Merhaba kızlar tahlil sonucun düşük mu sizce

Can'ım o döllenme zamanına bağlı ve geç döllenme olmuş büyük olasılık. Artışı takip et hayırlı olsun

Benim adetim gectikten 10 gun sonra 164 cikti dusun... dusuk deger diye bisey yoktur, iki gunde bir iki katina cikmayan deger vardir. Hayirli olsun canim karartma kendini

Düşük değil Can'ım Bebek küçük sadece şuan Bebek büyüdükçe değer artıyor adet günümde 11 çıkmıştı ilk kızımda düşün

Çok saolun yarın tekrar yaptıracam hayırlısı artık en son 8 şubatta adet başlangıcım sizce kac haftalik

Benim adetim gectikten 10 gun sonra 164 cikti dusun... dusuk deger diye bisey yoktur, iki gunde bir iki katina cikmayan deger vardir. Hayirli olsun canim karartma kendini
Sen ciddimisin kuzum ya benimde 10 gün oldu gelen yok bekliyorum kanda 0.1 çıkıyor 3 gün önce baktırmıştım umut var mı dır hala

Sen ciddimisin kuzum ya benimde 10 gün oldu gelen yok bekliyorum kanda 0.1 çıkıyor 3 gün önce baktırmıştım umut var mı dır hala
Benim adetim hep duzensizdir gerci ama 28 aralik son adetti, normal sartlarda 24 ocak felan olmam gerekiyodu negatif cikti 31 ocakta negatif cikti 5 subatta cift cizgiyi gordum kan verdim 164 tu.

Benim soyle bir avantajim vardi, ocak ayinda esimle sadece bir kez yakinlsmistik tarihini net biliyordum (22 ocak) o yuzden dollenmeden 15 gun sonra filan benim kanda ve idrarda cikti dollenmeden sonraki 10. Gun idrar testi tertemizdi mesela

Senin hesap hep sata göre olacak ama Bebek gerçek döllenme zamınıza göre büyüyecek tabiki. Şuan 6 gün geçtiyse adetin 4+6 günlük sata göre hcg ye bakılırsa döllenmeye göre 4 haftalık daha. :))

Benim hesaplarında öyle bi de grip oldum boğazlarım agrio çok öksürüyorum gece uyuyamiorum sizce ne yapmaliyimyapmaliyim

Benim hesaplarında öyle bi de grip oldum boğazlarım agrio çok öksürüyorum gece uyuyamiorum sizce ne yapmaliyimyapmaliyim
Can'ım nedense ilk gebelik haftasında genelde hep grip olunuyor ben iki gebeliğinde de felaket grip oldum. Yapacak bişey Yok bitki çayları içemezsin ilaç zaten içemezsin ateşin olursa parol iç boş boş dinlen

X