bir sorun yaşamadım. Ameliyat sonrası çok rahat geziyordum sonrası derken ertesi gün hayatıma geri döndüm mükemmel bir doktor şiddet ile tavsiye ederim
Siz ameliyatı ne zaman oldunuz acaba? fiyatlar nasıl?

Merhaba, bende Bursa’da meme küçültme ameliyatı için doktor araştırıyorum. Başka tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

Merhaba, bende Bursa’da meme küçültme ameliyatı için doktor araştırıyorum. Başka tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?
Merhabalar, araştırdıktan sonra ben aydan ay’da ameliyat oldum. Sonuçtan memnunum 7-8 ay geçmesine rağmen herhangi bir sorun yaşamadım, kendisi meme küçültme konusunda bilgili bir doktor

X