Memorial Şişli - Bahçeci Fulya Yardımcı Olur musunuz

Liveyourdream

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
349
335
Merhaba bayanlar :KK200:
Hayırlı ramazanlar. İlk tüp bebek denememizi mart ayında Süleymaniye kadın doğumda yaptırdık negatif sonuç aldım ve hiç memnun kalmadım.. ama iş işten geçti malesef keşke baştan özelde yaptırsaydım. Martta transferim oldu ve inanın transfere kadar 6 ay bekledik çöpe gitti bütün zamanımız ve hatta paramız.. çok pişmanım. Bu sefer özelde yaptırıcaz allah kısmet ederse.. Araştırdım ama güncel konu bulamadım. Bahçecide çok iyi, Memorial şişlide karar veremiyorum ön görüşmelere gidicem ama güncel olarak tedavi olanlar yardımcı olabilir mi.. olumlu ve olumsuz, memnun kaldınız mı tedavilerden en azından fikir olur.. herkesin problemi farklı ama en azından fikir olur diye düşündüm çünkü bu sefer güzel bir yerde tedaviye başlamak istiyorummm ♥️

Şiddetle ve kesinlikle naifli ile insanlığı ile güler yüzü her zaman her an her soruda saat kaç olurda olsun ,fark etmeksizin aradığında ulaştığım yazdığında geri dönüş aldığım doktorum ,Doçent Doktor Sabri cav Kaytar (Bahçeci umutt Altunizade) . Her yönüyle muhteşem bi doktor . 53 yumurta alındı ( başka sebeplerden dolayı hepsi toplanıldı yoksa hepsi toplanılmayacaktı) kesinlikle ve kesinlikle ohss bile olmadım . Çok çok ilgilidir doktorum .. başka doktorların davranışlarını vs düşündükce iyiki sabri hoca diyorum .

Şiddetle ve kesinlikle naifli ile insanlığı ile güler yüzü her zaman her an her soruda saat kaç olurda olsun ,fark etmeksizin aradığında ulaştığım yazdığında geri dönüş aldığım doktorum ,Doçent Doktor Sabri cav Kaytar (Bahçeci umutt Altunizade) . Her yönüyle muhteşem bi doktor . 53 yumurta alındı ( başka sebeplerden dolayı hepsi toplanıldı yoksa hepsi toplanılmayacaktı) kesinlikle ve kesinlikle ohss bile olmadım . Çok çok ilgilidir doktorum .. başka doktorların davranışlarını vs düşündükce iyiki sabri hoca diyorum .
Çok teşekkür ederimmm 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bahçeci umut anadolu yakasında değil mi

canım doçent doktorun muayene ücreti biraz farklı sadece oda 100 tl mi ne o kadar. Onun haricinde herseyin fiyatı aynı bahçecide

Kesinlikle şişli memorial. Ben çok memnun kaldım Allah doktorlarimin ayağına taş dahi değdirmesin. Benim de ilk denemem devlet hast hem zamanım 1 yıldan fazla hemde param çöpe gitmişti.
Sorunum amh düşüklüğü yumurta rezervi azlığı ve kalitesizliğiydi canım

Kesinlikle şişli memorial. Ben çok memnun kaldım Allah doktorlarimin ayağına taş dahi değdirmesin. Benim de ilk denemem devlet hast hem zamanım 1 yıldan fazla hemde param çöpe gitmişti.
Sorunum amh düşüklüğü yumurta rezervi azlığı ve kalitesizliğiydi canım
Bende çok pişmanım devlete gittiğim için cahillik işte bir daha büyük konuşmak istemiyorum ama asla gitmicem zamanım çöpe gitti bakalım araştırıyorum yorum için teşekkür ederim hamile misiniz şuan

Bende çok pişmanım devlete gittiğim için cahillik işte bir daha büyük konuşmak istemiyorum ama asla gitmicem zamanım çöpe gitti bakalım araştırıyorum yorum için teşekkür ederim hamile misiniz şuan
Bizde eşimle çok pişman olmuştuk vakıf hast neler yaşamadım berbat bir süreç geçirdim ama memorial insan old anladığım devlette her hast çıktığımda ağlardım moralimi sıfıra düşürürdü pin pişmanım. Evet canım şuan hamileyim. Hakkınızda hayırlısı olsun inş gönlünüze göre bir yere gidersiniz

Bizde eşimle çok pişman olmuştuk vakıf hast neler yaşamadım berbat bir süreç geçirdim ama memorial insan old anladığım devlette her hast çıktığımda ağlardım moralimi sıfıra düşürürdü pin pişmanım. Evet canım şuan hamileyim. Hakkınızda hayırlısı olsun inş gönlünüze göre bir yere gidersiniz
Allah kucağınıza almayı nasib etsin ♥️ Teşekkür ederim yorum için bakalım haziran sonu temmuz gibi gidicem

X