meme küçültme ameliyatı yaptıranlar

Merhaba Kızlar bende eskıden berı uyeyım ama eskı profilimin bilgilerini unuttum yazmak ıcın tekrar yen hesap actım. Ben 2015 Şubat ayının 24 unde bulundugum sehırde devlet hastanesınde gogus kucultme amelıyatı oldum. Benımde sırt agrılarımve kıstlesmıs sert dokularım vardı. Uzuun kontroller sonrası ameliyatımı ssk odemesı ıle oldum max 400 tl harcadım malzemelerime. İlk ameliyatımı oldugumda agrım cok azdı hafif bı sızı vardı. Ilk zamanlar cok kan kaybettıgım ıcın cok basım donuyordu. Sonrakı aylarda hıc agır kaldıramadım 1 kilo dahi. Kaldırmamaya da dıkkat ettım. Kol çantası kullanmadım sırt cantası en kullanıslı tercıh bence. aradan aylar gectı ebn kollarımı kaldırmaya korktugumu fark ettım. Ve yüzmeye basladım 2 ay akdar yuzmeye gittim. Kolarımı cok daha rahat acmaya basladım artık 3 - 4 kıloyu rahatca kaldırabılıyordum. Ama Bu Surede zaten kıloluyken 10 kılo daha aldım 84 kılo ıken 96 kıloya cıktım. Tmamen kendı pis bogazlılıgımdan. Yemeğimi duzenledım. 2 Kiloluk dambıllarla 2 set 65 ıla 25 tekrar arası hocaların gosterdıgı hareketlerı yapıyorum şimdi 7. kilomu verdım ve ameliyatımın uzerınden 1 sene 2 ay gectı. Gossumun seklı cok ıyı sırt agrılarım sıfır durumda. Dambıllarla calısırken oncelerı amleıyat yerlerımde hafif sızlamalar oluyordu ama artık vucudum adapte oldu ve onlara da alıstı. Şİmdilik kü.ük ağırlıklarla çok tekrar yapmaya calsııyorum. 4 kilo kaldırmayı denedım ama basarısız oldum. zorlamamam gerektıgını dusundum. Omuzlarımın durusu ve kollarımın sarkıklıgı ıyıce gıttı. Bıngıl bıngıl sallama yok artık :) Ameliyatımdan kalan iz cok az. Sorusu olan varsa yazabılır öpüldünüz sevdiceklerim.... <3

Son düzenleyen: Moderatör:
MERHABA
bende ayın 21 inde ameliyat olacağım.öncelikle şunu diyeyim eğer memeleriniz çok büyük ve ağırsa benimki 110 beden.ücretsiz ameliyat ediyorlar.ben istanbul mehmet akif ersoy hastanesinde ameliyat olacağım.heyet raporu dedikleri sadsece plastik cerrah sizi genel cerrahiye yönlendiriyor mamografi ve meme ultrasonu için ( en rahag samatyada hemen yaptırddım bunları ) onun sonucunda size gün veriyor.bu hafta gidip ekg kan tahlili falan yaptıracağım en sonda bir gün önce yatış veriyor o günde anestesi ve ıvır zıvr tahliller var o kadar.sormak isteyen olrsa burdayım:KK70:

meme büyüklüğüne göre iz değişiyor normalde meme altından itibaren ters T şeklinde iz kalıyor meme ucundada kesi olduğundan iz kalıyor ama çok büyük memelerde meme yanlarındanda kesiyorlarmış
Ameliyatiniz nasil gecti olmus olmaniz lazim :) insallah bi skinti cikmamistir

