Bebek Beslenmesi Memeden kesme gece beslenmesi kızlar fikir istiyorum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

incibabacan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2014
2
0
31
Kızlar iyi akşamlar mutlaka bir bileniniz tecrübeli olanınız vardır. Kızım 17 aylık çok meme düşkünü hic birşey yemiyor yani memeden dolayı mı diş döneminde onunda mı etkisi var bilmiyorum kan degerleride iyi fakat konu yemeye gelince saclarım diken diken oluyor. Yiyor ama az ve her beş dakikada bir meme vermeyince de deliriyor mesala vermiyorum bakalım ne yapıcak diyorum kendi kendime agzını kasıyor elleri agzında yani dişlerinden kaşınıyorda meme rahatlatıyormu onuda bilmiyorum. Ama her beş dakikada bir meme yemek yiyorum meme lavaboya gidiyorum meme. Bir yanım kes diyor bir yanım kesme bir ara yeltendim korktum gece aglarsq ne yapıcam kızlar bu arada gece mesala suda deniyorum icmiyor ama ne devam sütü ne normal inek sütü denemedim direk memeeeee diye ağlıyor yani bıraktırsam gece ne vericem onda da muallaktayım ne olur bana fikir verin

Ya al bendende o kadar oğlum 22 aylık aklı fikri meme uykuda hep ağzımda olsun istiyor gündüz sürekli yanında otur meme aç diye ağlıyor ne yapacağım nasıl yapacağım şaşırdım kaldım biberon almıyor adam akıllı yemek yemiyor kötü olmuş diyorum cici diyor.agriyor diyorum öpüyor herşeye aklı kesiyor tiksindirmek te istemiyorum ama başka türlü olmayacak galiba sürekli evde beraberiz bu pandemi nedeniyle o da sürekli bana yapışıyor varmı bir firi olan

X