MEMORİAL ŞİŞLİ TÜP BEBEK YAPTIRANLAR BURDA MI?

aslında benim biraz uzun 1 yıla yakındır tedavi görüyorum bir kaç kez yumurta toplandı a ++ yumurtalardı genetikten sonuç kotü çıktı sonra 1 transfer oldu hamile de kaldım kalp atışını da duyduk ama sonra kalbi durdu malesef kğrtaj olmak zorunda kaldım yeniden rahmi dinlendirip yeniden tedaviye başlıcam yani bir kaç ay içinde tekrar denicem

Şişli memorial tüp bebek merkezinde tedavi görenler adında başlık var. Oraya yazarsanız bir çok arkadaş size yanıt verecektir.
evet çok tesekkür ederim canım. gerçi ben 1 yıl oldu neredeyse şişli memorial da tedavi göruyorum. her ay işte bu sefer olacak diyorum ama malesef farklı farklı sorunlar yaşadık anne olmak olmaya çalışmak çok zor :KK43: son 10 cu ay tedavimde hamile kaldım çokta sevindim ama 9 hafta kalbi durdu:KK43: kürtaj olmak zorunda kaldım yine şişli memorial da 3 ay rahim dinlendirmek gerekiyormuş birkaç ay sonra tekrar şişli memorial da tedaviye başlıcam. çok uzun oldu canım kusura bakma. böyle yıllarca bebek sahibi olmaya çalışırken bir dokun bin ah işit gibi oluyor. gerçi diyeceksin neden 1 yıldır şişli memorial çünkü güven duyuyorum doktorlarıma guveniyorum inşallah bu sefer olacak. bu 3 aylarda dualarına beni de katarsanız sevinirim. inşallah siz de en kısa zamanda bebiş sahibi olursunuz

Ben 3. Tedavimde memorial’e geldim çok memnunum. Burdan çocuğu olan arkadaşımda var. Dış gebelik yaşayanda var. Bünyeyle alakalı. Yücel bey’e devam ediyorum. 12bin lira ödedik ilaçlar hariç. 295dolar genetik test ücreti.
6 yumurta toplandı 5i genetiğe gitti. 2 tanesi %100 genetikten geçti. 1 tane %35 mozaik yumurta var saklanacak. 1 ay içinde transfer olur inşallah aksilik olmazsa.

evet çok tesekkür ederim canım. gerçi ben 1 yıl oldu neredeyse şişli memorial da tedavi göruyorum. her ay işte bu sefer olacak diyorum ama malesef farklı farklı sorunlar yaşadık anne olmak olmaya çalışmak çok zor :KK43: son 10 cu ay tedavimde hamile kaldım çokta sevindim ama 9 hafta kalbi durdu:KK43: kürtaj olmak zorunda kaldım yine şişli memorial da 3 ay rahim dinlendirmek gerekiyormuş birkaç ay sonra tekrar şişli memorial da tedaviye başlıcam. çok uzun oldu canım kusura bakma. böyle yıllarca bebek sahibi olmaya çalışırken bir dokun bin ah işit gibi oluyor. gerçi diyeceksin neden 1 yıldır şişli memorial çünkü güven duyuyorum doktorlarıma guveniyorum inşallah bu sefer olacak. bu 3 aylarda dualarına beni de katarsanız sevinirim. inşallah siz de en kısa zamanda bebiş sahibi olursunuz
Umarım bu mübarek günde dualarımız kabul olur ve hepimizin kucağına hayırlı sağlıklı evlat almak nasip olur 🙏 Biz de Şişli Memorial ile başlicaz. Henüz elle tutulur para birikimi yapamadık. Onun için uğraşıyoruz. 😕 Semra hocayı çok övdüler, ön görüşmede ben de çok memnun kaldım. Umarım emeklerimiz karşılık bulur 🙏❤️

Umarım bu mübarek günde dualarımız kabul olur ve hepimizin kucağına hayırlı sağlıklı evlat almak nasip olur 🙏 Biz de Şişli Memorial ile başlicaz. Henüz elle tutulur para birikimi yapamadık. Onun için uğraşıyoruz. 😕 Semra hocayı çok övdüler, ön görüşmede ben de çok memnun kaldım. Umarım emeklerimiz karşılık bulur 🙏❤️
canım inşallah bu arada belki işine yarar diye yazıyorum eğer devletten raporun varsa 2.300 tl civarı indirim yapıyorlar bilgin olsun halkla ilişkiler muduru bu bilgiyi verdi bana zehra hanım eğer böyle bir raporun varsa normal de özel de bu rrapora indirim yok ama onlarda var. tabi danışmada ki kızlara sorarsanız bilmeyebilirler zehra hnmla görüşüp indirim isteyebilirsin. amin inşallah rabbim bizlerin dualarını bu mubarek gecelerde boş cevirmez en kısa sürede bebek sahibi oluruz.

bu arada semra hanım butun dosyalara hakim ve haftanın hemen hemen hergunu belli saatlerde toplanıp tedavi yöntemlerine karar veriyorlar. ben 11 aydır gördüğüm seyleri paylaşmak istedim. semra hanım genelde takip değil ama zaman zaman muayenelere gidiyor benim girmişti bir kaç kez ama karar noktalarında genel de. benim takibimi yapan doktorum gönül hanım ve ipek hanım gerçekten çok iyi hekimler. şişli memorial tüp bebekle ilgili sormak istdiğin birşey olursa kafana takılan elimden geldiğince tecrübelerimi paylaşırım canım. yine çok konuştum :KK43:

bu arada semra hanım butun dosyalara hakim ve haftanın hemen hemen hergunu belli saatlerde toplanıp tedavi yöntemlerine karar veriyorlar. ben 11 aydır gördüğüm seyleri paylaşmak istedim. semra hanım genelde takip değil ama zaman zaman muayenelere gidiyor benim girmişti bir kaç kez ama karar noktalarında genel de. benim takibimi yapan doktorum gönül hanım ve ipek hanım gerçekten çok iyi hekimler. şişli memorial tüp bebekle ilgili sormak istdiğin birşey olursa kafana takılan elimden geldiğince tecrübelerimi paylaşırım canım. yine çok konuştum :KK43:
Estağfurullah, çok teşekkür ederim bilgiler için 🙏 rapor konusunda bize de bilgi verdiler 🌸

Merhaba, ben de İzmirde güya izmirin en iyi merkezinde 3. Transferimi yaptırıcam haftaya. Bu da tutmayacak ama embriyolarımı imhaya kıyamadığımdan 3 tane koyacak bu defa. Artık bu da tutmayınca 3. Kez opu için memoriala gelmeyi planladım. İzmirde yalvarsam da pgt yapmadılar, eşime dna hasar testi yaptıralım dedim yapmayın dediler. 2,5 senedir oyaladılar beni çikolata kistin var diye. 3 ay geçici menopoza soktular, tabiki yine tutmadı çünkü sorun ben değilim. Memorialda mutlaka pgt mi yapıyorlar? Memnun musunuz? İlk başta süreç nasıl işliyor?

X