Merhaba Kızlar bende eskıden berı uyeyım ama eskı profilimin bilgilerini unuttum yazmak ıcın tekrar yen hesap actım. Ben 2015 Şubat ayının 24 unde bulundugum sehırde devlet hastanesınde gogus kucultme amelıyatı oldum. Benımde sırt agrılarımve kıstlesmıs sert dokularım vardı. Uzuun kontroller sonrası ameliyatımı ssk odemesı ıle oldum max 400 tl harcadım malzemelerime. İlk ameliyatımı oldugumda agrım cok azdı hafif bı sızı vardı. Ilk zamanlar cok kan kaybettıgım ıcın cok basım donuyordu. Sonrakı aylarda hıc agır kaldıramadım 1 kilo dahi. Kaldırmamaya da dıkkat ettım. Kol çantası kullanmadım sırt cantası en kullanıslı tercıh bence. aradan aylar gectı ebn kollarımı kaldırmaya korktugumu fark ettım. Ve yüzmeye basladım 2 ay akdar yuzmeye gittim. Kolarımı cok daha rahat acmaya basladım artık 3 - 4 kıloyu rahatca kaldırabılıyordum. Ama Bu Surede zaten kıloluyken 10 kılo daha aldım 84 kılo ıken 96 kıloya cıktım. Tmamen kendı pis bogazlılıgımdan. Sonra artık yeter dedım ve 1,5 ay once www.gencvefit.com dan ücretsiz fitnes a basladım. Yemeğimi duzenledım. 2 Kiloluk dambıllarla 2 set 65 ıla 25 tekrar arası hocaların gosterdıgı hareketlerı yapıyorum şimdi 7. kilomu verdım ve ameliyatımın uzerınden 1 sene 2 ay gectı. Gossumun seklı cok ıyı sırt agrılarım sıfır durumda. Dambıllarla calısırken oncelerı amleıyat yerlerımde hafif sızlamalar oluyordu ama artık vucudum adapte oldu ve onlara da alıstı. Şİmdilik kü.ük ağırlıklarla çok tekrar yapmaya calsııyorum. 4 kilo kaldırmayı denedım ama basarısız oldum. zorlamamam gerektıgını dusundum. Omuzlarımın durusu ve kollarımın sarkıklıgı ıyıce gıttı. Bıngıl bıngıl sallama yok artık :) Ameliyatımdan kalan iz cok az. Sorusu olan varsa yazabılır öpüldünüz sevdiceklerim.... <3
Canım sizin ameliyatınızın üstünden bir yıl geçmiş. İlk olduğunuz günden bu güne memelerde bir deformasyon yaşadınızmı?
Gitgide içinden biraz daha erime veye sarkma oldumu? Yoksa ilk günkü gibimi?
Eger cevaplarsaniz çok memnun olurum.
Birde ölçünüz ne iken ne oldunuz ?

merhaba.ben ameliyatımı oldum çok şükür ve inanın bandajlarım açılana kadar öyle kötü rüyalar gördümki ama açıldığından beri açıp açıp bakmaktan kendimi alamıyorum.hala ucunda yaralar var çünkü benim meme ucunuda kücülttüler.memelerim çok güzel oldu 90 beden diyor ama çok daha ufak gbi geliyor bana.meme ucumdaki dikişler asla belli olmuyor alta doğru inen dikişte öyle belli değil.memelerim çok büyük olduğu için koltukaltımın biraz daha ötesine kadar kesti doktor.kolay değil toplamda 4,5 kilo yağ alındı :) o kesikler harici meme altı üstünde hiç rahatsız eden bişey yok.yaralarım iyileşsin izler için krem alacağım.ben devlet hastanesinde ücretsiz oldum.sadece 130 lira bi sütyen parası verdim o kadar.sorusu olan buyursun gelsin:)

merhaba.ben ameliyatımı oldum çok şükür ve inanın bandajlarım açılana kadar öyle kötü rüyalar gördümki ama açıldığından beri açıp açıp bakmaktan kendimi alamıyorum.hala ucunda yaralar var çünkü benim meme ucunuda kücülttüler.memelerim çok güzel oldu 90 beden diyor ama çok daha ufak gbi geliyor bana.meme ucumdaki dikişler asla belli olmuyor alta doğru inen dikişte öyle belli değil.memelerim çok büyük olduğu için koltukaltımın biraz daha ötesine kadar kesti doktor.kolay değil toplamda 4,5 kilo yağ alındı :) o kesikler harici meme altı üstünde hiç rahatsız eden bişey yok.yaralarım iyileşsin izler için krem alacağım.ben devlet hastanesinde ücretsiz oldum.sadece 130 lira bi sütyen parası verdim o kadar.sorusu olan buyursun gelsin:)

Canim mesaj attım cevaplarsan çok sevinirim

Merhaba Kızlar bende eskıden berı uyeyım ama eskı profilimin bilgilerini unuttum yazmak ıcın tekrar yen hesap actım. Ben 2015 Şubat ayının 24 unde bulundugum sehırde devlet hastanesınde gogus kucultme amelıyatı oldum. Benımde sırt agrılarımve kıstlesmıs sert dokularım vardı. Uzuun kontroller sonrası ameliyatımı ssk odemesı ıle oldum max 400 tl harcadım malzemelerime. İlk ameliyatımı oldugumda agrım cok azdı hafif bı sızı vardı. Ilk zamanlar cok kan kaybettıgım ıcın cok basım donuyordu. Sonrakı aylarda hıc agır kaldıramadım 1 kilo dahi. Kaldırmamaya da dıkkat ettım. Kol çantası kullanmadım sırt cantası en kullanıslı tercıh bence. aradan aylar gectı ebn kollarımı kaldırmaya korktugumu fark ettım. Ve yüzmeye basladım 2 ay akdar yuzmeye gittim. Kolarımı cok daha rahat acmaya basladım artık 3 - 4 kıloyu rahatca kaldırabılıyordum. Ama Bu Surede zaten kıloluyken 10 kılo daha aldım 84 kılo ıken 96 kıloya cıktım. Tmamen kendı pis bogazlılıgımdan. Sonra artık yeter dedım ve 1,5 ay once www.gencvefit.com dan ücretsiz fitnes a basladım. Yemeğimi duzenledım. 2 Kiloluk dambıllarla 2 set 65 ıla 25 tekrar arası hocaların gosterdıgı hareketlerı yapıyorum şimdi 7. kilomu verdım ve ameliyatımın uzerınden 1 sene 2 ay gectı. Gossumun seklı cok ıyı sırt agrılarım sıfır durumda. Dambıllarla calısırken oncelerı amleıyat yerlerımde hafif sızlamalar oluyordu ama artık vucudum adapte oldu ve onlara da alıstı. Şİmdilik kü.ük ağırlıklarla çok tekrar yapmaya calsııyorum. 4 kilo kaldırmayı denedım ama basarısız oldum. zorlamamam gerektıgını dusundum. Omuzlarımın durusu ve kollarımın sarkıklıgı ıyıce gıttı. Bıngıl bıngıl sallama yok artık :) Ameliyatımdan kalan iz cok az. Sorusu olan varsa yazabılır öpüldünüz sevdiceklerim.... <3
Siondelia bekarmisin ? Diktorun emzirme hakkinda birsey soyledimi? Sorun olmaz falan dedimi? Benim iki yasinda bir kizim var ve biran once ameliyat olmak istiyorum ama tek korkum tekrar emzirememek...

