Memelerim gerçekten sarkık, estetik dışında bir yolla dikleştirebilir miyim?

Ketcaplikedi35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2020
6
3
22
Ya arkadaşlar daha 19 yasindayim. Kendimi bildim bileli memelerim böyle. Genetik değil cunku genimdeki herkesin memesi gercekten cok guzel. Bi 7 8 kilo vermisimdir 4 yil once ama sporla verdim onu da. Bunun sebebini gercektrn anlayamadim 80 beden takiyorum hem kucuk hem gencim ve bu sarkik neden çozemedim bi turlu. Spora basladim eskiden yarim yarim yapiyodum simdi ciddi anlamda kürlerle ve masajlarla birlikte yapiyorum ama sanirim umutsuz vaka benimkisi. Ameliyattan baska care yok gibi. Yaptırıp memnun olan var mi varsa fiyatlar ne kadar ortalama bilgi verebilir misiniz lutfen
1278249_oe7f8.jpg
:KK43:

Ya arkadaşlar daha 19 yasindayim. Kendimi bildim bileli memelerim böyle. Genetik değil cunku genimdeki herkesin memesi gercekten cok guzel. Bi 7 8 kilo vermisimdir 4 yil once ama sporla verdim onu da. Bunun sebebini gercektrn anlayamadim 80 beden takiyorum hem kucuk hem gencim ve bu sarkik neden çozemedim bi turlu. Spora basladim eskiden yarim yarim yapiyodum simdi ciddi anlamda kürlerle ve masajlarla birlikte yapiyorum ama sanirim umutsuz vaka benimkisi. Ameliyattan baska care yok gibi. Yaptırıp memnun olan var mi varsa fiyatlar ne kadar ortalama bilgi verebilir misiniz lutfen Eki Görüntüle 2612159 :KK43:
Benim çevreemde yaptırıp memnun kalan yok .. kuzenim yaptırdı sonradan çıkarttı bilmiyorum neden .. ben de yaptırmayı düşünüyorum çoğu kez sonra vazgeçiveriyorum...
İyi bir yerde yaptırmak lazım . Fiyat araştırıp bunu uygun yerde yaptirayi. Ucuz olsun derseniz pismanlik olabilir sonradan

Benim çevreemde yaptırıp memnun kalan yok .. kuzenim yaptırdı sonradan çıkarttı bilmiyorum neden .. ben de yaptırmayı düşünüyorum çoğu kez sonra vazgeçiveriyorum...
İyi bir yerde yaptırmak lazım . Fiyat araştırıp bunu uygun yerde yaptirayi. Ucuz olsun derseniz pismanlik olabilir sonradan
Evet haklısınız kesinlikle. Paraya kıyıp en iyi sekilde araştırıp yaptırmak gerekiyor sonradan pişman olmamak icin.

Ben hem dikleştirme hem protez ameliyatı oldum 16 Mart'ta iyileşme sürecindeyim benimde sarkıktı şuan dikişlerini saymazsak gayet dik ve diri duruyorlar en kısa zamanda yaralarım iyileşirse daha iyi olacağım kesin 🙏🏻

Ben hem dikleştirme hem protez ameliyatı oldum 16 Mart'ta iyileşme sürecindeyim benimde sarkıktı şuan dikişlerini saymazsak gayet dik ve diri duruyorlar en kısa zamanda yaralarım iyileşirse daha iyi olacağım kesin 🙏🏻
Peki ne kadara yaptırdınız, bedeniniz neydi . Bir de ameliyat sonrasi surec zor mu geciyor ameliyattan korkmuyorum hic ama uzun surede iyilsmek dusunduruyo beni acikcasi

X