Merhaba, 6 ay önce burun esnetiği yaptırdım, şimdi ise göz kapağımı yaptırmak istiyorum.

ecmm97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
8
0
26
21 yaşındayım belki diyebilirsiniz çok gençsin vs diye fakat burnumdan rahatsız oldugum gibi göz kapaklarımdanda çok rahatsızım. Kırış kırış ve kalem vs çekip makyaj yaptığım zaman herkes yakışmadığını ve kötü durdugunu söylüyor tekrar ameliyat olmak istemiyorum fakat başka kalıcı bir yöntemi varmıdır sizce?

internetten buldugum bi doktor yasimun genc olmasindan dolayi ameliyat onermedide ondan sordum yanlis anlamayin :)

internetten buldugum bi doktor yasimun genc olmasindan dolayi ameliyat onermedide ondan sordum yanlis anlamayin :)
Yok yanliş anlamadim:))bence bu operasyon icin benim bile yasim gençti. Eskiden sadece 50 yastan sonra görmeyi engelleyince yapiliyordu. Ama artik cok genclerin bile yaptırdığını duyuyorum

dogrudur ama beni yasli gosterdigini dusunuyorun kalem vs bile cekemiyorum ailem bu konuya cok iyi bakmiyor burnumu yaptirdim bide gozumu yaptiricam vs diye sanirim ama zaten bu isi hemenn yaptirmayi dusunmuyorum 2 sene sonra istiyorum :)

X