Meraklısına Yengeli Olaylar

umutsuzvaka01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
5.023
2.919
Selam Canlar
Çoğunuz biliyosunuz ki yengemle 2 buçuk yıldır küsüm. Bilmeyenler varsa da bilenler bilmeyenlere anlatsın veyahut eski konularımdan bakıversinler.
Gel gelelim şimdi olaya
Geçenlerde annemle yengem bi olaydan dolayı tartışıyorlardı. Ne olduysa laf döndü dolaştı bana geldi
Yengem başladı yok umutsuz benimle 2 buçuk senedir boş yere küs, çocuklara yakınlık göstermiyor, çevredekiler de farkında niye seninle konuşmuyolar diye sorup duruyolar . Abinin dediği lafı benden bildiğin için konuşmuyorsun farkındayım dedi
Bende benimle konuşanla konuşurum konuşmayanla konuşmam dedim sadece
Ondan sonra da annem başladı aynı evin içinde küslük olmaz barışın diye.
Bende dedim ki madem o zamanlar sana "burda kalamaz al onu da götür köye" lafını o değil abim söyledi neden ben aylardır üst dairede kalırken bi kere olsun derdin ne niye aşağı inmiyorsun demedi.
Çocukları şununla muhattap olmayın diye tembihleyip nasıl yakınlık göstermemi bekliyor?
hem o konuşuyor mu da bende konuşacakmışım dedim.
Bişey diyemedi aynen ona da aktarmış bu konuşmayı.
Sizce ne yapmalıyım.
Bir de şöyle bi mesele var.
Annem bi kaç ay sonra köye gidecek 6 ay falan orda kalacak.
Ben burda üst katta mı dursam diye düşünüyorum. Ama üst katta da mutfak aktif değil buzdolabı falan yok.
E aşağıda dursam da konuşmuyorum hiç onunla zaten abimle konuşuyorum ama o da akşamdan akşama evde oluyo aşağıda da rahatsız olurum.
Sizce ne yapmalıyım.
Fikirlerinizi bekliyorum tatlışlarım

X