Merhaba hamile olabilir miyim?

kafamkarisik23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
4
0
23

Hamile olabilir miyim​

Merhaha benim size sorum olucaktı. Biz sevgilimle 29 aralık 2020 ve 13 ocak 2021 tarihleri arasında korunarak ilişki yaşadık (prezervatif taktığı halde geri çekilme yönetimi ile boşaldı) Sonrasında reglim iki gün geçti ( en son 18 aralık 2020 de olmuştum 20 ocakta gelmesini bekliyordum ) Hamilelik testi yaptım negatif çıktı. İki gün (22 ocakta ) geciktikten sonra ben reglim oldum. ( regliyken böyle siyaha yakın renk geldi sonra yine kırmızı renk geldi ) Regliyken yine test yaptım yine negatif çıktı .Yine de hamile olma ihtimalim var mıdır ?

Son düzenleme:

Hamile olabilir miyim​

Merhaha benim size sorum olucaktı. Biz sevgilimle 29 aralık 2020 ve 13 ocak 2021 tarihleri arasında korunarak ilişki yaşadık (prezervatif taktığı halde geri çekilme yönetimi ile boşaldı) Sonrasında reglim iki gün geçti ( en son 18 aralık 2020 de olmuştum 20 ocakta gelmesini bekliyordum ) Hamilelik testi yaptım negatif çıktı. İki gün (22 ocakta ) geciktikten sonra ben reglim oldum. ( aradan birkaç gün geçtikten sonra böyle siyaha yakın renkti) Regliyken yine test yaptım yine negatif çıktı .Yine de hamile olma ihtimalim var mıdır ?
Adetin sonuna yakın ya da adetten sonra böyle lekelenmeler olabilir. Ben kendimi bildim bileli yaşıyorum. Zaten test yaptım negatif demişsiniz hamile değilsinizdir. Bundan sonra daha dikkatli olun.

Üstüne görme olayı hamilelik sürecinde her ay düzenli şekilde mi görülür kafam çok karışık yardımcı olur musunuz ? Her ay adet görüyorum ilişki üstünden 3 ay geçti

X