Memnun kaldığınız tesettur alışveriş siteleri ?

Birteselliver

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2020
47
20
31
Alışverişten ürünlerinden memnun kaldiginiz tesettür alışveriş sitelerini benimle paylaşabilir misiniz ? Instagram butikleri de olabilir...Şimdiden teşekkür ederim 😍

Yok canım doğru sadece sayfaya düşmesi için daha fazla cevap lazım bu arada bende bugün kargomu bekliyordum ama gelmedi yarın gelicek sanırım sefa merveden sipariş verdim tesettür konusunda iki sayfa danda sipariş veriyorum ben memnunum

Yok canım doğru sadece sayfaya düşmesi için daha fazla cevap lazım bu arada bende bugün kargomu bekliyordum ama gelmedi yarın gelicek sanırım sefa merveden sipariş verdim tesettür konusunda iki sayfa danda sipariş veriyorum ben memnunum
Bende bugün moda merve ve allday dan ilk defa sipariş verdim memnun kalırsam buradan paylaşırım inşallah 😘

Modanisa dan aldım genelde Sefamerve de sorun yaşamadım
Instagram butik olarak bir iki kez aldım memnun kaldım
Merveakyuz galiba ordan bir takım almıştım.
Sorun olmadı

Sefamerveden ne aldiysam ya rengi yanlis geldi ya bedeni ya kumasi. Allday hem uygun hem sade uretiyor cogu seyini begeniyorum. Modanisada cok cesit var genelde ordan aliyorum ben.

Trendyolda da tesettür bölümü var. En son ordan alışveriş yapmıştım ürün gayet güzel geldi, paketi de özenliydi. Oraya da bir bakabilirsiniz :)

MODANİSA sefamerve e tesettür ciddi anlamda rahat ettiğim yerler. Allday de iyi güvenilirlik anlamında, ancak alırken kumaş tercihini iyi yapmak gerekiyor. Kesim olarak çok güzel. İadesi değişimi de kolay.

X