merdivenden düştüm yardım edin :(

Hatice9293

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
514
169
Kızlar dün akşam 2 veya 3 merdiven ayağım kaydı sonra merdivene oturdum. Ama bebeğim kipirdiyo çok şükür ağrım var azıcık bir tehlike var mıdır sizce bi fikri olan var mı

Bnde gecen dustum ama dizlermn uzerine popo uzerine degl. Oyle olunca agrm olnadi. Bebegmde kipirdiyordu. Agrin dayanlmayacak gibiyse yne bi gt derim

Kızlar dün akşam 2 veya 3 merdiven ayağım kaydı sonra merdivene oturdum. Ama bebeğim kipirdiyo çok şükür ağrım var azıcık bir tehlike var mıdır sizce bi fikri olan var mı
Geçen gün bende karda yürürken ayağım kaydı popomun üzerine düştüm. Hemen Kontrol amaçlı doktora gittik bir sorun yok dedi.Allaha binlerce şükür. Ama hala belim ağrıyor onun için fizik tedavi önerdi. İstersen sende git canım için rahatlamış olur. Geçmiş olsun. Sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza :nazar::anneadayı:

Canim korkutma kendini bos yere halam hamileyken teafik kazasi gecirdi omzu kirildi dusun doguma kirik omuzla girdi hatun:)

Öyle çok ağrım yok arada ağrı giriyo bebek kıpırdamasa gidecektim ama o konu da sıkıntı olmayınca bi size sorayım dedim boşuna evham yapmamak icin

X