Siondelia bekarmisin ? Diktorun emzirme hakkinda birsey soyledimi? Sorun olmaz falan dedimi? Benim iki yasinda bir kizim var ve biran once ameliyat olmak istiyorum
Süt kanalları bi ameliyatta görmek mümkün degilmiş . O yuzden süt kanallarına dokunmuyoruz diyen doktorlara itimat etmeyin

Merhaba , meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı bir arada mı yapıldı ? Kaç bedenden kaça düştünüz ? Kilo verince ameliyat sonrasında göğüs yeniden sarktı mı ? Ne kadar sürede iyileşti? Çok sordum ama ben de heyete girdim raporum çıktı bu hafta gidip gün alacağım . Evde bakıma muhtaç annem var . Yatılı kadın tutsam 1 haftada ikimize baksa sonrasında iyileşir mi ? Cevaplarsanız çok memnun olurum. Sevgiler

Siondelia bekarmisin ? Diktorun emzirme hakkinda birsey soyledimi? Sorun olmaz falan dedimi? Benim iki yasinda bir kizim var ve biran once ameliyat olmak istiyorum ama tek korkum tekrar emzirememek...
canim benim de merak ettiğim şey bu kime sorduysam forumda hic biri cevap vermedi. Emzirme işlemin bittikten sonra ikinci çocuktan önce bende olmak istyrm ama senin gibi endişeleri var acaba ikinciyi emzirme de sorun yasar miyim diye? Goguslerimden utaniorum çok büyük ve sarkiktilar gebelikte ise iki katina cikti çok cirkinler

Oh be sonunda binlerce sayfa olmadan bir meme küçültme konusu buldum. Şimdi benim göğüslerin 85d ve 90 kiloyum. Göğüslerin kendimi bildim bileli sarkık ve şimdi iyice sarktı. Bu durumda olup küçültme ve dikleştirme yaptıranlar vat mı? Konsültasyon için bile hiçbir doktora gitmedim o yüzden ücret vs hiçbir bilgin yok. Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oh be sonunda binlerce sayfa olmadan bir meme küçültme konusu buldum. Şimdi benim göğüslerin 85d ve 90 kiloyum. Göğüslerin kendimi bildim bileli sarkık ve şimdi iyice sarktı. Bu durumda olup küçültme ve dikleştirme yaptıranlar vat mı? Konsültasyon için bile hiçbir doktora gitmedim o yüzden ücret vs hiçbir bilgin yok. Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kızlar merhaba,ben devlette göğüs küçültmek istiyorum 85 d ölçüsünde sütyen kullanıyorum ücretsiz ameliyat olmak için aranan şartlar nedir?lütfen cevaplayın

Hepinize gecmis olsun oncelikle .
Ben ameliyat olali neredeyse 1,5 yil oldu. Cok aci cektim . Lolipop dedikleri teknikle ameliyat oldum . Size soyleyecegim kilo alirsaniz gogusler geri geliyor :KK43: ben 60 kilo bir kadindim 75 ciktim . 1,5 senede eski sutyenlerimin icine girebiliyorum
O yuzden 2 onemli konu var
1 doktorunuzu iyi arastirin
2.kilo almayun

Merhaba , meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı bir arada mı yapıldı ? Kaç bedenden kaça düştünüz ? Kilo verince ameliyat sonrasında göğüs yeniden sarktı mı ? Ne kadar sürede iyileşti? Çok sordum ama ben de heyete girdim raporum çıktı bu hafta gidip gün alacağım . Evde bakıma muhtaç annem var . Yatılı kadın tutsam 1 haftada ikimize baksa sonrasında iyileşir mi ? Cevaplarsanız çok memnun olurum. Sevgiler
İyileşeme aylarca suruyor. Dikişlerin kapanması iyileştim demek değil malesef

X