Tüp Bebek Merkezleri memorial hakkında bildiklerniz lütfen yardım

nzmyhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.586
2
hanımlar bu başlık çok gerilerde oldugu için yeni bi başlık açtım...............
lütfen oraya giden arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacımız var.........lütfen nasıl bir yer oldugunu anlatıverin
..ben erkek doktor istemiyorummmmmmm.orda semra hoca varmiş.bütün muayenelerimi o yapar degil mi????????

bende orayı düşünüyorum bide alamn bahçeci grubunu.karar veremiyorum benim 3.denemem.pgt hakkında bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.benem ikiside boş gebelik oldu.özelden mesaj atabilirsiniz

bence gayet iyi ilgi süper ben güvenç beye gidiyorum sanki dr.değil yıllardır arkadaşım insana moral verip çok rahatlatıyorlar sanki herkes arkadaşınız psikolojik açıdan süper herşeyle yakından ilgileniyorlar kesinlikle tavsiye ederim

ablam için güvenilir bir yer arıyoruz çok acil karar vermemiz lazım teksen çamlıbele giden varmı acaba. alman hastanei yada amerikan hastanesi arasında kararsız kaldık lütfen daha önce gidenler varsa ve paylaşırlarsa çok sevinirim

bence gayet iyi ilgi süper ben güvenç beye gidiyorum sanki dr.değil yıllardır arkadaşım insana moral verip çok rahatlatıyorlar sanki herkes arkadaşınız psikolojik açıdan süper herşeyle yakından ilgileniyorlar kesinlikle tavsiye ederim

canım peki bayan doktor şeçemiyor muyuz..........

canım peki bayan doktor şeçemiyor muyuz..........

tüp bebekte bayan doktorun pek önemi ve garantisi yok çünkü bu bir ekip işi özellikle büyük hastanelerde. ben almana gittim şanslıydım doktorumun acil işi veya ameliyatı çıkmamıştı kontrolleri hep o yaptı fakat yumurta toplamaya başka transfere başka doktor girdi. yani dr bayan da olsa en başından sonuna kadar herşeyi o yapacak gibi bir garantiyi hiçbiri veremiyor. el-muallim yeni açılan bir hastane söylüyordu tüm doktorlar bayanmış. ona sor istersen

tüp bebekte bayan doktorun pek önemi ve garantisi yok çünkü bu bir ekip işi özellikle büyük hastanelerde. ben almana gittim şanslıydım doktorumun acil işi veya ameliyatı çıkmamıştı kontrolleri hep o yaptı fakat yumurta toplamaya başka transfere başka doktor girdi. yani dr bayan da olsa en başından sonuna kadar herşeyi o yapacak gibi bir garantiyi hiçbiri veremiyor. el-muallim yeni açılan bir hastane söylüyordu tüm doktorlar bayanmış. ona sor istersen

teşekkür ederim canım...........ya benim önceki tedavi oldugum yer tamamiyle bayandı ama ilgi yoktu ordada.anlıycan alıştım o hale şimdi erkek doktor bana çok zor geliyo

ben ilk denememi 6 yıl önce memorial de yapmıştım. saolsunlar çok ilgililer. o zaman melih beyin hastasıydım. şimdi o gitti. güvenç beye vermişler. bayan doktor da hale hanım vardı. başkalrıda var tabi .şimdi isimlerini hatırlamıyorum. ama doktor seçme hakkınız var tabiki. isterseniz baştan sona kadar semra hanımda ilgileniyor bildiğim kadarıyla. ha unutmadan bir kızım var 5 yaşında. şimdi ikincisi için gidiyorum. inşallah hayırlısıyla buda olur.

merhaba arkadaşım.bende 3 kez memorialde tedavi gördüm doktorum bayan ve çok iyi bir dr.hale hanım ben onu dr.gibi görmüyorum yanınd akendimi çok rahat hissediyorum bana güven veriyor,sorularım cevaplanıyor aklımda hiç soru işareti kalmıyor.tedavilerimin hepsinde olumlu sonuçlar aldım.tekrar deneme yapıcağım yine hale hanımı düşünüyorum.sorularını cevaplamaya hazırım hem hastane hem dr.ilgili tecrübeli sayılırım evim gibi oldu orası.

merhaba arkadaşım.bende 3 kez memorialde tedavi gördüm doktorum bayan ve çok iyi bir dr.hale hanım ben onu dr.gibi görmüyorum yanınd akendimi çok rahat hissediyorum bana güven veriyor,sorularım cevaplanıyor aklımda hiç soru işareti kalmıyor.tedavilerimin hepsinde olumlu sonuçlar aldım.tekrar deneme yapıcağım yine hale hanımı düşünüyorum.sorularını cevaplamaya hazırım hem hastane hem dr.ilgili tecrübeli sayılırım evim gibi oldu orası.

bilki hatırlarsın diger başlıktada hep soru sorup duruyordum ama ne yapayım....uzaktan gelicez ve çok da fazla birikimimiz yok..........hiç bilmiyoruz........herkes oraya pahalı dedi...sen ne kadar verdin....ilaçlar falan

bilki hatırlarsın diger başlıktada hep soru sorup duruyordum ama ne yapayım....uzaktan gelicez ve çok da fazla birikimimiz yok..........hiç bilmiyoruz........herkes oraya pahalı dedi...sen ne kadar verdin....ilaçlar falan

merhaba canım.hatırlıyorum seni sen daha tedavine başlamadınmı bende seni merak ediyordum.canım hastane evet biraz pahalı ama şöyle söyliyeyim verdiğin paranın hakkını alıyorsun kafanda soru işaretleri kalmıyor için rahat olarak tedavini oluyorsun.ben 2 gün önce oradaydım tahlil sonuçlarımı gösterdim.tedavi için henüz tarih belli değil hale hanım tatilini yap iyice dinlen ben seni bekliyorum yaşın genç acele etmeye gerek yok dedi bakalım artık ramazandan sonra gitmeyi düşünüyoruz.1900 euro tedavi ilaçlarda hastaneden alırsak 2.5 civarı olur dedi.ben daha önceki tedavimde 6 kutu gonalef kullanmıştım birde çatlatma iğnesi vardı.kişiye göre ilaçlar değişiyor.

X