Merhaba 2021🙋‍♀️ Lütfen hoş gel🤗

2021 Mottonuz Nedir

• 1- Her güne şükret, her günü kutla

OY: 29 63,0%
  • 2- Anı yaşa, enerjini yükselt

OY: 17 37,0%
  • 3- Daime ileri bak, kendini geliştir(dönüştür)

OY: 22 47,8%
  • 4- Kendini keşfet, sana iyi gelen şeyleri daha çok yap

OY: 22 47,8%
  • 5- Huzuru ara, fazlalıklardan arın

OY: 21 45,7%

• Ankete Katılan
    46

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mart 2020
9.743
35.121
31
20201214_020946.jpg

Merhaba güzel hanımlar :KK25:
2020 bizi yıprattı. Hepimiz hem kişisel sıkıntılarımızla hem de genel sorunlarla(hastalık, doğal afet vs.) mücade verirken epey yıprandık. Hala da bitmiş değil bazı sıkıntılar.
Ama öte yandan insanoğlu hep umut etmeyi, onca karanlığın içinde bir ışık bulabilmeyi hep sever. Çünkü hayat devam ediyor ve yaşamak için ikinci bir şansımızın olmayacağı bu dünya, ne kadar kötü bir yer olursa olsun, biz yine de pencereye konan bir güvercinle, bir kahve kokusuyla, bir şarkıyla neşelenip hayata umutla bağlanmayı deneriz.
Acılar unutulmaz ancak heybemize koyup yola da devam ederiz.
Şimdi ben 2021 için genel başlıklar halinde yapmayı planladıklarımı yazdım word belgesi oluşturup ekran fotosu aldım.Sizlerle de paylaşmak istedim belki motive edici olur diye.

Bu arada 2021 için mottonuz nedir ankete katılırsanız memnun olurum🤗

Bir de haftalık bir tablo oluşturdum isteyen ekran görüntüsü alıp kendine uygulayabilir, hatta bu başlık altında da paylaşabilir memnun olurum🤩

Screenshot_20201217-114207_Word.jpg

Eveeeet 2021 in herkes için sağlıklı huzurlu geçmesini temenni ediyorum, bu ikisinin kıymetini 2020 de çok iyi anladık diye düşünüyorum. Her şeye rağmen hayat yaşamaya değer, onu güzelleştirelim elimizden geldiğince. 🌸🌸🌸

Haftada bir gün tablo üzerinde işaretleme yapıp paylaşmak dışında burada sohbet de edilebilir bekletilerimiz, umutlarımız üzerine. Herkese kapım açık🤗🤗🤗
(Bu hafta diye özellikle yazdım konuyu gördüğünüz tarih başlangıç tarihiniz olup diğer hafta paylaşım yapabilirsiniz tarih belitmedim o yüzden)

X