Tüp Bebek Merkezleri MEMORİALHASTANESİNDE kadın doğum tüp bebek üzerine önerebileceğiniz doktolar var mı?

acl1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
17
1
haşimato hastasıyım.antı tpo 1300 ılac kullanıyorum. eşim tıp1 diyabet.1.5 yıldır cocuk stıyoruz. gen taraması ,laboratuvar tetkıklerı ıyı olan başarılı bır ekıp arıyorum. istanbul dısından gelıcem bır kaç hastaneyle gorustum ama kımyam tutmadı. memorıal nasıl yardımcı olabılecegınız başka bır hastane veya doktor var mı. herkese teşekkürler..

Son düzenleme:
haşimato hastasıyım.antı tpo 1300 ılac kullanıyorum. eşim tıp1 diyabet.1.5 yıldır cocuk stıyoruz. gen taraması ,laboratuvar tetkıklerı ıyı olan başarılı bır ekıp arıyorum. istanbul dısından gelıcem bır kaç hastaneyle gorustum ama kımyam tutmadı. memorıal nasıl yardımcı olabılecegınız başka bır hastane veya doktor var mı. herkese teşekkürler..

Memorial Şişli Nur Dokuzeylül ve ekibinin iyi olduğunu ve başarı oranlarının yüksek olduğunu duydum bir araştır istersen

Merhaba ; Memorial Hastanesi Nur Dokuzeylül ile tedavi gördüm ve bir kaç kişiden de hastane ve doktor için olumlu bilgiler almıştım.

Merhaba ; Memorial Hastanesi Nur Dokuzeylül ile tedavi gördüm ve bir kaç kişiden de hastane ve doktor için olumlu bilgiler almıştım.

Antalya memorial da.7 gün önce tüp bebek yaptırdım.gösterilen ilgiden anlatımlardan cok memnunum.olumlu sonuç alırım inşlh.7 gün sonra tekrarr görüşelim ama

Konu başlığı ve içeriği sebebiyle ilgili bölüme taşınmıştır.

Antalya memorial da.7 gün önce tüp bebek yaptırdım.gösterilen ilgiden anlatımlardan cok memnunum.olumlu sonuç alırım inşlh.7 gün sonra tekrarr görüşelim ama

inşallah olumlu olur. ben ilk defa gidicem kadın dogum uzmanına ne yapılacaksa memorial şişlide yapılsın dıye dusundum.26 nisanda bebegimiz için ilk mucadelemıze baslıycaz rabbım hepımızın yardımcını olsun. sonucu haber edersın ıyı aksamlar.

Çok teşekkur ederım. interneten arastırdım nur hanımı herkes öneriyor ama sizlere de danısmak ıstedım. teşekkür ederım.

merhaba ; umarım güzel sonuçlar alırsın. Memorial Hastanesi gerçekten laboratuvar , doktorlar , hemşireler ve embriyologlar açısından çok iyi....

Merhaba Gülse ben de mayista basliyacagim. ANtalya da sonucunu yazarsan çok sevinirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba Gülse sonucunu merak ettim iyi şanslar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben Nur hanıma gittim o kadar yalap şap bakıyor ki çok rahatsız oldum. Bana ilk tanışmamızda canım diye hitap etmişti.

kesinlikle Nur dr u tavsiye ediyorum.adı gibi Nurlu ve candan bir insan.zaten zorlu bir tedavi sürecinde stresli oluyoruz.nur dr um tüm samimiyetiyle o stresinizi alıyor ve kendinizi güvenerek ellerine teslim ediyorsunuz.Allah ondan binlerce kez razı olsun.başımızdan eksik etmesin.Nur dr umun karşısınada iyi insanları çıkarsın inşallah.kezbann sanırım ömrün boyunca kimseden sevgi görmedin.dr un canım demesi garibine gittiğine göre:)))

X