Gebeliğe Hazırlık Merhaba arkadaşlar yumurta çatlama olmuş mu olmamismi bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nur0901

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2021
20
5
27
Adetimden sonra takip e başladım uygulamalarda yumurtlama dün gözüküyor dün test yaptım 2 çizgi ama silik çıktı bugün test bozuk olabilir diye 2 tane yaptım tek cizgi çıkıyor sizce çatlama varmı yokmu bilen arkadaş ile konuştum çatlama olmuş dedi ama emin olamadim bilen arkadaşlar sizde bir bakar mısınız çok teşekkür ederim
IMG-20210925-WA0006.jpeg

Evet bakalım Allah hayırlısını versin inşallah belimde ve kasıklarım da çok ağrı var onla alakalı olabilir mi
Canim insallah bu ay bebegin seninle olur ama eger olmaz ise bu ovulasyon testini degistirmeni tavsiye ederim hic net göstermemiş hic birini
. Cok daha ucuza daha güvenilir sayfalardan kaset ya da diğer versiyonunu alabilirsin cok net gösteriyor yani kamerada fotograf cekinse dahi
.

Canim insallah bu ay bebegin seninle olur ama eger olmaz ise bu ovulasyon testini degistirmeni tavsiye ederim hic net göstermemiş hic birini
. Cok daha ucuza daha güvenilir sayfalardan kaset ya da diğer versiyonunu alabilirsin cok net gösteriyor yani kamerada fotograf cekinse dahi
.
Anladim çok teşekkür ederim inşallah bana da dua edin inşallah ağ sağlım bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Canım inş bu ay hamile kalırsın gerek kalmaz ama eğer olmazsa birgebeningünlüğü diye site var instagramda ordan ver siparişlerini takip de yapıyor elindeki testler bildiğim kadarıyla hem pahalı hemde çok silik hiç bişey belli olmuyor ben trendyoldan labocoik marka almıştım o bile çok netti
Çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin

.
Su ince olanlar iyi çok net sonuç veriyor kasette pek tavsiye etmiyorum çok çabuk dagiliyor

X