merhaba hanımlar

perihan yay

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
235
160
36
öncelikle benim cildim çok yağlı .... cilt kusurların örtmek için ne yapsam doğala yakın bir görünüm sağlarım.. makyaj yapmıyorm . sadece kusralrı kapatmak istiyorm allık ruj aydınlatıcı vs bana göre işler değil. beceremiyorm da sevmiyorm da. bb cc kremler akıyor gibi geliyor bana rahat edemiyorm.. bir ara pudra kullandım onun da markasını unuttum :KK43:
sizce ne yapayım yağlı cilt için bakımı vs için ne yapabilirm ?

Günlük temizleme, tonik, serum, krem
Haftalık olarak peeling ve maske
Makyajda da su bazlı ürünler kullanın
Durumunuz uygunsa jane iredale markası çok iyidir
Hem de sağlıklı içeriği var

Kusur dediginiz nedir bilmem ama makyaj pek kusur kapatmaz bence profesyonel yapilmadikça, zaten hem bisey surmeyeyim ama makyajli olayim diye birsey nasil olur bilmem. 🙄
Kusurunuz neyse onu tedavi ettirin.

Günlük temizleme, tonik, serum, krem
Haftalık olarak peeling ve maske
Makyajda da su bazlı ürünler kullanın
Durumunuz uygunsa jane iredale markası çok iyidir
Hem de sağlıklı içeriği var
Onun fiyatlarını anlamadım ben ya
Bbsine bakıyorum 150
Bı bakiyorum420
Bı bakıyorum 190

Kusur dediginiz nedir bilmem ama makyaj pek kusur kapatmaz bence profesyonel yapilmadikça, zaten hem bisey surmeyeyim ama makyajli olayim diye birsey nasil olur bilmem. 🙄
Kusurunuz neyse onu tedavi ettirin.
makyajlı olayım diye bir cümle var mı yukarda ? cilt kusurunu örtmek istiyorm diyorm makyajlı olmak istedğimi nerden çıkardınız ?

30u geçtiyseniz hafiften başlasanız iyi olur ilerisi için
Doğru biliyorsam 30 yaşından sonra hücre yenilenmesi mi gençleşme mi ne duruyormuş
Gerçi bu yaşlanmayla ilgili

Benim yüzüm de çok yağlıdır
Yağ düzenleyici serum kullandım genelde
Ama istemiyorsanız temizlik ve krem de hiç yoktan iyidir tabi ki 😊

Cilt kusurundan kastınız lekeler falan mı? Onları mı kapatmak istiyorsunuz?
Açıkçası benim de cildim aşırı yağlı. Çay ağacı yağı içeren temizleyici ürünler ve kremler iyi geliyor biraz ama sadece çene kısmını hafiften kurutuyor. Cildim yağ üretmeyi çok seviyor. Temizledikten maksimum bir saat sonra yine yağlı oluyor. Sürekli parlarım. 😂😂 Onu böyle kabul ettim çünkü yapacak bir şey yok. Krem hayatta süremem, su bazıları bile. Fondöten falan hayal zaten, o yağla akıyor. Makyaj yaparım ama kapatici, fondöten, pudra kullanmam hiç. Göz makyajı yaparım, ruju çok severim. Güneş kremi bile kullanamıyorum ben ya, dertlendim.
Valla bilmiyorum sorunuzun cevabını. Bir yağ üreticisi olarak yazmak istedim galiba öyle.
Zamanında bunun için çok doktora gittim ama faydasız. Düzenli temizlik işte yapabildiğim. Çay ağacı yağı güzel bir arkadaş.

Cilt kusurundan kastınız lekeler falan mı? Onları mı kapatmak istiyorsunuz?
Açıkçası benim de cildim aşırı yağlı. Çay ağacı yağı içeren temizleyici ürünler ve kremler iyi geliyor biraz ama sadece çene kısmını hafiften kurutuyor. Cildim yağ üretmeyi çok seviyor. Temizledikten maksimum bir saat sonra yine yağlı oluyor. Sürekli parlarım. 😂😂 Onu böyle kabul ettim çünkü yapacak bir şey yok. Krem hayatta süremem, su bazıları bile. Fondöten falan hayal zaten, o yağla akıyor. Makyaj yaparım ama kapatici, fondöten, pudra kullanmam hiç. Göz makyajı yaparım, ruju çok severim. Güneş kremi bile kullanamıyorum ben ya, dertlendim.
Valla bilmiyorum sorunuzun cevabını. Bir yağ üreticisi olarak yazmak istedim galiba öyle.
Zamanında bunun için çok doktora gittim ama faydasız. Düzenli temizlik işte yapabildiğim. Çay ağacı yağı güzel bir arkadaş.
en azından yalnız olmadğımı öğrenmiş oldum birebir beni yazmışsınz çokkk teşekkür ederm :KK66:

makyajlı olayım diye bir cümle var mı yukarda ? cilt kusurunu örtmek istiyorm diyorm makyajlı olmak istedğimi nerden çıkardınız ?

Evet kusur örtmek istediginizi yazmissiniz.
Kusurlari örtmek başka, gidermek başka şeyler cunku. 🙄 Bakım yaparak kusur ortulmez giderilir, gorunumu azaltilir, iyilestirilir.
O yuzden

yaglandirmadan nemlendiren Ürün olarak bioderma sebium yeşil cizgili olanı tek geçerim. Cok kusurlu ve gözenekli cildimi aşırı derecede düzeltti hatta aşırı aşırı. (Ergenlikte o kadar problem yaşadım ki roacuttane aldım ama yan etkilerden dolayi kullanamadım ) kusurları anlik minimalize etmek için değil ama düzenli kullanımda yağ dengesini düzenliyor bence . umarım tavsiyem işine yarar çünkü yagli ciltler olarak nemlendirici bulmada aşırı zorlanıyoruz

X